Better Call Saul Netflix 6.Sezon Ne Zaman – Saul Goodman 6. Fragman

Better Call Saul Netflix 6.Sezon Ne Zaman detaylı bilgilendiriyoruz. Better Call Saul 6.Sezon Oyuncuları kimler işte detayları.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanlar tüm dünyada yayınlanan dizilere ulaşabilirler. Yabancı dizilerden birisi olan Better Call Saul az izleyici kitlesine sahip dizilerden biridir. Breaking Bad dizisinin spin-off olarak başlayan Better Call Saul 6. Sezonda final yapmak için hazırlanmaktadır. 2015 yılında yayınlanmaya başlayan bu dizi 2020 yılında 5. Sezonu yayınlanmıştı. Final sezonu olan 6. Sezonun fragmanının yayınlanması ile birlikte izleyiciler yayın tarihini merak etmekte.

  • Better Call Saul dizisinin sosyal medya platformunda paylaşımlarını incelediğimizde 6. Sezon 18 Nisan da yayınlanacağı açıklanmıştır. AMC ve AMC+ platformlarında yayına girecektir. AMC platformuna https://www.amc.com/shows/better-call-saul–1002228 linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Better Call Saul 6. Sezon yayın tarihi belli değil. AMC platformu bir süre yayınladıktan sonra dizinin Netflix‘te yer alması bekleniyor.

Better Call Saul 6.Sezon Oyuncuları

Better Call Saul 6.Sezon Oyuncuları

Ülkemizde yerli dizilerden sıkılarak yabancı dizileri izleyen birçok izleyici bulunmaktadır. Dizi severler tarafından Better Call Saul dizisinin oyuncuları merak edilmektedir. İlk olarak kısaca bu dizinin konusunu açıklayacak olursak bu dizi avukatlık yapan Saul Goodman etrafında gelişen olayları anlatır. Breaking Bad dizisinde olan olayların öncesini anlatan bu dizi bazı izleyiciler tarafından çok sevilmektedir. Better Call Saul dizisinin final sezonu olan 6. Sezonda oynayacak olan oyuncuları sizler için derledik.

  • Bob Odenkirk (Saul Goodman veya Jimmy McGill)
  • Giancarlo Esposito (Gustavo “Gus” Fring)
  • Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut)
  • Rhea Seehorn (Kim Wexler)
  • Patrick Fabian (Howard Hamlin)
  • Micheal Mando (Nacho Vanga)
  • Tony Dalton (Lalo)

Better Call Saul 6. Sezon Fragman

Better Call Saul dizisinin izleyicisin üzen haber gelmiştir. Dizi final sezonu ile izleyici karşısına çıkacaktır. Better Call Saul dizisinin 6. Sezonun fragmanı yayınlanmıştır. Better Call Saul dizisinin fragmanından anlaşılacağı üzere bizleri heyecanlı olaylar beklemektedir. 5. Sezonun final bölümü aksiyonlu bir şekilde bitmişti.

Lalo evine geri geldiğini evi suç mahalline dönmüştür. Herkes soğukkanlı katillere bakmaktadır. Birçok görüntü olsa da neler olacağına dair yorum yapmak imkansızdır. 6. Sezonun fragmanını merak ediyorsanız https://www.youtube.com/watch?v=Qz3u06eXf0E linkine tıklayarak izleyebilirsiniz.

Better Call Saul dizisini nasıl buluyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşın.

Hanedan 5. Sezon Ne Zaman – Netflix Dynasty Oyuncuları

Formula 1 Netflix Sezon 4. Ne Zaman – HD Fragman izle

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu