Binance Fan Token Listesi 2022 – Yeni Girecek Coinler

Binance Fan Token listesi hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Piyasaya yeni çıkacak coinler işte detayları.

Binance fan token listesi kullanıcıları tarafından merak ediliyor. Binance borsasında birden fazla fan tolen mevcuttur. Fan tokenler spor kulüpleri ve taraftarları arasındaki etkileşimi arttırmak üzere sunulan kripto paralardır. Binance borsasında fan token listeleri açıklanarak kullanıma sunuldu.

Çok yakında daha fazla fan token seçeneği sunulacağı da ilgili web sitesinde yer alan detaylar arasındadır. Kullanıcıları binance fan token platformunu yakın takibe alarak en güncel tokenler hakkında daha fazla bilgi alabilir.

Binance Piyasaya yeni çıkacak coinler

Piyasaya yeni çıkacak coinler kullanıcıların yakından takip ettiği detaylar arasında yer alıyor. Özellikle de Binance fan tokenler için hangi seçenekleri sunacak sorusuna oldukça sık yanıt aranıyor. Binance listeleyeceği tokenleri piyasaya sürmeden evvel yayınlıyor.  Bu bağlamda piyasaya yeni çıkacak diğer tokenleri sıralamak gerekirse de;

Binance’de yer alan bilgilere göre en kısa süre içerisinde bu tokenleri sunulması bekleniyor. Beklenen tokenler için bazı şartları yerine getirmek kaydıyla ön satış alternatifi de bulunuyor.

Piyasaya yeni çıkacak coinler

Binance kendi coinleri

Binance kendi coinleri BNB coin olarak biliniyor. Piyasada en büyük olan BTC ve ETH’yi takiben BNB ilk üç kripto para arasında listelenmeyi de başardı. Piyasa değeri yükseldikçe Binance’nin kendi coinlerini üreterek sunmaya devam etmesi de beklenenler arasındadır.

  • Binance Coin
  • Binance USD

Binance yeni girecek coinler 2022

Binance yeni girecek coinler 2022 yılında liste halinde sunulacaktır. Piyasaya çıkması yakın olan bazı coinleri Binance direk kendi resmi sayfasında duyuruyor. Son süreçte yeni gelecek coin seçeneği olarak Porto Fan Token duyurusu yapıldı. 2022 yılında daha fazla coin seçeneğine yer vereceğini duyuran Binance isimleri hakkında henüz net bir açıklamada bulunmadı.

Fan Token ön satış

Fan token ön satış şartları bulunuyor. Binance üzerinden fan tokenleri ön satış kapsamında satın almak isterseniz bu şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Ön satışın başlıca şartlarından biri on gün içerisinde BNB ile işlem yapmanız gerektiğidir. Bunun yanı sıra farklı şartlar da değişerek talep edilebilir.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

3 Yorum

  1. Binance Fan Token Listesi 2021 Yazısı oldukça faydalı oldu. En azından 2022’de de başımıza neler gelecek öğrenmiş olduk. Yeni çıkan coinleri listeleyen bu site diğer coin yorumları hakkındaki yazılarıyla da oldukça bilgilendirici. Uzun süredir bu şekilde bir site arıyordum. Çünkü coinlerin hakkında yeterli bilgi sahibi olabileceğim coinler site maalesef yok. Burada en azından koyunlar hakkında analizler ve detaylı bilgiler veriliyor. Bakalım biz yatırımcıları ilerleyen süreçte neler bekliyor!

  2. Binance fan token listesi 2022 yılı için oldukça uygun şekilde hazırlanmış çok doğru şekilde yapılmış çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu