Çeyrekli altın bileklik fiyatları, bilekliğin ayarı, gramı ve işçiliğine göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak, çeyrekli altın bileklik fiyatları 12.000 TL ile 30.000 TL arasındadır.

Çeyrek altının kenarına ip takılarak bilezik haline getirilmektedir. Günümüzde en trend modeller arasında yer alır. Genellikle çeyrekli bilezik te çerçeve kısmında 8.14 ayar altın tercih edilirken 22 ayar altın kullanılmaktadır. Modele göre çeyrekli bilekliğin ücreti değişiklik göstermektedir. Ancak genel itibariyle çeyrekli bilekliğin fiyatı en az 16.000 TL’den başlamaktır. Modele göre 75.000 TL’ye satılan çeyrekli bileklik modelleri de bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz bilekliğin kalınlığı, kullanılan altına göre değişir. Gelin birlikte modellerine bir bakalım.  

2 li Çeyrek Altınlı Bileklik16.139 TL
3 lü Çeyrekli Bileklik21.209 TL
5 li Çeyrek Bileklik22.293 TL
6’lı çeyrekli bileklik30.673 TL
7 lı Çeyrekli Bileklik37.999 TL

Çeyrek Bileklik Modelleri

Çeyrekli Bileklik Fiyatı

Çeyrek bileklik son zamanlarda birçok kişinin tercih ettiği takı modellerinden biridir. Dilerseniz taşlı modelleri tercih edebilir dilerseniz daha sade bir model tercih edebilirsiniz. Çeyrek altının kenarları iple çevrili modelleri olduğu gibi altınla çevrili modeller de vardır. Genel olarak modeller ve çeşitleri şu şekildedir; 

Çeyrekli Bileklik Fiyatı
Çeyrekli Bileklik Fiyatı
Çeyrekli Bileklik Fiyatı
Çeyrekli Bileklik Fiyatı

1 Çeyrekli bileklik kaç gram?

1 çeyrekli bileklik, yaklaşık 1,75 gramdır. Bu, çeyrek altının ağırlığına denk gelir.

Çeyrekli bileklik ne?

Çeyrekli bileklik, üzerinde çeyrek altın bulunan bir bileklik türüdür. Çeyrekli bileklikler, genellikle 22 ayar altından yapılır. Çeyrekli bileklikler, hem yatırım amaçlı hem de günlük kullanım için tercih edilebilir.

Kaç çeyrekten bileklik olur?

Bir bilekliğin kaç çeyrek altın tutacağı, bilekliğin uzunluğuna ve çeyrek altınların boyutuna göre değişir. Genel olarak, bir bileklikte 2 ile 10 arasında çeyrek altın bulunabilir.

Daha fazla ilgili içerik;


7 lı Çeyrekli Bileklik Fiyatları

Çeyrekli Bileklik Fiyatı

7 lı çeyrekli bileklik fiyatları, Çeyrekli bileklikte tercih edilen modellerden biri de 7 tane çeyrekten oluşur. 7 tane çeyreğin yan yana gelerek kibar bir bileziğe dönüşmesi birçok kişinin tercihidir. 7’li çeyrekli bilekliğin en az ücreti 37.999 TL’den başlamaktır. Bileziğin modeline göre bu fiyatta artış gözlenir.   

6’lı çeyrekli bileklik ne kadar

Çeyrekli Bileklik Fiyatı

6’lı çeyrekli bileklik ne kadar, 30.673 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Model ve kuyumculara göre fiyatları değişiklik göstermektedir. 6’lı çeyrekli bileklik yan yana gelerek yapılan bileklik modeli yukarıdaki görseldeki gibidir.

5 li Çeyrek Bileklik Fiyatları

Çeyrekli Bileklik Fiyatı

5 li çeyrek bileklik fiyatları; 22.293 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Bilekliğin ayarına ve çeyrek sayısına göre bu fiyat değişir. 5 li çeyrek bileklik bir araya gelerek oluşan bileklik modeli yukarıdaki görseldeki gibidir.

3 lü Çeyrekli Bileklik Fiyatları

Çeyrekli Bileklik Fiyatı

3 lü çeyrekli bileklik fiyatları, 3 çeyrek altınla oluşan bileklik fiyatı 21.209 TL’den başlamaktadır. Bilekliğin 14 ayar ya da 22 ayar olmasına göre fiyatlarda değişiklik göstermektedir. 3 lü çeyrekli bileklik modeli yukarıdaki görseldeki gibidir. 

2 li Çeyrek Altınlı Bileklik

Çeyrekli Bileklik Fiyatı

2 li çeyrek altınlı bileklik, 2 tane çeyrekten oluşan bilekler genellikle 16.139 TL’den başlamaktadır. Çeyrek altınlarının bir araya gelmesiyle oluşan bu model birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. 2 li çeyrek altınlı bileklik modeli şu yukarıdaki görseldeki gibidir. 

Çeyrekli Bileklik Fiyatı
Çeyrekli Bileklik Fiyatı

Comments are closed.