Çin Takvimi 2022 Cinsiyet Hesaplama Otomatik

Çin takvimi hesaplama 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Çin takvimi cinsiyet hesaplama ve sayıyla cinsiyet hesaplama işte detaylar.

anne yaşı
Gebelik Ayı
Lütfen tüm değerleri doğru giriniz.
Tebrikler ! Bu bir !

Çin takvimi hesaplama 2022 yılı için doğum yapacak kişinin doğuracağı bebeğinin cinsiyetini öğrenmesi için yapılır. Bu yöntem şu şekilde anlaşılır.

  • Çin takvimi hesaplama için kişinin yaşını bilmeniz gerekir. Çünkü çin takvimi doğum yapan kişinin yaşına göre belirlenir.
  • Çin takviminin işleyişine göre en fazla 18 yaşında doğum yapan kişilerin erkek bebek sahibi olur.  Bununla birlikte ocak ve mart aylarında doğum yapan kişilerin kız doğurma olaşılığı daha düşüktür.
  • Doğacak olan bebeğin kız olma olasılığının en sık görüldüğü yaş 21 olmaktadır. Eğer Ocak ayının dışındaki aylarda gebelik durumunda bu ayların tamamı kız çocuğunun olacağı söylenir.
Çin Takvimi Cinsiyet Hesaplama
Çin Takvimi Cinsiyet Hesaplama

Çin Takvimi Cinsiyet Hesaplama

Çin takvimi cinsiyet hesaplama işlemi için öncelikle kişinin yaşının bilinmesi gerekir. Çünkü çin takvimine göre Ocak ve mart ayında doğum yapacak kişilerin kız bebek doğurması daha yüksek olurken diğer aylarda doğum yapacak kişilerin erkek bebek doğurduğuna dair bilgiler bulunur. Bunlara ek olarak yaş farkı da Çin takvimi için oldukça önemli bir koşuldur.

Sayıyla Cinsiyet Hesaplama

Sayıyla cinsiyet hesaplama işlemi  eğer anne Çin Takvimi’nin başlangıç tarihinden önce doğmuş ise annenin yaşına 1, sonra doğduysa 2 eklenmelidir. Buna göre takvim üzerinde belirlenen süreçlerde erkek yada kız bebek olacağı öğreniliyor. Bu yöntemin herhangi bir tıbbi geçerliliği yoktur ve geleneklere bağlı olunarak yapılır.

Rus Takvimi Cinsiyet Hesaplama 2022

Rus takvimi cinsiyet hesaplama 2021 tarihine göre kişiden üç farklı bilgi istenir. Bunlar anne ve babanın doğum tarihi ve hamile kalınma tarihleri olmaktadır. Bu bilgiler verildikten sonra geleneklere bağlı olarak bazı işlemler yapılıp bebeğin hangi cinsiyette olacağı belirtiliyor.

Çin Takvimine Göre Cinsiyet Ne Kadar Doğru

Çin takvimine göre cinsiyet ne kadar doğru sorusu için tam olarak bir cevap verilemiyor. Çin takvimi geleneksel bir yöntem olup tıp ile hiçbir ilgisi yoktur. Kişi bu takvimi uygularken tamamen takvimin verdiği bilgiler ile sonuç alır. Ancak bir annenin tam olarak cinsiyetini öğrenmek için bir doktora başvurup muayene olmanız gerekir.

Gebelik Hesaplama 2022

En İyi Hamile Kalma Günleri

Ne Zaman Hamile Kaldım

Hamilelik Kilo Hesaplama

Hamilelikte Nasıl Beslenmeli

googlehaberler