Bugünkü Çeyrek Altın Fiyatı (Neden Yükseldi)

2024 Bugünkü çeyrek altın fiyatı her yıl olduğu gibi bu yıl da gün aralıkları dahilinde değişkenlik gösterebilmektedir.

Eğer çeyrek altın almak ya da mevcut olan çeyrek altınınızı satmak istiyorsanız, güncel fiyat listesini takip edebilirsiniz. Güncel fiyat listesinin yer aldığı tabloyu inceleyebilirsiniz.

Gram altın1.960 TL
Çeyrek altın3.341 TL
Yarım altın fiyatı6.683 TL
Tam altın fiyatı13.121 TL
Cumhuriyet altın fiyatları13.324 TL
22 Ayar Bilezik (1 gram)1.863 TL

Yukarıda bulunan tabloda güncel çeyrek altın fiyatlarına yer verilmiştir. Tabloyu incelediğimizde tüm çeyrek altın fiyatlarının ortalaması alındığı zaman ortalama olarak çeyrek altın fiyatına ulaşabiliyoruz. 

Kuyumcular çeyrek Altın Fiyatı

Kuyumcular çeyrek altın fiyatı güncel olarak sürekli değişiyor. Genel olarak düğünlerde takı olarak da tercih edilen çeyrek altın fiyatları neredeyse her gün değişiyor. Bu değişim iniş ya da yükseliş seyrinde olabilir. Yatırımcıları günlük bazda fiyat detaylarını takip ediyor. Tabloda en güncel çeyrek altın fiyatlarına yer verdik.

Eski tarihli, yeni tarihli, kulplu ya da kulpsuz çeyrek altın modellerinin fiyatları farklılık gösteriyor. Satın alırken kuyumcu ile görüşebilir yatırıma en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ayrıca bazı kuyumcular toplu çeyrek altın alımlarında ciddi oranda indirimler yapabiliyor. Bu gibi indirim uygulayan kuyumcuları tercih ederek daha karlı bir altın alışverişi yapabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


1 Çeyrek Altın Fiyatı

Bugünkü çeyrek altın fiyatı

1 çeyrek altın fiyatı, özellikle de yatırım amaçlı tercih edilen çeyrek altını dip fiyattan almak ciddi oranda kar sağlayacaktır. Uzun vadeli bir altın yatırımı planınız varsa bunun için en doğru seçim çeyrek altın olacaktır. Bu nedenle de satın almadan evvel mutlaka güncel 1 çeyrek altın fiyatına göz atmanızı öneriyoruz. Kuyumcu altın fiyatları canlı olarak yukarıdaki tablodan takip edebilirisiniz.

Çeyrek Altının Alış Fiyatı Yükselir Mi?

Güncel olarak çeyrek altının alış fiyatı, 3.341 TL bandında seyrediyor. Ancak bu fiyat, değişkenlik gösterebildiği için fiyatlar, canlı olarak takip edildiğinde daha sağlıklı sonuçlara ulaşmak mümkün oluyor. Altın ve para uzmanları ise altının alış fiyatının yıl sonuna kadar yükseleceğini ön görüyor.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥