Büyü Yapanın Kim Olduğunu Nasıl Anlarız?

İslam inancında büyü büyük bir günah olarak kabul edilir. Ancak bazı kişiler çevresindeki insanları kıskandıkları için ya da kötü olmalarını istedikleri için büyü yaparlar. Büyü yapılan kişide ani ruh değişimleri, depresif ruh hali, sürekli uyuma isteği, mutsuzluk, işleri yolunda gitmeme gibi bazı belirtiler ortaya çıkar.

40 yıllık büyüyü bozan dualar sayesinde üzerinizdeki tüm büyülerden en kısa sürede Allah’ın izniyle kurtulabilirsiniz. Büyü yapan kişiyi öğrenmek için yapmanız gerekenleri ele aldık. Bu sayede büyü yapan kişiyi tahmin yöntemiyle bulabilirsiniz.

 • Son zamanlarda evinize gelip giden kişileri gözden geçirin.
 • Evinizde büyü için kullanılan bir eşya ya da nesneyi bulduysanız o odaya giren kişileri düşünün.
 • Sizi kıskanan kişileri ya da tüm özelinizi bile kişileri ele alın.
 • Hayatınızı kıskanan, çekemeyen, size kötü davranan tüm kişileri göz önünde bulundurun.
 • Özellikle kulağınıza okunan ismi kimlerin bildiğini öğrenmeniz gerekir.

Büyü Ve Büyü Yapanı Görmek İçin

Büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız?

Büyü birçok farklı kategoride yer alır. Bir insanın evlenememesi için kısmet büyüsü yapıldığı gibi çevresindeki insanlar tarafından sevilmemesi için soğutma büyüsü de yapılabilir. Büyünün çeşitlerine göre büyü bozma işlemleri değişiklik gösterir. Evde büyü olduğu gibi üzerinizde de büyü olabilir. Bu yüzden büyünün türüne göre size büyü yapan kişiyi daha rahat öğrenebilirsiniz.

Büyü yapan kişiyi bireysel çabalarınızla net bir şekilde anlayamazsınız. Kesin sonuç almak için ruhani bakımı tercih edebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara karşı dikkatli olmalı ve evinizin her yerini temizlemeniz gerekir. Hatta evinize misafir kabul etmeyin. Kapınızın önüne güvenlik kamerası taktırın. Büyü bozulduğu zaman kimin tekrar yaptırmak istediğini bu sayede kesin olarak görebilirsiniz.

Büyü Yapan Kişiyi Rüyada Görmek İçin Dua

Büyü yapan kişiyi rüyanızda görmek için yapmanız gereken dua vardır. Bu duayı yapmadan önce boy abdesti aldıktan sonra yatsı namazını kılın. Namazdan sonra abdestli bir şekilde üzerimde büyü var mı eğer varsa kim yaptırdığını görmek istiyorum diyerek niyet edebilirsiniz. Ardından alttaki Kevser suresini 21 kere okuyun.

Kevser Suresi Arapça Okunuşu

 • İnna atayna kelkevser.
 • Fesalli lirabbike venhar.
 • İnne şanieke hüvel ebter.

Kevser Suresi Türkçe Anlamı

 • Ey Muhammed sana birçok nimet verdik,
 • Rabbin için namaz kılıp, kurban kes, ibadetlerini gerçekleştir.
 • Adı ya da unvanı ortadan kalkacak olan kişi sana öfke duyan kimse.

21 kere Kevser suresini okuduktan sonra “Rabbim bende bir büyü varsa bu büyüyü bana rüyamda göster” dua ettikten sonra sağ tarafınıza yatarak uyuyun. Bir hafta boyunca bu işlemi tekrar edin. Bu sayede rüyada büyü ve büyü yapan kişiyi görebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Papaz işlemi nedir?

Papaz işlemi, büyüden kurtulmak için yapılan bir uygulamadır. Bu uygulamada, papaz veya bir başka din adamı, büyünün etkisinden kurtulmak için dua eder ve ritüeller yapar.
Papaz işleminin etkili olup olmadığı konusunda farklı görüşler vardır. Bazı kişiler, papaz işleminin büyüden kurtulmak için etkili bir yöntem olduğunu savunurken, bazıları ise bunun bir hurafe olduğunu savunmaktadır.

Büyü ne demek?

Büyü, doğaüstü güçleri kullanarak bir etki yaratmaya veya bir olayı gerçekleştirmeye çalışmaktır. Büyü, tarih boyunca farklı kültürlerde farklı şekillerde kullanılmıştır.
Büyü, iyi amaçlar için de kötü amaçlar için de kullanılabilir. İyi amaçlar için yapılan büyü, insanların hayatlarını kolaylaştırmak veya onlara yardımcı olmak için kullanılır. Kötü amaçlar için yapılan büyü ise insanların zarar görmesine veya ölmesine neden olabilir.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr