Büyük Tüp Fiyatı 2022 (TEMMUZ) – Aygaz 12 KG Ev Mutfak Tüpü Fiyatları

Büyük Tüp Fiyatı ve 12 Kg Tüp Fiyatları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Aygaz Tüp Kampanya indirim kodu işte detayları.

Büyük tüp fiyatı halen evinde doğalgaz bağlatmayan ve bazı işletmelerin kullandığı büyük tüp fiyatı hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık. En fazla kullanılan tüp çeşidi olan büyük tüp fiyatları son zamanlarda artan fiyatları ile ilgi ile takip edilmektedir.

12 Kg Tüp Fiyatları 

12 kg tüp fiyatları özellikle mutfağında doğal gaz bağlanmamış mutfakların vazgeçemediği tüp çeşididir.

Evinizin hemen mutfak tezgâhının altına takılan 12 kiloluk tüp ev tipi olan bir tüp çeşididir. Mutfakta tüp kullanırken tüpünüzü kapatmayı ve vanasını kontrol etmeyi asla ihmal etmemelisiniz. Mutfakta kullanılan ev tüpünü en güvenilir firmadan almanız oluşabilecek tehlikelerinde önüne geçer.

Tüp fiyatları ulaşım ve illere göre değişiklik göstermektedir. Büyükşehirlerdeki tüp fiyatları aşağıda sıralanmaktadır. İlave etmemiz istediğiniz şehirleri yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Ankara Ev Tüpü Fiyatı

 • İpragaz 12 KG ev tüpü 324 TL
 • Aygaz 12 KG ev tüpü 335 TL
 • Milangaz 12 KG ev tüpü 327 TL

İstanbul Ev Tüpü Fiyatı

 • İpragaz 12 KG ev tüpü 330 TL
 • Aygaz 12 KG ev tüpü 339 TL
 • Milangaz 12 KG ev tüpü 325 TL

Tüp fiyatları ve zamlar hakkında ne düşünüyorsunuz, sizin bulunuğunuz yerde tüp fiyatı ne kadar?

Büyük Tüp Fiyatı 2021

Bakırın Kilosu Kaç Para – Bakır Fiyatı

Aygaz Tüp Kampanya (Bitti)

Aygaz tüp kampanya açısından en Türkiye’nin en tanınmış tüp markası olan Aygaz ülke çapında yaptığı uygun fiyat kampanyaları ile pek çok kişinin yüzünü güldürmeyi başarmıştır.

Aygaz bazı zamanlarda yaptığı farklı kampanyaları özellikle bankalarla yaptığı bazı anlaşmalarla tüketicilerine çeşitli avantajlar sunmaktadır. Bunlardan biriside Yapı Kredi bankası kampanyasıdır. Bu kampanya şu şekildedir;

 • Yapı kredi Word card ile yapılan 50 TL ve üzeri alışverişe 10 TL
 • Yapı kredi worldcard ile yapılan 50 TL ve üzeri 2. Alışverişe 15 TL
 • Toplam 25 TL world puan hediye etmektedir.
 • Ya da world puan yerine 5 taksit imkânını da kullanabilirsiniz.

1 Çeyrek Altın Fiyatı

12 kg’lik Aygaz Tüp Fiyatı 2022

12 kg’lik Aygaz tüp fiyatı 2022 yılında her üründe olduğu gibi tüp fiyatları da artış göstermiştir.

Daha çok mutfaklarda kullanılan ev tüpü satın alırken en fazla dikkat edeceğiniz husus güvenilir bir markadan ürün almanızdır. Bu konuda en güvenilen marka olan Aygaz her türlü belgeye de sahiptir.

 • 12 KG tombul tüp fiyatı 339 TL
 • 12 KG uzun tüp 345 TL
 • Küçük tüp 2 KG 73 TL

Aygaz Boş Tüp Fiyatı

Aygaz boş tüp fiyatı yani ilk tüp alımında firmanın sizden aldığı depozito ücretidir. Bu ücret sadece bir kereliğe mahsus alınır.

 • Aygaz 12 kg boş tüp fiyatı 61 TL’dir.

Demirin Tonu Kaç Para – Demir Fiyatları

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

53 Yorum

 1. İzmir Dikili Salihler mahallesinde oturmaktayım. Bugün mutfak tüpüm bitti. 340₺ çok pahalı……???

 2. Ben aparat ayarladım bagaja tüpü yerleştirip borusunu sote yerden çıkarıp tampona sabitliyom pompaciya arabaya gaz bas diyorum arkadaş arabaya sanıp tüpü dolduruyo

  1. Nasil yaptin bi yol gostersene heray bu tupu farkli fiyattan aliyorum bide lpg bastiginda ocak memelerinde deisim gerekiyormu birde nekdar sure gidiyor yani normal tup gazi gibimi

 3. En iyi tüp Milangaz. Diyet şirketler kaçak dolum yapıyor iyi gaz koymuyorlar Milangaz şirketi yaklaşık 2 sene çalıştım helal olsun halka kazık atmazlar diyerleri fasa fiso

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu