Clubhouse, 2020’de piyasaya Alpha Exploration Co. tarafından sürülmüş, sesli sohbet odaları şeklinde etkileşim sunan sosyal ağ platformu olarak bilinmektedir.

Clubhouse Para Kazanma

Clubhouse para kazanma işleminin nasıl gerçekleştiğini sizlere aktarıyoruz. Clubhouse ücretli mi ve sorusunun yanıtını uygulama bir yere kadar ücretsizdir. Clubhouse ücret ödeme veya Clubhouse para kazanma işleminin başladığı yer ise TikTok gibi birbirinize hediye atmaya başladığınızda para kazanma devreye girmiş olacaktır.

Clubhouse android

Clubhouse android işletim sisteminde de bulunmamaktadır.  İOS üzerinden kullanılabilmektedir. Diğer sosyal paylaşım sitelerinden bir takım farklılıkları bulunmaktadır. Bu platform içerisinde resim veya video paylaşımı olmamaktadır. Burada istediğiniz sohbet odalarına giriş yaparak burada sesli olarak tartışmalara katılmanız mümkün olmaktadır.

Clubhouse üye olma

Clubhouse üye olma

Clubhouse üye olma son derece basit bir şekilde yapılmaktadır. Bu adımlar kısaca şu şekilde özetlenebilir;

  • İOS işletim sistemine ait bir cihazınızın bulunması gerekmektedir.
  • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra üyelik oluşturmanız istenir.
  • Bu aşamadan sonra belirli bir bekleme süresi bulunmaktadır.
  • Kullanıcının uygun bulunması durumunda kabul edilir.

Üyeliğin kabul edilmesiyle birlikte çeşitli pozisyonlarda sohbetlere katılımınız mümkün olacaktır. Gerek sohbetlere direk olarak giriş yapabileceğiniz gibi bunun yanı sıra dinleyici olarak da sohbetlere katılmanız mümkün olmaktadır.

Clubhouse Davetiye

Clubhouse davetiye

Bilindiği üzere sosyal paylaşım sitesine üyelik oluşturulduktan sonra bir süre beklenmesi gerekmektedir. Bu durumun bir istisnası bulunmaktadır. Clubhouse davetiye ile beklemeden sohbetlere katılım sağlayabilirsiniz. Davetiye daha önceden bu yana uygulamayı kullanmakta olan bir kişi tarafından sizlere verilebilir. Bunun dışında davetiye alma şansınız bulunmamaktadır. Davetiye ile birlikte aynı anda sohbete giriş yapabilirsiniz.

Clubhouse hesap silme nasıl kapatılır

Clubhouse hesap silme nasıl kapatılır

Clubhouse hesap silme işlemi de yapılabilmektedir. Hesap silme adımları birkaç basit adımdan oluşmaktadır. Bunlar;

  • https://app.clubhouse.io ile ilk olarak bağlantı kurmanız gerekmektedir.
  • Hesaba giriş yapmanız bu aşamada istenmektedir
  • Profil bölümüne giriş yapmanız gerekecektir
  • Ayarlar kısmı bu bölümde bulunmaktadır
  • Delete Account kısmına tıklamanız ile birlikte hesabınızın silinme işlemi tamamlanacaktır.

Uygulama ücretsiz olarak kullanılmakta olan bir uygulamadır. Açma ve kapama sırasında her hangi bir şekilde ücret talep edilmeyecektir.