Boşluk Kopyala Nasıl Yapılır? – WhatsApp Boşluk Gönderme

Boşluk kopyala nasıl yapılır hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Instagram boşluk kopyalama ve görünmez boşluk kopyalama işte detaylar.

Boşluk kopyalama ile arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize boş bir mesaj atabilirsiniz. Boş bir mesaj yollamak istediğiniz zaman çoğu uygulama bunu kabul etmemektedir. Karşı tarafa boş bir mesaj atmak istiyorsanız boşluk kopyalayabilirsiniz. Kopyaladığınız boşluğu uygulamalara yapıştırdığınız zaman karşı tarafa mesaj iletilecektir. Ancak mesajın içerisinde herhangi bir metin veya sembol olmamaktadır. Oyun nicklerinde ve uygulamalarda kullanılan görünmez boşluğu nasıl yapabileceğinizi sizler için ele aldık. Hadi gelin detaylıca inceleyelim.

Aşağıdaki boşluğu uzun basılı tutarak kopyala

( )

Instagram Boşluk Kopyalama

Instagram uygulaması dünyada en çok kullanılan iletişim araçlarından ve sosyal medya platformlarından birisi olmaktadır. Instagram uygulamasında mesaj yollarken boş mesaj atmak istiyorsanız veya öne çıkanlar açıklamasını boş bırakmak istiyorsanız boşluk kopyalama işinize yarayacaktır. Instagram uygulamasında kullanabileceğiniz boşluğu nasıl kullanabileceğinizi sizler için derledik.

  • İlk olarak [ ] alandaki boşluğu kopyalayınız ardından Instagram uygulamasını açınız. Mesaj da boş bir ileti atmak istiyorsanız kopyaladığınız alanı mesaj atacağınız kişinin sohbetine gelerek yapıştırın ve gönderin.
  • Öne çıkanlar açıklamalarda boşluk yapmak istiyorsanız alandaki boşluğu kopyalayın. Ardından Instagram uygulamasını açın ve öne çıkanlarınızı açın. Ardından düzenle seçeneğine tıklayarak açıklama kısmına boşluğu yapıştırın.

Görünmez Boşluk Kopyalama

Boşluk kopyalamayı birçok durum için ihtiyacımız oluyor. Sosyal medya uygulamalarında, oyunlarda birçok alanda görünmez boşluk kopyalamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sosyal medyada boşluk içeren bir mesaj iletmeniz imkansız gibi görünebilir. Ancak boşluk kopyalayarak bu durumu gerçekleştirebilirsiniz. Sizler için yazımızda nasıl yapabileceğinizi ele aldık.

  • Bilgisayarınızdan Alt + tuşlarına basılı tutarken 255 tuşuna basarsanız boşluk yapabilirsiniz.
  • Bilgisayarınızdaki klavyede yer alan Space tuşuna basarak boşluk oluşturabilirsiniz.
  • Oluşturduğunuz boşluğu kopyalayabilirsiniz. Ya da sizler için hazırladığımız boşluğu kopyalayarak uygulamalara yapıştırabilirsiniz. (                           ) bu alanda yer alan boşluğu kopyalayarak uygulamaya gidin ve yapıştır seçeneğini kullanın.
PUBG Boşluk Kopyala

PUBG Boşluk Kopyala

Pubg oyunu ülkemizde en çok oynan oyunlardan birisidir. Pubg oyununu oynarken bir takma isminizin olması gerekir. Takma isim oyundaki karakteriniz için oldukça önemlidir. Karakterinizin gizem yaratmasını istiyorsanız değişik bir takma isim kullanmanız gerekir. Bazı oyuncular isim kullanırken bazı kullanıcılar sadece boşluk koymak ister. Pubg oyununda boşluk kopyalamak istiyorsanız yapmanız gereken adımlar oldukça basittir.

  • İlk olarak envanterinizde isim değiştirme kartına sahip olmanız gerekir. İsim değiştirme kartınız olmadan takma isminizi değiştiremezsiniz.
  • Pubg oyununa girin ardından envanter kısmına tıklayın. İsim değiştirme kartını kullandıktan sonra boşluk koymak istediğiniz alana ( Ħ )simgesini yapıştırın.
  • Kaydedip çıktığınız zaman takma isminize boşluk eklediğinizi görebilirsiniz. 

Free Fire Boşluk Kopyala

Free Fire oyununda isminiz değişik ve en iyisi olmasını istiyorsanız sizler için boşluk nasıl ekleyebileceğinizi yazımızda ele aldık. Benzersiz bir stil kazanmanızı ve karakterinizin ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Yapmanız gereken adımlar ise şu şekildedir;

  • İlk olarak adınıza boşluk eklemek için (       ) parantezin arasındaki boşluğu kopyalamanız gerekmektedir.
  • Daha sonra Free Fire oyununa girerek Nick Exchange seçeneğinde yer alan alana bu boşluğu eklemeniz gerekecektir.

Binance Marjin İşlem Nasıl Yapılır

Ağlama Efekti Nasıl Yapılır (İnstagram, Snapchat, Tik Tok)

İnstagram Yaz Gelsin Artık Nasıl Yapılır

Pubg Mobile Son Güncelleme Nasıl Yapılır

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu