Cities Skylines Türkçe yama 2023 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Cities Skylines Türkçe yama Epic Games ve Cities Skylines – %100 Türkçe yama işte detaylar.

Ülkemizde sevilen oyunlardan birisi olan ve şehir kurma oyunu olan Cities Skylines hakkında en çok merak edilen konuları ele alıyoruz. Cities Skylines oyununda Türkçe dil seçeneği yoktur. Bu yüzden Türk oyuncular yama kullanarak oyunun keyfini çıkartmak istemektedir.

Cities Skyline oyunu şehir yönetme oyunu olarak bilinir. Yapılar inşa ederek kendi şehrinizi yönetmek istemez misiniz? İlk olarak oyuna başladığınız zaman küçük bir harita ile oyuna başlarsınız. Daha sonra oyun geliştikçe harita daha çok büyümektedir. Cities Skyline oyunun ana dili İngilizcedir. Türkçe dil seçeneği yoktur. Bu yüzden üçüncül bir yazılım yüklemeniz gerekir. Sizler için sevdiğiniz Cities Skyline oyununu Türkçe hale nasıl getirebilirsiniz birlikte bakalım.

Cities Skylines Türkçe Yama Epic Games

Epic Games üzerinden indirdiğiniz Cities Skylines oyununu Nasıl Türkçe yama yapabileceğinizi yazımızda bulabilirsiniz.

  • Linkin en alt kısmında yer alan çeviri dosyasını indiriniz.
  • Daha sonra oyunu indirdiğiniz klasöre gelin. Oyun klasöründe Files seçeneğine daha sonra Mods klasörüne tıklayın.
  • İndirmiş olduğunuz Mod_Lang_TR isimli dosyayı oyun klasörünün içerisine kopyalayın.
  • Oyuna giriş yaptıktan sonra Turkish Localization Mod eklentiye gelerek bu eklentiyi açın.
  • Oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz.
Cities Skylines Türkçe Yama Epic Games
Cities Skylines Türkçe Yama Epic Games

Cities Skylines – %100 Türkçe Yama

Cities Skyline oyunu şehir kurma oyunudur. Kendi şehrinizi kurarak, bu şehrinizi yönetebilirsiniz. Dünya da ve ülkemizde en çok tercih edilen oyunlardan biridir. Bu oyunda maalesef Türkçe dil seçeneği bulunmamaktadır. Cities Skylines oyununu Türkçe yapmak için Türkçe yama dosyasını kurmanız gerekmektedir. Cities Skylines oyununu %100 Türkçe yama dosyalarına ulaşmak için şu linke tıklayınız.

Sniper Oyunları

İnternetsiz Oyunlar

Mmorpg Oyunlar

En İyi Ücretsiz Mobil Oyunlar

Para Kazandıran Oyunlar

Comments are closed.