Bimcell Müşteri Hizmetleri ve Bim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2022 detaylı bilgilendiriyoruz. Bimcell Hattım Açılmadı nasıl aşılır işte detayları.

Ülkemizin bütün şehirlerinde birçok şubesi olan ve marketler zinciri olan Bim vatandaşlara GSM hizmeti de sunmuştur. Bu durumu Türk Telekom ile bir iş birliği yaparak gerçekleştirmiştir.  Başlarda bir proje olan, daha sonra uygulanan Bimcell, Türkiye’de bir market zinciri tarafından ortaya çıkarılan ilk GSM operatörüdür.

Bimcell İlk kez 21 Mart 2012 tarihinde satışa sunulmuştur. Diğer operatörlerden ayrılan Özellikleri vardır. Bunlardan bir de on ödemeli bir hat olmasıdır. Yani diğer operatörlere göre, daha uygun fiyatlıdır. Bim aktüel market prosedürlerinde uygulanan sistem, Bimcell hatta da uygulanmıştır.  En son yapılan araştırmaya göre, kullanan abone sayısı 1 milyondan fazladır. Bu hatların kodu 551 ile başlar. Birçok paket ve imkânı vardır. Paketlerin içinde SMS, internet ve konuşma hakkı bulunur.  Tarifeler hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, Bimcell web sitesini ziyaret edebilir.

Bimcell Faturasız Hat Fiyatları

Bim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bimcell müşteri hizmetleri numarası, 444 4 551’ dir. Ayrıca cep telefonundan *952# yazarak, arama tuşuna bastıktan sonra, ücretsiz olarak şifre öğrenebilirsiniz. Bu kod sadece Bimcell kullanan aboneler için geçerlidir.

Bimcell Hattım Açılmadı

Bimcell den hat alındığı zaman, çoğu kişi hattın açılmadığı ile ilgili sorular sorar. Hattın açılması 24 saat içinde gerçekleşir. Yani hattı aldıktan bir gün sonra kullanmak daha doğrudur. Bazen hat taşımak isteyenler için daha uzun bir süreç gerekir. Yaklaşık olarak Bimcell’ e hat taşımak 3-4 gün sürebilir. Yani Bim marketten hat alanların, bazen bir hafta bile beklemesi gerekebilir.

Bimcell Geçiş Kampanyaları

Bimcell Bakiye Sorgulama

  • Bimcell hat faturasızdır. *
  • Hattın içindeki TL miktarını öğrenmek kolaydır.
  • *123# erdikten sonra, arama tuşuna basmak yeterli olacaktır.
  • Ayrıca 9333’ ü arayarak da siz de kolaylıkla Bimcell bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

Bimcell Hediye internet Ramazan Özel Nisan

Bimcell paket nasıl yapılır?