Beyza Hakan Kimdir, Boşandı Mı – Estetiksiz Hali

Beyza Hakan kimdir, boşandı mı, estetiksiz hali gibi birçok konu merak ediliyor. Çoğu kişinin Beyza Hakan hakkında bilmediği tüm detayları içeriğimizde ele aldık.

Televizyonda sunuculuk ve gazetecilik yapan Beyza Hakan birçok kişi tarafından tanınıyor. Aslen Antalyalı olan Beyza Hakan başarılı kariyere sahiptir. Selçuk Tepeli gibi haber ve program sunuculuğu yapmıştır. Kariyerine başladığı ilk yıllarda sadece Antalya’da yayın yapan ETV kanalında sunuculuk yapmaya başladı. Kanal 7 kanalından teklif gelmesiyle Antalya’dan İstanbul’a yerleşmiştir. 7 yıl boyunca Kanal 7’de sunuculuk yapan Beyza Hakan daha sonra Ülke TV’de sunuculuk yapmaya devam etti. Ülke TV’den 2006 yılında ayrılarak 24 TV kanalına geçiş yapmıştır. 2023 yılında ise 360 TV’de program sunuculuğuna devam etmektedir. Aynı zamanda Youtube platformu üzerinden de takipçileriyle iletişime geçmektedir.

Beyza Hakan Boşandı

Beyza hakan boşandı

Televizyon tarihinde başarılı sunuculardan biri olan Beyza Hakan 2008 yılında evlendi. Murat Özek ile evlenen Beyza Hakan’ın bir kız bir erkek olmak üzere iki tane çocuğu vardır. Kariyer hayatında başarılı olan Beyza Hakan evlilik sürecini de başarıyla devam ettirdi. Çalışma ve yaşam arasındaki dengeyi sağlıklı bir şekilde koruyan Beyza Hakan’ın evliliği hakkında şok edici olaylar gündeme gelmeye başladı.

Murat Özek, Beyza Hakan’ı aldattığı gündemde yer aldı. Murat Özek’in çalıştığı şirkette bulunan Selen T. adlı kişiyle uzun süredir birlikte oldukları ortaya çıktı. Bunu duyan Beyza Hakan boşanma davası açtı. Ancak Murat Özek maddi durumun iyi olmadığını iddia ederek nafakayı kabul etmedi. Bu zorlu sürecin ardından tekrar toparlanarak kariyerine başarılı bir şekilde devam etti.

Beyza Hakan Doğum Tarihi

Beyza Hakan’ın Antalya’da dünyaya geldiğini ve yaşamını İstanbul’da devam ettirdiği biliniyor. Turizm ve Otelcilik Lisesinden mezun olan Beyza Hakan daha sonra Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu. 1995 yılında televizyonculuk hayatına geçiş yaptı. Engin Pınarbaşlı gibi gazetecilik ve sunuculuk kariyerini hızla tırmanan Beyza Hakan’ın doğum tarihi hakkında net bir bilgi yoktur. Ancak 40 ile 45 yaşında olduğu tahmin edilenler arasında.

Beyza Hakan Estetiksiz Hali

Beyza Hakan’ın estetiksiz hali gündemde sıkça yer almaya başladı. 1995 yılından beri sunuculuk yapan Beyza Hakan’ın eski ve yeni hali görenleri şok etti. Estetik yaptırmadan önce ve yaptırdıktan sonra Beyza Hakan’ın görüntülerini sizler için araştırdık. İşte Beyza Hakan’ın estetiksiz hali;

Beyza hakan estetiksiz hali

Beyza Hakan Eşi Kimdir

Beyza Hakan 2008 yılında Murat Özek ile evlidir. Murat Özek ile evliliğinden 2 tane çocuğu olan Beyza Hakan 2019 yılında boşanmaya karar verdi. Eşi Murat Özek’in iş yerinde bulunan Selen T. adlı kişiyle olan ilişkisini öğrenen Beyza Hakan boşanma davası açtı. Boşanma davasındaki en büyük üzüntüsünün çocuklarının yaşadığı travma olduğunu açıkladı. Eşi tarafından ihanete uğrayan Beyza Hakan hem YouTube hem de TV kanalarında kariyer hayatına devam ediyor.

Beyza Hakan hakkında merak ettiklerinizi, yorumlarınızı ve fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥