Birçok öğrenci eğitim hayatında bursa ihtiyaç duymaktadır. Öğrencileri sevindirecek bir haber web sitemizden gelsin. Burs ihtiyacınız bedavainternet.com.tr tarafından karşılanacaktır.

Bedavainternet.com.tr tarafından düzenlenen burs kampanyasına, burs başvuru koşullarına uyum sağlayan gençler 1 yıl boyunca yararlanabileceklerdir. 2024 yılının Ekim ayında burs ödemeleri gerçekleşecek olup 2024 yılının eğitim ve öğretim yılında her ay burs ödemeleri yapılacaktır. Burs başvurusunda bulunmanız için bazı şartları sağlamanız gerekir. Bİ Teknoloji (bedavainternet.com.tr) burs başvuru ve şartları aşağıda yer alıyor.

Burs Başvuru Şartları

Eğitim ve öğretim hayatınıza destek olmak en büyük hedeflerimizden biridir. Her öğrenci değerlendirilmeli ve eğitim hayatı boyunca destek verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Burs almak isteyen öğrencilerin belirli şartları sağlamaları gerekir. Belirli şartları sağlayan tüm gençlerimiz bedavainternet.com.tr burs kampanyasına katılabilir. Burs şartlarını sizler için derledik. Gelin bir bakalım.

  • Maddi imkanlarının yetersiz olması,
  • Sicil ve sabıka kaydının olmaması,
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması,
  • 18 yaşını doldurmuş olması,
  • Teknoloji ve bilişim alanlarda eğitim alan,
  • Yenilikçi bir kişiliğe sahip olan tüm gençlerimiz başvuru yapabilir.

Burs Başvuruları Ne Zaman

Bursa her öğrencinin ihtiyacı olmaktadır. Sizleri düşünerek başlattığımız kampanyada neredeyse her gencin başvurabileceği ve birçok kişinin yararlanabileceği bir burs kampanyası başlattık. Öğrencilerin istekli ve azimli olması aradığımız en büyük şartlardan biridir.

Eğitim hayatında öğrencilere destek vererek güzel bir gelecek inşa etmeyi hedeflemekteyiz. Bedavaİnternet tarafından başlatılacak olan burs başvurularının ne zaman başlayacağı öğrenciler tarafından merak edilmektedir.

  • Bİ Teknoloji burs başvuruları 15 Temmuz tarihinde başlayacaktır. Bedavainternet.com.tr web sitesi üzerinden başvuru formuna ulaşabilirsiniz.
  • Başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekir. Başvurularınız değerlendirilmeye alındıktan sonra web sitemiz üzerinden sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Bi Teknoloji Burs Sonuçları 2024

Bedavainternet.com.tr sitesinin verdiği burs sonuçları belli oldu. İlk ay burs ödemesi 25 Eylül 2022 tarihi itibariyle başlamıştır.