BimCell hat ne zaman açılır?

BimCell hat ne zaman açılır ve yeni hat hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bimcell hattım açılmadı çözümü detayları.

Bimcell’den yeni hat almak için, BİM mağazalarına giderek başvuru yapmalısınız ve hattı alındıktan sonra 48 saat içinde hattınız aktif hale gelmektedir. Bimcell hattınızı günün erken bir saatinde aldığınız zaman o günün akşamına kadar hattınız açılabiliyor. Fakat hat genellikle aldığınız günün ertesi günü açılıyor. Bazen hattın açılması 6 günü bulabiliyor. Hattınızı Bimcell’e taşıdığınız zaman ise 2 ya da 6 gün içinde hattınız aktif hale geliyor.

Bimcell yeni hat ne zaman açılır 2021

Bim mağazalarına giderek yeni bir hat aldığınız zaman hattınız en geç 1 hafta içinde açılmaktadır en erken 48 saat sürmektedir. Hattınızın daha çabuk aktif hale gelmesini istiyorsanız eğer sabah erken saatlerde Bim mağazalarına giderek hat alabilirsiniz ve hattınız gün içinde açılır uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız. Eğer 1 hafta geçer ve hattınız aktif hale gelmezse müşteri hizmetlerini arayarak hattınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bimcell hattım açılmadı

Bimcell hat aldınız ve bir hafta beklemenize rağmen hala hattınız açılmadı bunun için yapmanız gerekler;

  • Bimcell müşteri hizmetlerini 444 4 551 numaralı hattan arayabilirsiniz
  • Bir diğer seçenek ise bimcell.com.tr adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bimcell Paketler 2021

Bimcell numara taşıma kaç gün sürer

Bimcell’e numaranızı taşımaya karar verdiyseniz, nüfus cüzdanınızın fotokopisi ile evinize en yakın BİM mağazalarına giderek başvuru yapabilirsiniz. Başvuru esnsında size verilen formu dolduktan sonra kimlik fotokopisini de forma ekledikten sonra hattınız size hemen veriliyor ve hat 2 veya 6 gün sonra aktif hale geliyor. Hattınızı diğer operatörlerden Bimcell’e taşıdığınız zaman SMS ile paketiniz hattınıza yükleniyor. Size onay mesajı geliyor ve bu mesaj sonrasında Bimcell avantajlarından yararlanmaya başlayabiliyorsunuz.

Bimcell Bedava internet 2021

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥