Bim Küp Şeker Fiyatları 2024 (Kaliteli ve Uygun)

Bim küp şeker fiyatları 2023, Bim market zincirleri her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir markettir. Bim marketlerinde birçok ürün bulunmaktadır. Bim market haftalık yeni ürünler getirtmektedir. Bu ürünler başka yerlere göre biraz daha uygun olmaktadır. Bim marketleri artık her mahallede görebiliriz. Birçok yere şube açan Bim marketler de küp şeker bulabilirsiniz.

Toz Şeker 1 KG24.50 TL
Şafak Küp Şeker 1 KG24.75 TL
Şafak Toz Şeker 5 KG105.75 TL
Tat Küpü Şeker Toz Şeker 2 Kg51,50 TL
Safi Beyaz Küp Şeker 1 Kg24,75 TL
Irmak Toz Şeker 5 Kg122,50 TL
Irmak Toz Şeker 2 Kg47 TL
Irmak Küp Şeker 1Kg24,50 TL
AvansasBor Şeker Küp Şeker 1 Kg27 TL
CarrefoursaBalküpü Küp Şeker 1000 Gr30 TL
AmazonBalküpü Küp Şeker 750 GR Sargılı62 TL
n11Bor Şeker 1 Kg Küp Şeker70 TL
TrendyolNetküp Küp Şeker 1000 gr – 1 kg36 TL

Şeker temel ihtiyaçlarımızdan birini oluşturmaktadır. Birçok alanda ihtiyacımız olan küp şekerleri Bim aktüel marketlerde bulabilirsiniz. Bim marketlerde bulunan küp şekerler ve şekerlerin fiyatlarını sizler için derledik. İşte fiyat listesi.

Bim’de Küp Şeker Fiyatı

Bim küp şeker fiyatları

Ülkemizde en değerli marketlerden birini oluşturan Bim market zincirinde her türlü ihtiyacınıza yönelik ürünleri bulabilirsiniz. Bim marketlerde genellikle kendi markaları göz önünde olmaktadır. Kendi markaları hem daha uygun fiyatlıdır hem de kalitelidir. Bim marketlerde satılan ürünler fiyat ve performans açısından yeterli seviyededir. Ülkemizin son zamanlarda yaşadığı ekonomik sıkıntıdan dolayı birçok kişi marketler arasında fiyat karşılaştırması yapmaktadır.

Bim marketlerde küp şeker çeşitleri çok fazla yoktur. Tek markaya ait küp şeker satışı yapılmaktadır. Bim marketlerde yer alan küp şeker fiyatı en güncel haliyle 24.50 TL olmaktadır. Küp şekerler genellikle 1kg şeklinde olmaktadır. Safi marka küp şekerleri bulabilirsiniz.


Daha fazla Bim market içeriği;


Bim 5 Kg Şeker Ne Kadar

Bim 5 kg şeker ne kadar

Vatandaşlar tarafından en çok tercih edilen marketler arasında Bim marketler vardır. Bim marketlerde bulunan şeker fiyatlarını birçok müşteri merak etmektedir. Online olarak fiyat karşılaştırmasında bulunarak en uygun şekeri satın alabilirsiniz. Bütçe dostu olarak bilinmektedir. Kazanç sağlamanız için en güncel fiyatları araştırdık.

Bim market hakkında yorumlarınızı ve fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥