Binance Authenticator indir ve Binance download PC’ye nasıl indirilir, detayları sizlerle paylaşıyoruz. Binance indir APK dosyasını sizlerle paylaşıyoruz.

Binance Authenticator indir seçeneğine nereden ulaşılır, nasıl indirilir ve benzeri sorulara Binance kullanıcıları tarafından sıkça cevap aranıyor. Binance Authenticator uygulaması hesabınızın güvenliğin daha fazla sağlamak için kullanılır. Bu uygulama Binance üyeliğinizi açtıktan sonra hesap güvenliğini arttırma adımlarında size 2 faktörlü doğrulama kodlarını üretir. Binance tarafından sunulan Authenticator uygulaması nasıl indirilir sorusuna cevap vermek gerekirse de;

 • Binance hesabınızı oluşturun.
 • Hesabınızı oluşturduktan hemen sonra giriş yapın.
 • Ardından ise hesabınızın profil alanına tıklayarak devam edin.
 • Sonraki adımda güvenlik öğesine tıklayarak devam edin.
 • Karşınıza çıkan Binance Authenticator’ı İndirin bağlantısına tıklayarak uygulamayı indirin.

Binance Authenticator telefonunuza indikten sonra kolayca kurulumu yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Binance Authenticator Nasıl Kullanılır

Binance Authenticator nasıl kullanılır, kod nasıl alınır gibi sorulara sıklıkla cevap aranıyor. Binance tüm kullanıcılarının hesap güvenliğine son derece önem veriyor. Bu noktada hesap güvenliğinizi sağlamanız adına sizden kimlik onayı ve benzeri adımlar talep ediyor. Ayrıca hesaplarınızın ultra güvenli olması için 2 faktörlü kod üreten Binance Authenticator uygulaması hizmeti veriyor. Bu uygulamayı kullanabilmek için öncelikle Binance hesabı oluşturmanız gerekiyor. Hemen ardından ise şu adımları takip ederek kullanmaya başlayabilirsiniz;

 • Binance hesabınızı giriş yapın.
 • Profil ardından ise güvenlik öğesine tıklayarak devam edin.
 • Sonraki adımda ekranda çıkan Binance Authenticator’ı İndirin kısmına tıklayarak uygulamayı telefonunuza indirin.
 • Ardından ise Google Authenticator öğesinin hemen yanında yer alan Etkinleştir alanına tıklayın.
 • Bu adımdan sonra farklı bir sayfaya yönlendirilirsiniz. Ekrana yansıyan adımları takip edin.
 • Uygulama indikten sonra ileri tuşuna tıklayın.
 • Ardından ekrana QR kodu yansıyacaktır.
 • Google Authenticator uygulamanızı açın ve hemen akabinde QR kodunu taramak üzere ekranın sağ alt kenarında yer alan + tuşuna dokunun. Daha sonra ise ileri kısmına tıklayarak devam edin.
 • Eğer tarama işleminde sorun yaşıyorsanız kurulum anahtarını doğrudan kendiniz de girebilirsiniz.
 • Bu adımda yedeklemeniz gereken anahtarı mutlaka bir kağıda yazarak not edin. Bu telefonunuz değiştiğinde ya da kaybolduğunda yeniden Google Authenticator’ınızı yüklerken işinize yarayacaktır.
 • Sonraki adımda ise Google Authenticator uygulamanızı 2FA cihazların tamamıyla doğrulayın.

Tüm bu adımları takip ettikten sonra Google Authenticator uygulamanızı sorunsuz bir şekilde etkinleştirmiş olacaksınız. Böylece Binance hesabınızı ultra koruma altına almış olacaksınız.

Binance Authenticator Nedir

Binance Authenticator Nedir

Binance Authenticator nedir ve ne amaçla kullanılır soruları sıkça merak ediliyor. En yalın tanımıyla Binance kripto para borsası tarafından geliştirilen bir uygulama olduğunu söylemek mümkündür. Bu uygulama Binance kullanıcılarının ultra hesap güvenliği sağlaması adına ihtiyaçları olan 2 faktörlü doğrulama kodları üretir. Bu kodlar sayesinde kullanıcılar Binance hesaplarını koruma altına almış olur. Tüm Binance kullanıcılarının ultra hesap güvenliğini sağlamak adına Binance Authenticator uygulamasını kullanması gerekiyor.

Binance Google Authenticator Yeni Telefon

Binance Google Authenticator yeni telefon kullanmanız halinde de etkinleştirilebilir. Bu noktada önceki telefonunuzda Binance Google Authenticator uygulamasını kurarken ekranda verilen özel anahtarı kaydetmiş olmanız gerekiyor.

Binance Google Authenticator uygulamasını ilk kez bir cihaza kurduğunuz zaman verilen bu anahtar telefonunuzun kaybolması halinde yeni bir cihaza yüklerken size yardımcı olur. Yeni telefonunuzdan Binance hesabınıza giriş yaparak profil, güvenlik adımlarına tıklayın. Ardından yeniden Binance Google Authenticator bağlantısına tıklayarak yen telefonunuzu kurulumunu sağlayın.


Daha fazla ilgili içerik;


Binance Google Doğrulama Kodu Gelmiyor

Binance Google doğrulama kodu gelmiyor sorusunu ile karşılaşabilirsiniz. Binance hesabınızı açtıktan sonra 2FA kodları almak üzere telefonunuza kurduğunuz Google Authenticator uygulaması çeşitli nedenlerden kaynaklı kod vermemeye başlayabilir. Bu gibi durumlarda izlemeniz gereken adımlar kısaca şu şekildedir;

 • Google Authenticator uygulamasını indirdiğiniz cihazın saati ile senkronize olup olmadığını kontrol edin. Mutlaka cihaz ile uygulama saatinin senkronize olduğundan emin olun.
 • Goocle Chrome üzerinden gizli modu kullanarak Binance hesabınıza giriş yapmayı deneyin.
 • Google tarayıcınızın ön belleğini ve çerezlerini temizledikten sonra giriş yapın.

Bu adımların tamamını uygulamanız halinde Google Authenticator uygulamasının doğru çalışmasını engelleyen herhangi bir durum kalmayacaktır. Eğer buna rağmen hala kod almıyorsanız Binance destek ekibi ile irtibata geçerek destek talebinde bulunabilirsiniz.