Çok Aşk Almanya sinema salonlarında gösterime sunulacak. Son zamanlarda ünlü komedyen Hasan Can Kaya yeni filmi ile karşımıza çıkıyor. Hasan Can Kaya uzun zamandan beri Konuşanlar programının hem yapımcısı hem de sunucusu olarak bilinir. Hasan Can Kaya Konuşanlar programından sonra tanınmaya başlandı. Kendi hayatını anlattığı diziden sonra şimdi ise film çıkartıyor.

Hasan Can Kaya’nın oynadığı Çok Aşk filmi Türkiye’de 27 Ekim tarihinde vizyona girecek. Almanya sinema salonlarında ise 26 Ekim tarihinde sahnelenecek bu filme olan ilgi artarak devam ediyor. Hasan Can Kaya ve Büşra Pekin’in başrol oynadıkları komedi filminin Almanya’da hangi sinema salonlarında gösterime gireceği ise belli değil.

Çok Aşk Vizyona Girdi Mi 27 Ekim 2023
Çok Aşk Vizyondan Kalktı Mı Hayır
Çok Aşk Kaç Yaş Üstü 18+
Çok Aşk Filmi Hangi SinemadaTürkiye’deki her sinema salonunda 27 Ekim’de gösterimde.

Çok Aşk Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek

Hasan Can Kaya’nın oynadığı Çok Aşk filminin fragmanı büyük etki uyandırdı. Fragmanda bile birçok kişiyi güldürmeyi başaran bu film için heyecanlı bekleyiş sürüyor. 27 Ekim 2023 tarihinde vizyona girmesi beklenen Çok Aşk filminin konusuna kısaca bakmak ister misiniz?

Filimin ana karakteri Çoşkun ile İrfan korsan film ile uğraşarak geçimlerini sağlıyor. Ancak Çoşkun karakterinin amacı korsan film değil. Komedyen ve sinemacı olmak isteyen Çoşkun daha sonra Ayla karakteri ile karşılaşıyor. Ayla ile yolları kesişen Çoşkun aşık olur. Çoşkun hem aşk hayatını hem de kariyer hayatını toparlamaya çalışırken birçok farklı olaylar meydana gelir. Çoşkun karakteriyle bu olaylara yaşamaya varsanız 27 Ekim’de sinemalarda izleyebilirsiniz.

Çok Aşk Filmi Hangi Platformda

Çok Aşk filmi sinemalarda gösterime girecek. Hasan Can Kaya’nın senaryosunu yazdığı Çok Aşk filmi seyircileriyle sinema salonunda buluşmayı bekliyor. 27 Ekim tarihinde sinemalarda yayınlanacak olan bu film daha sonra Exxen ya da Netflix gibi platformlarda yayınlanma olasılığı var. Ancak bu durumun kesinliği belli değil. Filmin yapımcısı ve yönetmeni bu durum için herhangi bir açıklama yapmadı. Filmi izlemek için sinema salonlarındaki yerinizi alabilirsiniz. 27 Ekimden itibaren ünlü oyuncu kadrosu ve güçlü senaryosu ile filme gidebilirsiniz.

Çok Aşk Fragman

Hasan Can Kaya pandemi döneminde Konuşanlar programını yayınladı. Youtube üzerinden birçok izleyici kitlesine ulaşan Hasan Can Kaya programını Exxen platformu üzerinden gerçekleştirmeye devam etti. En çok izlenen ve sevilen programlardan biri olmayı başardı. Bu sürecin ardından Hasan Can Kaya önceden yazdığı Çok Aşk filmini hayata geçirdi. Filmin fragmanı 1 ay içerisinde 5 milyon izlenmeye sahip oldu. İşte herkesin merakla beklediği çok aşk filminin fragmanına link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çok Aşk filmi hakkında yorumlarınızı, düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.