Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar ve Bayilik Fiyatları

Çiğ köfte bayilik veren firmalar fiyatı ve bayilik hakkında merak edilenler. Çiğ Köfte bayilik yorumları ne diyor işte detayları.

Çiğköfte, ülkemizde herkes tarafından çok sevilmektedir. Nereye giderseniz gidin Türkiye’nin her yerinde çiğköfte bayisi bulunmaktadır. Girişimcilik olarak çiğköfte dükkânı açmak istiyorsanız biz size yardımcı olalım.

Çiğköfte bayiliğini çoğu firma vermektedir. Bayilik fiyatı genel olarak 50.000 ile 75.000 TL arasında değişiklik gösterir. Bayilik açmak istiyorsanız şu firmaları tercih edebilirsiniz.

  • Ziyafet çiğköfte
  • Komagene Çiğ Köfte
  • Tatlıses çiğ köfte
  • Adıyaman çiğ köfte
  • Pan çiğ köfte

Çiğköfte bayiliği veren firmalara başvururken ilk olarak franchise şartlarına, bayilik fiyatlarına ve aylık kazancına bakmanız gerekir. Dükkân seçimi ve konumu bunlar kadar önem arz etmektedir.

Adıyaman Çiğköfte Bayilik Fiyatı

Adıyaman Çiğköfte bayilik fiyatı, Adıyaman çiğköfte bayilik ücreti almamaktadır. Kurumsal kimliğe yani firmaya uygun dekorasyon yapılırsa ve sözleşme imzalandığı takdir de Adıyaman ailesine kolayca katılabilirsiniz. Fırsat paketi ile 34.000 TL değerinde kurulumdan yararlanabilirsiniz.

  • 444 9 202 telefon numarasıyla iletişime geçerek kolayca bayilik hakkında bilgi alabilirsiniz. Ya da http://www.adiyamancigkofte.com.tr/ web sitesine tıklayarak kolayca başvurabilirsiniz.

Sosyete Çiğköfte Bayilik

Sosyete çiğköfte bayilik, Çiğköfte ülkemizde en çok tercih edilen ve en çok sevilen yiyecektir. Sosyete çiğköfteyi son zamanlarda etrafımızda sık sık görmekteyiz. Sosyete çiğköfte bayisi açmak istiyorsanız yapacaklarınız oldukça basittir. Seçtiğiniz yerin bazı şartlara uygun olması gerekir. Bunlardan bazıları şu şekildedir.

  • Dükkânın aylık kirası 5 bin TL olmalıdır. Dükkânın boyutu en az 10 m2 olması gerekir.
  • Dükkânın etrafında kesinlikle kahve, okul, hastane, fırın, üniversite bulunması gerekir.
  • Dükkanınızı belirledikten sonra bayi ile iletişime geçerek bildirmeniz gerekir. Fizibilite notu verildikten sonra sözleşme yapılmaya çağırılırsınız. Bütçenize uygun paket seçimi yaparak dükkanınız kurulmaya başlar.
  • Sosyete Çiğ köfte bayilik ücreti 10.000, 15.000, 20.000 olmak üzere üç ayrı paket sunmaktadır. Kendi bütçenize ait paketi seçebilirsiniz

Sosyete çiğköfte bayisi açmak istiyorsanız 0212 923 00 02 telefon numarasıyla iletişime girebilirsiniz.

En Çok Satılan Çiğ Köfte Bayilik Fiyatları

Sosyete çiğköfte bayilik

En çok satılan çiğ köfte bayilik fiyatları, Çiğköfte bayisi açmak istiyorsanız genel olarak 5.000 ile 34.000 TL arasında fiyatların değiştiğini bilmeniz gerekmektedir. Çiğköfte bayiliğinin ücreti firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Ücretsiz bayilik veren firmalar da vardır bunun en önemli örneklerinden bir tanesi Adıyaman çiğköftedir. İsim için fiyat istemezler sadece kurulum için bir fiyat istenmektedir.

Nil Arslan

Ünlüler dünyasını takip etmeyi sever. Yaşama dair merak ettiği çok şey var. BAÜ İletişim bölümü öğrencisi. Akvaryum hayvanlarına bayılır. nil.arslan@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥