Binance Bnb’yi Usdt ye nasıl çevrilir, kullanıcılar tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Günümüzde yatırım yapmak isteyen birçok kişi, bunun için coin sistemlerini tercih etmektedir. Bunun için gerçek para üzerinden satın alımlar sıklıkla gerçekleştirilir.

Bunun için borsalar kullanılmakta olup Binance bunlardan bir tanesidir. Hem mobil uygulama hem de web sürümü üzerinden kullanılabilmekte olup, BNB gibi coinleri, USDT, TL gibi farklı para birimlerine çevirmenize olanak tanır. Bu işlemler oldukça kolay olup, hiçbir zorluk bulundurmaz. Bunun için şu işlemler takip edilmelidir;

  1. Binance Mobil’e giriş yapın.
  2. Alt sekmeden piyasalar üzerine gelin.
  3. Üstte bulunan FIAT kategorisinden USDT’yi seçin.
  4. Arama kısmından satmak istediğiniz coini seçin.
  5. Sat üzerine tıklayın.

Böylece tüm işlemler sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Meblağ kısa sürede hesabınıza geçirilmektedir.

USDT yi TL ye ÇEVİRME Binance

Binance Bnb'yi Usdt Ye Nasıl Çevrilir

Günümüzde birçok kripto para yatırımcısı dolar üzerinden aldığı miktarı nasıl liraya çevireceğini merak etmektedir. USDT’yi TL’ye çevirme Binance işlemleri oldukça kolay olup öncelikle USDT üzerinden para çekmeniz gerekir. Bu istediğiniz miktarda olabilir.

Sonrasında ise Binanca TR hesabınıza giriş yapılmalıdır. Yatırma bölümüne geldikten sonra USDT seçilmeli, ağ bölümünden ise TRC20 üzerine tıklanmalıdır.

Ardından yatırma opsiyonun yanındaki artı işareti üzerinden adres kopyalanır. Ardından kapatıldıktan sonra Binance’ye girilir. Kopyalanan bölüm adres bölümüne girilir. Ağ bölümü yine TRC 20 olarak seçildikten sonra çekme üzerine tıklanır.

Telefon ve mail onayı alındıktan sonra gerekli onaylar verilmelidir. Böylece para Binance TR hesabına aktarılır. Son olarak da USDT üzerinden gönderilen para, Türk lirasına çevrilmelidir.

Binance Varlik

Binance varlıkları, Binance borsasında işlem gören kripto para birimleri, sabit paralar, tokenler ve diğer varlıkları ifade eder. Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olduğu için, platformda çok çeşitli varlıklar bulunur.

  • Kripto para birimleri
  • Sabit paralar
  • Tokenler
  • Diğer varlıklar

Binance BUSD USDT Çevirme

Binanca BUSD USDT çevirme yaparken yapacağınız işlemler farklı değildir. Sadece satmak istediğiniz coini BUSD olarak belirtmeniz gerekir. Ardından satım, Binance TR’ye nakil ve dönüştürme işlemleri aynı devam etmektedir.

Binance Para Dönüştürme

Binance Bnb'yi Usdt Ye Nasıl Çevrilir

Binance para dönüştürme için öncelikle Binance hesabınızdan ilgili coini satmanız gerekir. Ardından da Binance TR’ye girerek ilgili adresi kopyalayıp, USDT’yi Binance TR’ye nakletmeniz gerekir. Sonrasında yalnızca sistem üzerinden para transfer edilerek, liraya çevrilmelidir.

Binance TR Coin Satma

Binance TR Coin satma, Binance TR kullanıyorsanız, coin satma işlemleri platform üzerinden kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Piyasaları düzenli olarak takip edebilir, en iyi olduğu anda gerekli satış işlemlerini mobil platformun piyasalar sekmesi aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;

Bnb Nasıl Dolara Çevrilir?

Bnb’yi dolara çevirmek için, Binance borsasında Bnb’yi USDT veya USD gibi bir sabit paraya dönüştürebilirsiniz. Bunu yapmak için, Binance hesabınıza giriş yapın ve “Spot” sekmesine tıklayın. Ardından, “Al/Sat” sekmesine tıklayın ve Bnb’yi USDT veya USD ile takas etmek istediğiniz tutarı girin.

Binance Bnb Ye Dönüştürme Ne İşe Yarar?

Binance Bnb’ye dönüştürme, Binance borsasında Bnb’yi diğer kripto para birimlerine veya fiat para birimlerine dönüştürmek için kullanılan bir işlemdir. Bnb’yi başka bir kripto para birimine dönüştürmek, o kripto para birimindeki bir varlığa yatırım yapmak için kullanılabilir.

Bnb USDT Nasıl Alınır?

Bnb USDT almak için, Binance borsasında Bnb’yi USDT ile takas edebilirsiniz. Bunu yapmak için, Binance hesabınıza giriş yapın ve “Spot” sekmesine tıklayın. Ardından, “Al/Sat” sekmesine tıklayın ve Bnb’yi USDT ile takas etmek istediğiniz tutarı girin.

Binance De USDT Nasıl Alınır?

Binance hesabınıza giriş yapın.
“Spot” sekmesine tıklayın.
“Al/Sat” sekmesine tıklayın.
“USDT/USD” çiftini seçin.
“Al” veya “Sat” düğmesine tıklayın.
Leave A Reply