BtcTurk Hesap Silme ve BtcTurk dilekçe örneği hakkında detaylı bilgi. Btcturk pro hesap silme ve üyelik iptali işte detayları.

BTCTURK borsasında bulunan hesabınızın üzerinde herhangi bir işlem yapma şansınızın olmadığını özellikle belirtmek istiyoruz. Fakat bu konuda ile alakalı olarak BTCTURK ile iletişime geçerek bu konu hakkında ayrıntılı bilgi alma şansınız bulunuyor. 

BTCTURK üzerinde bulunan hesap silme için destek@btcturk.com adresi üstünde BTCTURK hesabınızı silmek istediğinize dair mail atarak bu konuda sistem çalışanlarının sizlere yardımcı olacağını söyleyebilirim.  BTCTURK hesabı oluştururken kayıt ettiğiniz mail adresiniz üzerinden belirttiğimiz destek adresine kısa bir mail gönderdiğiniz taktirde  sizlere kısa süre içerisinde dönüş sağlanıyor ve bu konuda kısa süre içerisinde işlemleriniz tamamlanmış oluyor.

Btcturk dilekçe örneği

Btcturk dilekçe örneği

Btcturk’e ne içim dilekçe yazacaksanız onu belirterek bir kaç kuralı yerine getirmeniz gerekmektedir. Mesela kayıtlı olan telefon numaranızı değiştirmek istiyorsunuz bunun için şu adımları takip edebilirisiniz;

  • İlk olarak bir dilekçe yazmanız gerekmektedir. Okunur bir şekilde. Dilekçe de eski Btcturk hesabına kayıtlı olan 05.. nolu numaramı 055.. no’lu numara ile değiştirmek istiyorum yazarak, ad soyadı ve imza atmanız gerekir
  • Daha sonra kimliğinizin ön yüzü ile dilekçe örneğinizi tutarak bir selfi çekmeniz gerekir.
  • En son olarak da selfiyi Btcturk’te kayıtlı olan mail adresiniz ile sitenin destek mailine, mail olarak göndermeniz yeterlidir.
Btcturk pro hesap silme nasıl yapılır

Btcturk pro hesap silme nasıl yapılır

BTcturk kripto para borsasında sistemi üzerinden hesap silme ya da farklı bir işlem yapma gibi bir durum söz konusu değil. Hesabınızı silmek istiyorsanız BtcTurk destem mail adresine hesabınızı silmek istediğinizi dair bir mail atarak işlemi başlatabilirsiniz.

Destek@btcturk

Bu adres üzerinden Btrcturk kripto para borsasına dair her türlü bilgi için ulaşabiliriz. Şikayetleriniz, hesap sildirme işlemi gibi bir çok işlem için size destek veren işlemlerinizi yapan bir destek grubudur.

/ 5.

Share.

9 Comments