Bitexen Nasıl Para Yatırılır

Bitexen nasıl para yatırılır hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bitexen FAST para yatırma ve Bitexen para yatırma aktif etme işte detaylar.

Bitexen nasıl para yatırılır günümüzde birçok kişi tarafından sorulmaktadır. Kolay, hızlı ve güvenilir şekilde Bitcoin ve Altcoin alım satım yapılmasına izin veren Bitexen, ülkemizde birçok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Her geçen gün yeni kişiler sistemi kayıt olmak üzere incelediği için para yatırma işlemlerinin nasıl gerçekleştirileceği gibi sorular sıklıkla sorulmaktadır. Türk lirası üzerinden para yatırmak için sadece hesabınıza giriş yapmanız, ardından da hesaplarım menüsünden varlıklarım bölümüne girmeniz gerekir.

Ardından TRY-Yatır üzerine tıklayarak, IBAN numaralarını incelemeniz, size özel işlem açıklamasını görüntüleyerek uygun bir tanesini seçerek para transferi yapmanız kalmaktadır.

Bitexen FAST Para Yatırma

FAST sunduğu kolaylıklar sayesinde günümüzde birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Bitexen için de Bitexen FAST para yatırma işlemlerinin nasıl gerçekleştirileceği sorulmaktadır. Farklı bankalardan 2000 Türk lirasına kadar işlem yapmanız mümkün olup, 7 gün 24 saat kullanılabilir.

Bitexen Para Yatırma Aktif Etme

Bitexen para yatırma aktif etme kullanıcılar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bunun için şu işlemler takip edilmelidir;

  • Hesabınıza girdikten sonra hesaplarım ve varlıklarım bölümüne girin.
  • Banka tercihi yapın.
  • EFT, Havale gibi işlemlerinizi açıklama olarak girin. İşlem açıklama kodu olmazsa ya da yanlışsa para hesaba yansıtılmaz.

 Ardından sadece gerekli yatırım işlemleri takip edilmelidir. Vakıfbank ve Ziraat Bankası kullanılabilecek olup kurallara uyulduğu sürece kısa sürede tamamlanabilir.

Bitexen Para Yatırma Aktif Değil
Bitexen Para Yatırma Aktif Değil

Bitexen Para Yatırma Aktif Değil

Bitexen para yatırma aktif değil için sistemden gerekli desteği almanız mümkündür. Ancak öncesinde hesabınızı onaylatmamışsanız bunu yapmanız tavsiye edilir. Bunun için 3 adım vardır. Bunlar Telefon, adres ve kimlik doğrulamasıdır.

Hesabınız doğrulandıktan sonra sorun devam ediyorsa, para yatıramıyorsanız destek almanız önerilir.

Bitexen Başka Hesaptan Para Yatırma

Bitexen içinde para yatırmak için Bitexen başka hesaptan para yatırma yapmak istiyorsanız, sizin adınıza olan bir hesaptan yalnızca sizin adınıza olan bir hesaba transfer yapılabileceğini bilmeniz gerekir. Dolayısıyla farklı hesaptan işlem yapılamamaktadır.

Bitexen Para Çekme Sorunu

Bitexen para çekme sorunu bazı kişiler tarafından yaşanmaktadır. Burada ilk olarak tüm aşamaları doğru olarak tamamladığınızdan emin olmanız gerekir. Ayrıca minimum 50 lira çekebileceğinizi, kendi hesabınıza ait hesaba para aktarabileceğinizi bilmeniz gerekir.

Eğer bu konularda sorun bulunmuyorsa sistemden destek alarak probleminizi aktarabilirsiniz.

Bitci Nasıl Para Yatırılır?

Binance’ye Nasıl Para Yatırılır?

Paribu nasıl para yatırılır

Paribu nasıl para yatırılır?

googlehaberler