Bilgisayara Among US nasıl indirilir?

Bilgisayara Among US nasıl indirilir ve Among us PC nasıl indirilir hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Among us bedava indir PC işte detayları.

Among Us normal koşullar da steam üstünden 2018 senesinde satışa sunulan bir oyun. Bu oyunu satın alarak steam kütüphanenize eklemek istiyorsanız stamdan oyunu bularak Among Us sayfasına ulaşabilir oyunu indirebilirsiniz. Fakat AMONG US oyununun bilgisayara ücretsiz bir şekilde indirme şansınızda bulunuyor.

Among us PC nasıl indirilir

Oyunu PC’ ye nasıl indirilecek adım adım bakalım;

  • BlueStack’i uygulamasını bilgisayarınıza indirin ve yüklemeyi tamamlayın
  • Daha sonra play store’e erişmek için google hesabınızı açın ya da bu işlemi daha sonraya da bırakabilirsiniz.
  • BlueStacks sayfası da sağ üst köşede bulunan aram butonuna Among us yazarak aratın
  • Arama sonucun da çıkan uygulamayı indirmek için tıklayın ve oyunu bilgisayarınıza indirin.
  • İndirme işlemi bittikten sonra oyunu oynamaya başlamak için Among us ikonuna tıklayın.

BlueStacks uygulamasını doğrudan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Oyununuz oynamak için hazır giriş bilgilerinizi girdikten sonra oynamaya başlayabilirsiniz.

BlueStacks uygulaması

Bilgisayara Play Store nasıl indirilir?

Among us bedava indir PC

İlk olarak şunu belirtelim eğer PC’den bu oyunu bedava oynamak istiyorsanız, bilgisayarınızda android 4.4 ya da sonraki sürümünü çalıştıracak bi emülatör olması lazım, bu da en az 2 GB boş depolama alanı demektir. Ayrıca şunu da belirtelim oyundan zevk almanız için iyi bir internete ihtiyacınız var. Gelelim ücretsiz Among indirmeye;

İlk olarak BlueStacks uygulamasını bilgisayarına indir. Daha sonra kurulumunu yap. G-mail hesabı ile oturum açın. Ardından play store mağazasını açın. Oradan Among US uygulamasını indirin. Uygulamanın indirme işlemi tamamlandıktan sonra ana ekrana dönün ve oyunu çalıştırın. Bu kadar basit bir işlemle ücretsiz olarak Among US oyunu oynayabilirsiniz. Ayrıca şunu da belirtelim bilgisayara indirdiğiniz BlueStacks uygulamasında tamamen ücretsizdir. Bu uygulama sayesinde android uygulamaların hepsine bilgisayarınızdan erişebiliyorsunuz. Tıpkı oyuna eriştiğimiz gibi.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu