Bim Kütahya Porselen Yemek Takımı, Kütahya Porselen tarafından üretilen ve Bim marketlerinde satılan bir yemek takımıdır. Takım, 6 kişiliktir ve 18 parçadan oluşmaktadır.

Bim Kütahya porselen 48 parça yemek takımı fiyatlarını sizler için derledik. Bim’de bu hafta yemek takımı hakkında bilgiler sunuyoruz. Bim Güral porselen 48 parça yemek takımını gelin birlikte inceleyelim.

Bim Porselen TakımıGüncel
Bim 7 Parça Kahvaltı Seti119 TL
Pirge Soğan Bıçağı79.90 TL
Pirge Şef Bıçağı79.90 TL
Pirge Dilimleme Bıçağı59.90 TL
Bim 30 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı449 TL
Altın File Rölyefli 48 Parça Yemek Takımı849 TL
Porto 30 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı449 TL
Bim 48 Parça Yemek Takımı 849 TL

Bim Kütahya porselen yemek takımı fiyatları, her evde olmazsa olmazlarımızdan bir tanesi olan yemek takımlarını Bim marketlerde bu hafta bulabilirsiniz. Yeni evlenecek olan çiftler veya eskisini değiştirmek isteyen kişiler için bu müjdeli haber Bim marketlerden gelmektedir. Bim aktüel marketlerde bu hafta yemek takımı, çatal kaşık takımı ve kahvaltı seti raflarda yerini alacaktır. Peki bu setlerin ve takımların içerisinde neler var ve fiyatı nedir merak ediyorsanız tabi ki sizler için merak ettiklerinizi derledik. Gelin birlikte detaylıca bakalım.


Daha fazla Bim içeriği;


Bim 48 Parça Yemek Takımı Fiyatı

Bim Ütü Masası Fiyatları

Bim marketlere gelecek olan ürünlerden bir tanesi yemek takımıdır. 48 parça olan bu yemek takımının markası Kütahya’dır. Kütahya markasına ait bu yemek takımı 12 kişiliktir. İçerisinde ise servis tabağı, çukur tabak, pasta tabağı, kase ve rölyef bulunmaktadır. Bu kadar güzel olan yemek takımının fiyatını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

  • Rölyefli Kütahya Porselen markasına ait 48 parça yemek takımına 849 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
Bim 30 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatı
Bim 30 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatı

Bim 30 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatı

Bim marketlerde ihtiyacımız olan birçok ürün gelmektedir. Bu hafta Bim marketlerde göreceğimiz ürünlerden bir tanesi ise bıçak takımıdır. Sizler için Bim markete gelecek olan bıçak takımının içindekileri ve fiyatını derledik.

  • 6 adet yemek kaşığı, çatal, bıçak, tatlı kaşığı ve tatlı çatalından oluşan bu takım paslanmaz çelikten üretilmiştir. Porto markasına ait 30 parça takımın fiyatı ise 449 TL olmaktadır.

Bim markete gelecek olan ürünlerden biri ise tekli bıçaklardır. Bu bıçakların çeşitleri ve fiyatları şu şekildedir;

  • Pirge Soğan Bıçağı; 79.90 TL
  • Pirge Şef Bıçağı; 79.90 TL
  • Pirge Dilimleme Bıçağı; 59.90 TL

Bim 7 Parça Kahvaltı Seti Fiyatı

Bim marketleri her yerde kolayca bulabilirsiniz. Her yerde şubesi olan Bim marketler her hafta farklı ürünleri mağazalarına getirmektedir. Bu hafta Bim marketlerde yerini alacak ürünler arasında kahvaltı seti bulunmaktadır.

  • Görüntüsü ve duruşu ile birçok müşteriyi kendine hayran bıraktıran Benante markasına ait 7 parçadan oluşan kahvaltı setinin fiyatı 119 TL olmaktadır.