Dalgalı saç modelleri arayışına girdiyseniz o zaman doğru yerdesiniz. Yüzünüze en çok yakışan dalgalı saç modelini içeriğimizde kolayca bulabilirsiniz.

Saç modelleri yüzümüzü ve dış görüntümüzü en çok etkileyen faktörler arasında yer alır. Saç modeli belirlemeden önce yüz yapınızı iyi analiz etmeniz gerekir. Yüzünüzü analiz ettikten sonra kısa, uzun, düz ya da dalgalı modellere yönelebilirsiniz. Uzun saç modelleri, yuvarlak ya da uzun yüze sahip olmanıza göre kullanabileceğiniz dalga şekilleri değişiklik gösterir. Ünlülerin ve dünyada en popüler dalgalı saç modellerini bir araya getirdik.

Havalı Dalgalı Saç Modelleri

Saçınızın yapışık görüntüsünden sıkıldınız mı? Havalı dalga modelini kullanarak saçlarınızı daha kabarık gösterebilirsiniz. Yüzü büyük ve uzun olan kişilerin tercihinde yer alıyor. Yuvarlak ve küçük yüze sahip olan kişilerde dalgalı saç modellerini kullanabilirler. Alttaki saç modellerinden birini tercih ederek dış görüntünüzü tamamen değiştirin.

Havalı Dalgalı Saç Modelleri

Su Dalgalı Saç Modelleri

Su dalgası saç modeli genellikle özel günlerde kullanılır. Düğün, doğum günü ya da partilerde kullanabileceğiniz tüm su dalgalarını içeriğimizde ele aldık. Su dalgası sizlere asil ve sade güzellik sunacaktır. Kahkül modelleri kullanıyorsanız yine kolayca su dalgası kullanabilirsiniz. Dilerseniz günlük hayatınızda da su dalgası modelini kullanabilirsiniz. Severek kullanacağınız su dalgalı saçlar şu şekildedir;

Kısa Dalgalı Saç Modelleri

Kısa saça sahipseniz sürekli düz saç modeli kullanmak zorunda değilsiniz. Birçok kişi kısa saç modelleri dalgayı kaldıramadığı düşüncesine kapılırlar. Bu düşünce kalıplarını yıkmaya geldik. Dağınık dalgalar ile kısa saçlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Alttaki kısa saça yapılan dağınık dalgalı saç modellerinden birini seçerek farklı bir hava yaratabilirsiniz.

Hafif Dalgalı Saç Modelleri

Sık dalgalı saç birçok kişi tarafından sevilmez. Hafif ve dağınık dalgalar, sık dalgalara göre dış görüntünüzü daha iyi gösterebilir. Eğer hangi dalgayı tercih edeceğinize karar vermediyseniz bir de hafif dalgalı saç modellerine göz atabilirsiniz. Dalgalarınızın hafif olması için seçeceğiniz saç modelleri şu şekildedir;

Hafif Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı saç konusu hakkında sorularınız, düşünceleriniz ve fikirleriniz varsa yorum bölümüne yazarak bizlere ulaştırabilirsiniz.