Ceek Coin Yorum okuyarak neye para yatırdığınızı daha yakından takip edin. Ceek coin uzman yorumları ve proje hakkında bilgileri sizin için derledik.

Ceek coin yaklaşık 3 yıldır piyasada olmasına rağmen en büyük çıkışlarını son zamanlarda yapması ile dikkatleri üzerine çekti. Ceek coin kendi sanal evrenini oluşturmaya çalışan bir proje. Gelecekte daha çok film yapımında, sanal oyunlarda ve ürettiği sanal gerçeklik ekipmanlarıyla gündeme gelecek. Sinema ve eğlence sektörünü tekeli altında tutmayı planlayan bir yapısı var. Mobil ve eğlence uygulamalarında en iyi endüstri uzmanları ile çalışıyor. Daha yolun çok başında olmasına rağmen sektörde sessiz ve emin adımlarla ilerliyor.

Ceek Coin Neden Yükseliyor?

Gelecek vaat eden coinler arasına girmemesi için bir sebep yok. Ayrıca sanal oyunlarda kullanıcılara sunduğu BEP20 jetonları Ceek’e olan sadık ilgiyi arttırmakta. Oyun dünyasında yer edinebilen bir teknolojinin gelecek vaat etmeyeceğini düşünmek haksızlık olurdu. Barındırdığı tüm bu vizyonu göz önünde bulundurursak Ceek coin alınması için kendi nedenlerini ortaya koymaktadır. Tüm bunlara  ek Ceek coin neden alınır sıralamak gerekirse:

 • Bu sorunun en büyük yanıtı uyguladığı proje ile gelecekte Youtube’n en yakın rakibi olması beklentisi yatabilir.
 • Lady Gaga, U2 başta olmak üzere dünyaca ünlü starları listesine alan proje, sanatçılarla Metaverse üzerinden canlı yayın yapma hazırlığında olması.
 • Sektöre olan hakimiyetleri göz önünde bulunursa kurucularının Metaverse fikrini ortaya atan ilk isimler olması.
 • Facebook ile yaptığı anlaşmalar, Ceek coin kurucularının hala Facebook’ta üst düzey yönetimde olması Ceek coini diğerlerinden ayırıyor.

Arkasında bu kadar teknoloji devi barındıran bir kripto paranın balon olması beklenemezdi zaten.

Hangi Coin Alınır?

Ceek Coin Neden Yükseliyor?

Ceek Coin Neden Yükseliyor?

Ceek coinin yükseliş sebepleri aslında tesadüf değil. Uzun süredir sessiz olan Ceek coinin bu sessizliğin ardında iyi düşünülmüş projeleri ürettiği içindi. Yükseliş nedenlerini sıralamak gerekirse:

 • Metaverse içerisinde geleceği en parlak coin olarak görülmesi.
 • Büyük borsalarla yeni yeni işbirliğine başlaması ve listelemenin son 2-3 ayda artması.
 • Kucoin ve Huobi borsası tarafından listeleneceğinin açıklanması.
 • Binance’nin metaverse programına alması.
 • Dünyaca ünlü starlar ile yaptığı anlaşmalar ile güven kazanması.
 • Ortaklarının teknoloji devleri arasında olması.
 • Mobilde Play Store ve App Store’de uygulama yayınlamaya başlaması.

Yukarıda saydığımız nedenler Ceek coinin son zamanlarda neden yükseldiğini açıklıyor. Şirket arka planda müzik, oyun ve sinema sektörüne büyük yatırımlar yapmakta. Şu anda odaklandıklarına bakılacak olursa kendi sanal krallığını kurma peşinde. Ayrıca ürettiği sanal gözlük ve kulaklıklar ile tam bir metaverse yaşatıyor. Ekipmanlar ile izlenen film ve oynanan oyunların sanki içerisinde hissi veriliyor. Giyilebilir teknolojilere yatırım yapması teknoloji severlerin dikkatini çekmekte ve şirketin talep görmesiyle Ceek coin piyasada daha fazla anılmaktadır.

Ceek Coin Uzman Yorumları

Ceek Coin Uzman Yorumları

Dünyanın ünlü forum sitelerinden olan Reddit’te son bir ay içinde Ceek ile ilgili 2 milyona yakın içerik paylaşımı yapılmış olup bin beş yüz forum konusu açılmıştır. Kripto para borsasında işlem yapan insanların gündemine aldığı Ceek coin forumlara düştüğü bu dönemde %40 oranında fiyat artışı gözlemlenmiştir. Ceek’e olan ilginin arttığını marketcaptaki hacminin 445’lerden 145.sıraya gelmesiyle de anlayabiliriz. Ceek’in gelecek vaat ettiğini söylemek doğru bir yorum olacaktır. Son 6 ay verilerinden düzenli artış grafiği seyreden Ceek coin elde tutulması gereken coinler arasında görünüyor.

Yeni borsalar tarafından da listeye alınmaya başlayan Ceek coin yakın zamanda daha fazla yatırımcıya ulaşacaktır.  Singapur merkezli dünyanın en çok işlem yapan 5.büyük borsası Kucoin Ceek coini listeleyeceğini açıkladı. Ardından listeleneceğini açıklayan diğer bir borsada Çin’li Huobi borsası oldu. Bu iki önemli Asya borsasında listelenmesi, Ceek coinin yükseliş ivmesi kazanacağı yönünde yorumlara yol açmaktadır.

Comments are closed.