Dalin Reklamlarındaki Bebek Nasıl Öldü?

Dalin reklamlarındaki bebek nasıl öldü hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Dalin reklamındaki kızın şimdiki hali işte detaylar.

Dalin reklamlarındaki bebek nasıl öldü? Dalin reklamları yıllardır hem çocukların hem de büyüklerin en severek izlediği reklamlardan biri olmuştur. Birbirinden tatlı ve güzel bebeklerin oynadığı bu reklamları Türk halkı olarak orda oynayan çocukların güzelliğine hep imrenerek baktık.

Peki, dalin reklamlarında oynayan bir bebeğin hayatını kaybettiğini hiç duymuş muydunuz? Bundan çok yıllar önce 1980’li yıllarda dalin reklamında oynayan bir bebek hayatını kaybetmiş.

Henüz internet olmayan yıllar olduğu için bu olay çok fazla duyulmadı. Dalin reklamları o zamanlarda da en sevilen bebek reklamları arasındaydı ve şarkılarını bütün çocuklar ezbere söylerdi.

İşte o zamanlarda reklamlarda oynayan bir bebek sebebi ne olduğu belirlenemeyen bir nedenle hayatını kaybetmiş.

Halk arasında göz değmesi ya da nazar olarak bilinen durum yüzünden öldüğüne inanılan bu dünyalar tatlısı bebek ne yazık ki hayatını kaybetti.

Sad Baby Coin Geleceği 2021

Dalin Reklamındaki Kızın Şimdiki Hali
Dalin Reklamındaki Kızın Şimdiki Hali

Dalin Reklamındaki Kızın Şimdiki Hali

Dalin reklamındaki kızın şimdiki hali yıllar sonra karşımıza çıkınca o yıllar önce ekranda oynayan küçük kız olduğuna inanmak gerçekten zor gibi geliyor.

Dalin reklamlarında minik sarı bornozları ile sevimli bir şekilde oynamaları ve şarkı söylemeleri ardından yıllar sonra büyümüş olarak karşımıza gayet güzel bir genç kız olarak çıkınca yılların ne çabuk geçtiğini anlamış bulunuyoruz. Firmanın reklamları söz konusu olunca hepimize iyi gelen

  • Dahlinle saçlarınız ipek gibi
  • Tertemiz yumuşacık mis gibi dalin!   Sloganlarıyla dolaşan o minik kızlar artık genç ve güzel kızlar olarak karşımıza çıkıyorlar. Kimi bu sektörde devam ederken, kimi de evlenip sektörden ayrılmayı tercih etmişlerdir.

Dalin Reklamı Oyuncuları

Dalin reklamı oyuncuları olan yıllar önce reklamda yer alan bebek ve çocukların çoğu büyüdü hatta aralarında evlenerek çocuk sahibi olanlar bile var. Dalin reklamları geçmişi oldukça eski olduğu için reklamda oynayan yüzlerce çocuk yıldız oldu.

Dalin bebek şampuanı halen yılların kalitesini koruyarak çocuklar için o güzel kokulu şampuanlarını üretmeye devam ediyor.

Zaman ilerledikçe oynayan çocuklar değişiyor ve her çağın ayrı tatlılıkta olan güzel çocuklarını oynatarak piyasada hala var olmanın tadını çıkarıyor. Dalin reklamında oynamak isteyen çocuklar ve bebekler için ileride çok güzel bir deneyim oluyor.

Yılbaşı Reklamı Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom

Hamilelikte Nasıl Beslenmeli

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu