CS GO Seçkin Hesap Olduğunu Nasıl Anlarız, Nasıl Olunur – Kaç TL

CS GO seçkin hesap olduğunu en etkili ve kısa yöntemle nasıl anlarız diyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Seçkin hesap hakkında her şey…

Dünyada ve ülkemizde yıllardır en çok oynanılan oyunlar arasında CS GO yerini alır. Oyuncular tarafından sevilen CS GO oyununda birçok farklı özellik ve unvan bulunur. Bunlardan bir tanesi de seçkin hesap olarak karşımıza çıkar. Seçkin hesap sayesinde özel hatıra eşyalarından silah kasalarına kadar birçok konuda avantaj elde edersiniz. CSGO para kodu gibi hileye başvurmanıza gerek kalmaz. Peki seçkin bir hesap olup olmadığını nasıl anlarsınız?

  • Lobide ölüm maçı yazısının üstünde prime statü aktif yazısının yeşil olması,
  • Profilinize ve resminize geldiğiniz zaman ufak bir simgenin olması,
  • Steam mağazalarında ve lisans etkinleştirme bölümünden,
  • Rekabetçi oyna kısmından prime etkin yazısının olmasından seçkin hesap olduğunuzu anlayabilirsiniz.
Seçkin Hesap Ne OluyorÖzel avantajlara sahip deneyimli oyuncu
Seçkin Olmayan Hesaba Kasa Düşer MiHayır
Seçkin Hesap Paralı Mı Evet
Seçkin Hesap Tek Seferlik Mi Hayır
CS:GO Seçkin Olma Leveli 21. Level

CS:GO Seçkin Hesap Nasıl Olunur

Cs go seçkin hesap olduğunu nasıl anlarız, nasıl olunur - kaç tl

CS:GO seçkin hesap olmak için bazı şartları sağlamanız gerekir. Eğer bu şartları sağlamıyorsanız hesabınız otomatik olarak seçkin hesaba geçmez. Bu durumda CS:GO seçkin hesap satın almanız gerekir. Peki otomatik seçkin hesaba geçiş için hangi şartları sağlamanız gerekir? Hadi gelin inceleyelim.

  • 6 Aralık 2018 tarihinden önce CS:GO hesabınızın olması,
  • Profil seviyesi 21 ve daha fazla olan,
  • Hesabına ait telefon numarası olması,
  • Steam mağazası üzerinden seçkin durum güncellemesi alan kişiler otomatik olarak seçkin hesaba geçiş yapabilirler.

CS:GO Seçkin Hesap Kaç TL

Cs:go seçkin hesap kaç tl

Seçkin hesap olmak isteyen binlerce oyuncu var. Otomatik olarak seçkin hesaba geçemeyen kişiler belirli ücret ödemesi yaparak seçkin hesabı kullanabilirler. Eğer CS 2 gibi oyunun tüm sürümlerinde oyun oynayarak seviyenizi 21 levele yükseltemediyseniz kolayca ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz. Seçkin duruma sahip hesaplarla eşleştirilir ve öğe düşürme gibi özelliklerden yararlanabilirler.

  • Seçkin hesaba geçiş yapmak için 2023 yılında 400 TL ödeme yapmalısınız.

CS:GO Seçkin Alınır Mı

Seçkin hesaba sahip olup olmamak tamamen sizin oyun beklentinizle alakalı bir durum. Oyuncuların birçoğu aktif olarak oynandığı zaman kar elde ettiklerini ve seçkin hesap almanın mantıklı olduğunu dile getirdi. Oyuna para yatırmak mantıklı olsa da oyuna gösterdiğiniz ilgiyle alakalı bir konu. Haftada bir ya da iki kere kasa çıkartarak hesap almak için ödediğiniz parayı kendi kendine çıkartabilirsiniz. Eğer seviyenizi yükseltmek, özel silah kasalarına ulaşmak ve seçkin hesaplarla eşleşmek istiyorsanız almanız mantıklı olabilir. Ancak oyunu sürekli oynamıyor ve silah kasalarına ihtiyaç duymuyorsanız almanızı tavsiye etmiyoruz.

Seçkin hesap hakkında düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve deneyimlerinizi yorum bölümü üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥