Cemre Solmaz, sosyal medya hesaplarında adını sıkça duyduğumuz TikTok üzerinden aldığı ödüller ile bilinen ünlü bir sosyal medya fenomenidir. Kendisinin sevgilisi, yaşamı, kariyeri, kazancı ve hakkında daha fazla merak edilen her şeyi yazımızda derledik.

Cemre Solmaz Kimdir?

Cemre Solmaz 22 yaşında.

Ünlü fenomen 2000 yılının 13 Nisan tarihinde doğdu. Şu an 22 yaşında. Ordu’nun Fatsa ilçesinde dünyaya gelen Cemre Solmaz bugün İstanbul’da yaşıyor. Aslen Ordulu olsa da yaşamını İstanbul’da sürdürüyor.

Cemre Solmaz

Cemre tam bir Koç burcu kadını.

Cemre Solmaz’ın burcunun kadını olup olmadığı da merak edilenler arasında. Evet. Cemre kendisi de kabul ediyor. Tam bir Koç burcu kadını olduğunu ve burcunun özelliklerini taşıdığını söylüyor.

Cemre Solmaz Kimdir?

Annesi ve babası boşandı.

Cemre Solmaz annesi ve babasının boşanması ile büyük bir travma yaşadığını birçok yayınında dile getirmiştir. Bugün babası ile görüşmeyen Cemre annesi ve abisi ile sürekli görüşüyor.

Cemre Solmaz Boyu

Cemre Solmaz 1,68 boyunda.

Cemre Solmaz’ın boyu birçokları tarafından merak ediliyor. Kendisinin boyu 1,68 cm. Ortalama Türk kadınının boy ölçülerini taşıyan Cemre’nin kilosu ise 50 kg. Çok zayıf olmamakla birlikte 36 beden ölçülerine sahip. 

Cemre Solmaz Kimdir?

Cemre Solmaz takma ad kullanmıyor.

Cemre Solmaz fanlarının her biri acaba adının takma isim olup olmadığını merak ediyor. Böyle bir durum söz konusu değil. Cemre Solmaz kendi gerçek adını kullanarak ünlü olan fenomenlerden biri.

Cemre Solmaz TikTok

TikTok’ta 2 milyondan fazla takipçisi var.

TikTok Cemre Solmaz’ın ışığının sosyal medyada parladığı yer oldu. TikTok üzerinde kazandığı geliri ise henüz tam olarak bilinmese de büyük Mevlalardan bahsediliyor. TikTok takiçilerinin 2 milyondan fazla olduğunu biliyoruz. Öte yandan Cemre Solmaz’ın toplam sosyal medya takipçi sayısı 10 milyonu aştı.

Cemre Solmaz

Cemre Solmaz’ın mesleği hemşirelik.

Özel Medipol Hastanesinde bir süre hemşirelik yapmış olan Cemre Solmaz iki yıllık ön lisans eğitimi mezunudur. Eğitimi sonunda Özel Medipol hastanesinde bir süre hemşirelik yaparak mesleğini icra etmiştir.

TikTok üzerinden yayınlandığı videoları ile ünlü olan ve sonralarda YouTube hesabı da açarak kazancını katlayan Cemre Solmaz şimdilerde hemşirelik yapmıyor.

Cemre Solmaz

Fenomenlikten kazandığı parayı açıklamamayı tercih ediyor.

Cemre Solmaz’a bir röportajda ne kadar kazandığı sorulmuştu. Kendisi kazancını söylemekten kaçınarak bir genç kızın kazanabileceği en iyi mevlayı kazandığını söylemişti. Kazancını söylemekten kaçınması bir yana dursun verdiği cevap ile kaçamak davranışlar sergilemiştir. Bize sorarsanız kazancının kimseyi alakadar etmediğine inanıyor.

Cemre Solmaz

Cemre Solmaz’ın şu an sevgilisi yok.

Cemre Solmaz şu an sevgilisi olmadığını ancak bu durumun her zaman böyle gideceği anlamına da gelmediğini söyledi. Bu sözleri onun yeni ilişkilere karşı açık olduğunu da ortaya koyuyor. Her an yeni bir ilişki ile gündeme gelebilir.

Cemre Solmaz

Bir kez göz operasyonu geçirdi.

Gözünde çıkan arpacık nedeni ile bir kez göz operasyonu geçirdiğini söyleyen Cemre Solmaz gerçekten göz operasyonlarının çok zor olduğunu da dile getirdi. Sağlık problemlerinin insanlar üzerindeki etkilerini en iyi anlayabilecek meslek gruplarından birine sahip olduğu söylenebilir.

Cemre Solmaz

Spor kıyafetler giymekten hoşlanıyor.

Cemre Solmaz’a kendisinin ne tarz giyimden hoşlandığı sorulduğunda en çok spor kıyafetleri giymekten hoşlandığını dile getirdi. Onun için spor giyim bir yaşam tarzı gibi. Spor kıyafetleri kendisine de fazlaca yakıştırdığını biliyoruz.

Cemre Solmaz

Oyuncu olmaya sıcak bakıyor.

Cemre Solmaz oyunculuk konusunda da sıcak fikirlere sahip. Kendisine oyuncu olmayı düşünür müsün diye soran takipçilerinden birine de neden olmasın diyerek cevap vermiştir.

Cemre Solmaz

Cemre Solmaz’ın gözleri lens değil.

Cemre Solmaz gözleri hakkında çok fazla soru ile karşı karşıya kalıyor. Gözlerinin lens olup olmadığı konusunda da açıklama yaptı. Evet tahmin ettiğimiz gibi Cemre Solmaz’ın gözleri lens değil. Doğrudan kendi gözleri.

Cemre Solmaz

Meyve yemeyi çok seviyor.

Cemre için meyve ve yemek yemek aşkla bir tutulabilir. Kendisinin hamburger aşkı olduğunu da biliyoruz. Meyvelerden ise en çok erik, karpuz, şeftali ve kavun seviyor. Özellikle yeşil erik ve tuz ikilisine hayran.

Cemre Solmaz

Günlük makyaj yapmayı sevmiyor.

Cemre Solmaz makyaj yapmayı beceremediğini ve bu yüzden de yapmadığını dile getiriyor. Günlük hayatta dışarda no make up dolaştığını ve bundan rahatsızlık duymadığını da söylüyor. Onun için makyaj günün olmazları arasında yer almıyor.