Bostanlı pazarı hangi gün ve hangi saatler arasında açılıp kapandığı hakkında güncel bilgiler sunuyoruz. Bostanlı pazarı iskeleye yakın mı gelin birlikte inceleyelim.

Bostanlı pazarı hangi gün sorusu İzmir’de yaşayan ve pazara gitmek isteyen kişiler tarafından sıkça merak ediliyor. Bu pazara İzmirliler tarafından Bospa deniyor. Bostancı Pazarı ifadesinin kısaltılmış hali olan Bospa’nın kullanımı İzmir’de oldukça yaygındır. Karşıyaka ilçesinin Bostanlı mevkiinde kurulan Bospa her çarşamba günü kapılarını açıyor. Aynı zamanda sosyete pazarı olarak da biliniyor. İzmir’i ilk kez ziyaret edecek olanlar için keyifli bir deneyim olacağı söyleniyor.

İzmir Sosyete Pazarı Hangi Günler?

İzmir Sosyete Pazarı Hangi Günler
İzmir Sosyete Pazarı Hangi Günler

İzmir sosyete pazarı hangi günler sorusunun yanıtı birçok kişi tarafından merak ediliyor. Sosyete pazarı İzmir’in Şirinyer mevkiinde kuruluyor. Normal şartlarda haftada yalnızca bir kez kurulan pazar, İzmir’de iki kez kuruluyor.

 İzmirliler her salı ve her çarşamba günleri Şirinyer’i ziyaret ederek sosyete pazarına gidebiliyor. Nitekim burada satılan eşyalar ve ürünler birçok kişinin ilgisini de çekmeyi başarıyor. İzmir’in diğer tüm pazarları ve açık olduğu günler aşağıdaki listede yer alıyor:

İzmir Sosyete Pazarı Hangi GünlerHangi Gün
İzmir Tire PazarıSalı
Alaçatı PazarıCumartesi
İzmir Hatay PazarıSalı ve Perşembe
Şakran PazarıCuma
Seferihisar Ürkmez PazarıSalı
İzmir Alsancak PazarıPazartesi
Bostancı İkinci El PazarıPazar
Bospa Sosyete PazarıÇarşamba
İzmir Torbalı Semt PazarıPerşembe
İzmir Bostanlı Bit PazarıPerşembe
Karşıyaka Nergiz PazarıÇarşamba
İzmir Sosyete Pazarı Hangi Günler
İzmir Bostanlı Pazarı Saat Kaçta AçılıyorGüncel
İzmir Tire Pazarı06:00 – 18:30
Alaçatı Pazarı07:00 – 16:30
İzmir Hatay Pazarı09:00 – 20:15
Şakran Pazarı06:30 – 16:45
Seferihisar Ürkmez Pazarı07:00 – 17:00
İzmir Alsancak Pazarı08:00 – 18:15
Bostancı İkinci El Pazarı08:30 – 17:30
Bospa Sosyete Pazarı09:45 – 20:30
İzmir Torbalı Semt Pazarı10:00 – 22:00
İzmir Bostanlı Bit Pazarı07:00 – 17:00
Karşıyaka Nergiz Pazarı09:30 – 16:50
İzmir Bostanlı Pazarı Saat Kaçta Açılıyor

Tüm bu sosyete pazarları listede belirttiğimiz İzmir’in farklı ilçelerinde yer alıyor. Size en yakın olanı ziyaret ederek son derece cazip fiyatlı ürün seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

İzmir Bostanlı Bit Pazarı Ne Zaman?

İzmir Bostanlı bit pazarı ne zaman kuruluyor sorusunun yanıtı internet üzerinden sıkça araştırılıyor. Bostanlı’da kurulan bit pazarı lüks eşyalardan elektroniğe kadar yüzlerce farklı kategori içeriyor. Bu nedenle İzmirliler tarafından sıkça ziyaret ediliyor. Bostanlı’da kurulan bit pazarı her hafta perşembe günleri hizmet vermeye devam ediyor.

Karşıyaka Pazarı Hangi Gün Kuruluyor?

Karşıyaka Pazarı Hangi Gün Kuruluyor
Karşıyaka Pazarı Hangi Gün Kuruluyor

Karşıyaka pazarı hangi gün kuruluyor sorusu Nergiz pazarıyla ilgili soruların aynısıdır. Nitekim Karşıyaka’da kurulan pazarın ismi Nergiz’dir. Karşıyaka Nergiz pazarı ise her hafta çarşamba günü kuruluyor. Gıdadan kozmetiğe, elektronikten giyime kadar yüzlerce farklı ürün gamı ve binlerce ürünle birlikte bulunamayacak hiçbir şey yok. Bu sebeple Karşıyakalıların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

İzmir Bostanlı Pazarı Saat Kaçta Açılıyor?

İzmir Bostanlı Pazarı Saat Kaçta Açılıyor?

İzmir Bostanlı pazarı saat kaçta açılıyor sorusu tüm pazaryerleri için merak ediliyor. Pazarlar genellikle sabahın erken saatlerinde açılıyor ve akşamüzeri kapanıyor. Nitekim İzmir Bostanlı pazarı da her gün 07:00-17:00 arasında hizmet veriyor. İzmir’deki diğer pazarlar ve çalışma saatleri ise aşağıdaki listede yer alıyor:

Bostanlı pazarı ve diğer sosyete pazarları için güncel başlangıç ve bitiş saatleri listede yer verdiğimiz gibidir. Bu saat aralıkları genelde stabil olup farklılık göstermez.

Bostanlı Pazarı İskeleye Yakın mı?

Bostanlı pazarı iskeleye yakın mı sorusunun yanıtı oldukça basittir. Bostanlı Kapalı Pazar Alanı, iskelenin yalnızca 10 dakika uzaklığındadır. Yani Olaf Palme üzerinden 10 dakikalık bir yürüyüşle pazaryerinden iskeleye ulaşmak mümkündür.

Bostanlı pazarı başta olmak üzere İzmir sosyete pazarları hakkında tüm detaylara içeriğimizde yer verdik. İçeriğimiz boyunca hatalı ya da eksik bulduğunuz bilgiler varsa hızlıca yorum alanına yazarak bizden geri bildirim almanız mümkün olacaktır.

Kadıköy Bit Pazarı Nerede (Hangi Durakta)

Bakırköy Cumhuriyet Pazarı Nerede (Metrobüs, Marmaray)

Comments are closed.