Çin’de Olup Türkiye’de Olmayan 10 Farklı Ürünler – Türkiye’de Olmayan İcatlar

Çin’de olup Türkiye’de olmayan ürünler listesiyle karşınızdayız. Gelirinizi arttırmak istiyorsanız hadi gelin yurtdışındaki ürünleri birlikte inceleyelim.

Teknoloji gelişmeye başladıkça e-ticarete olan ilgi artmaya başladı. E-ticaret platformuna girerek Türkiye’de olmayan ürünleri satarak yüksek kar elde edebilirsiniz. Çin’de üretilmeyen ürün neredeyse yok denilecek kadar az. Düşük sermaye ile yüksek para kazanma yöntemleri arasında yer alır. Peki Çin’de üretimi olan ama ülkemizde olmayan talep görebilecek işler hangileridir?

Isıtıcılı Saklama Kabı

Isıtıcılı saklama kabı

Saklama kabı her evin olmazsa olmazlarından biri. Teknoloji geliştikçe saklama kapları da değişmeye başladı. Hem yemeklerinizi saklayabilir hem de yemeklerinizi dilediğiniz saate kadar sıcak tutabilirsiniz. Pratik, kolay ve mantıklı olan ısıtıcılı saklama kabı 12 V ile çalışıyor. Dilediğiniz zaman şarj ederek kolayca kullanabilirsiniz. Ülkemize toptan bir şekilde bu ürünü getirebilir ve tanıtım ile satışa sunabilirsiniz.

Kilitli Sırt Çantası

Kilitli sırt çantası

Hırsızlık ve dolandırıcılığın önüne geçilmesi için Çin’de üretilen kilitli sırt çantası sayesinde tüm değerli eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Bu çanta yakılmaz, kesilmez ya da yırtılmaz. Üzerindeki kilit sayesinde sizden başka kimse çantaya ulaşamaz. Yanınızdan ayırmak istemediğiniz değerli eşyaları bu çantada saklayabilirsiniz. Çanta hırsızlığına son verecek bu ürünün talep gücü oldukça fazla. Online girişim para kazanma işi arıyorsanız bu ürün tam size göre.

Tek Kullanımlık Şarj Aleti

Çin'de olup türkiye'de olmayan 10 farklı ürünler - türkiye'de olmayan i̇catlar

Dışardayken telefonunuzun şarjı bir anda bitebilir. Yanınızda şarj aleti yoksa bu durum oldukça can sıkıcı bir hal alabilir. İşte bu durum için Çin’de tek kullanımlık şarj aletleri kullanılıyor. Plaj ya da kamp alanlarında rahatça kullanabilirsiniz. Düşük maliyeti olan tek kullanımlık şarj aletlerini ülkemizde satışa sunabilirsiniz. Hem Android hem de İOS işletim sistemine uygun cihazlarda sorunsuz çalışması talep gücünü arttırıyor. Güvenli tedarikçi ile kolayca ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz.

Çamaşır Kurulama İpi

Çin'de olup türkiye'de olmayan 10 farklı ürünler - türkiye'de olmayan i̇catlar

Sitelerde ve bazı evlerde çamaşırların kuruması için balkon kullanılmaz. Çamaşır askısı da büyük yer kaplayacağı için çamaşır kurulama ipine oldukça ihtiyaç duyulur. İşte Çin’de bulunan çamaşır kurulama ipi sayesinde kolayca çamaşırlarınızı evin içerisinde kurutabilirsiniz. Dilerseniz balkonun içerisine de bu cihazı kurabilirsiniz. Hem yer kaplamaz hem de görüntü kirliliğine sebep olmaz. Ev hanımları için devrim niteliğinde bir ürün olacağı kesin.

Vue Akıllı Gözlük

Çin'de olup türkiye'de olmayan 10 farklı ürünler - türkiye'de olmayan i̇catlar

Teknolojinin nimetlerinden biri de akıllı gözlük olarak karşımıza çıkıyor. Vue akıllı gözlük sayesinde müzik dinleyebilir, navigasyon sistemini açabilir ve aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı telefonla kolayca bağlanan bu akıllı gözlüğü şarj etmeniz yeterli. Artık bluetooth kulaklık yerine bu gözlüklerin kullanılacağı düşünülüyor. Eğer bu devrimi başlatmak istiyorsanız toptan Vue akıllı gözlükleri ülkemizde satışa sunabilirsiniz.

Alarm Saatli Paspas

Çin'de olup türkiye'de olmayan 10 farklı ürünler - türkiye'de olmayan i̇catlar

Uyanmakta zorluk çekenler için harika bir ürün. İşe ya da okula gitmek içi alarm kurarız. Ancak o alarmların hepsi bir iki kere ertelenir. Alarm ertelemeden direk uyanmak isteyen binlerce kişi var. Alarm sistemi olan bu paspası kapatmak için iki ayağınızı kullanmanız gerekir. İki ayağınızla paspasa dokunduğunuz an alarm otomatik olarak kapanır. Alarmı kapatmak için uyanmış olursunuz. Hem yaratıcı hem de talep gücü yüksek olan ürünler arasında yerini aldı.

Kulak Temizleyici

Kulak temizleyici

Kulaklarınızı derinlemesine temizlediğinizden emin misiniz? Kulak temizliğine önem veren ve ne kadar kirin olduğunu görmek isteyen kişilerin kullanacağı bir ürün. Hem kulaklarınızın içini detaylı bir şekilde görüntülersiniz hem de kulaklarınızı kolay bir şekilde temizlersiniz. Kulak temizleyici sayesinde artık kirlerin kaçabileceği bir yer yok. Ülkemizde birçok kişinin alacağı bu kulak temizleyici aletinin satışını gerçekleştirebilirsiniz. Ürün pahalı olsa da talep gücünün fazla olacağı tahmin ediliyor.

Dövme Makinesi

Dövme makinesi

Evinde kendi kendine dövme yapmak isteyen kişi sayısı oldukça fazla. Dövme makinesinin içerisine istediğiniz modeli yüklüyorsunuz. Mürekkep sayesinde makineyi kullanarak dilediğiniz bölgeye dövme yapabilirsiniz. Canınız sıkıldığı zaman para vermeden dövmenizi silebilir, canınız istediği zaman dilediğiniz metni yazabilirsiniz. Kalıcı olmamasına rağmen talep gücü oldukça fazla bir ürün.

Poşet Ağzı Kapatıcısı

Poşet ağzı kapatıcısı

Cips, çekirdek gibi abur cubur poşetlerini açtıktan sonra muhafaza etmek oldukça zor bir işlem olabilir. Abur cuburlarınızı hava almayacak şekilde korursanız içerisindeki besinler zarar görmez. Ancak hava almaması için birçok yöntem deneseniz de maalesef başarılı olmaz. İşte bu yüzden poşet ağzı kapatıcı aleti sayesinde hava almayacak bir şekilde ürünlerinizi koruyabilirsiniz. Hem düşük sermaye hem de yüksek kazanç elde edebileceğiniz bir ürün.

Akıllı Mont

Çin'de olup türkiye'de olmayan 10 farklı ürünler - türkiye'de olmayan i̇catlar

Teknoloji geliştikçe akıllı telefon ve saatler ortaya çıkmaya başladı. Neden akıllı mont olmasın? Akıllı mont içerisinde gizli bölmeler mevcut. Hem eldiven hem de şapkanız her zaman mont içerisinde yer alıyor. Montunuza koyduğunuz eşyalar çalındığı an hemen size bildirim gönderiyor. Ayrıca mont çalınırsa navigasyon sistemiyle yerini hemen bulabiliyorsunuz. Soğuk Kanada iklimine göre hazırlanan bu mont sayesinde kış aylarını üşümeden atlatabilirsiniz.

Çin’de olup ülkemizde olmayan ürünler hakkında sorularınızı, görüşlerinizi ve fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥