Damla Sönmez – Babası ve Annesi Kim, Özel Bilgiler

Damla Sönmez babası kimdir ve Damla Sönmez annesi kim, kişisel bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Damla Sönmez gerçekten hamile mi, gelin birlikte daha detaylı inceleyelim.

Damla Sönmez 3 Mayıs 1987 tarihinde dünyaya gelmiş bir oyuncudur. Aynı zamanda seslendirmen olarak da çalışmış olan Sönmez son dönemde sosyal medyanın gündeminde yer alıyor. Nitekim başarılı oyuncu; Ayla, Çakal, Kurtuluş Son Durak, Sibel, Çukur ve Aşk ve Gurur gibi başarılı yapımlarda izleyiciyle buluşmuştur.

Damla Sönmez Gerçekten Hamile mi

Damla sönmez gerçekten hamile mi

Damla Sönmez gerçekten hamile mi diye merak edenlerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Filmografisinde Çukur, Ayla ve diğer yapımların bulunduğu Sönmez’in elbette ki yüksek sayıda bir takipçi kitlesi de bulunuyor. Bu takipçilerse genellikle Sönmez’in özel yaşamı hakkında sorular sormayı tercih ediyor. Damla Sönmez’in hamile olduğuna ilişkin çıkan haberler ise tamamıyla yalan.


Daha fazla ünlü oyuncu içeriği;


Damla Sönmez Ne Okudu

Damla sönmez ne okudu

Damla Sönmez ne okudu sorusu sıkça merak ediliyor. Başarılı oyuncunun eğitim geçmişi ve okuduğu bölümler şöyle:

  • Saint-Jospeh Fransız Lisesi
  • Paris Sarbonne Nouvelle Üniversitesi
  • Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı
  • Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümü

Damla Sönmez Babası Kimdir

Damla sönmez babası kimdir

Damla Sönmez babası kimdir diye merak edenler için yanıt Muammer Sönmez olacaktır. Ünlü oyuncunun babasının adı Muammer Sönmez’dir. Fakat kendisine ait herhangi bir detay bilgi bulmak mümkün değildir.

Damla Sönmez Annesi Kim

Damla sönmez annesi kim

Damla Sönmez annesi kim diye merak edenler için yanıtı Figen Sönmez’dir. Ancak tıpkı babası Muammer Sönmez’de olduğu gibi Figen Sönmez için de herhangi bir şekilde detaylı bilgiye erişmek mümkün değildir.

Damla Sönmez Yeni Dizisi

Damla sönmez yeni dizisi

Damla Sönmez yeni dizisi Maviye Sürgün’ün çok yakında başlayacağı biliniyor. Maviye Sürgün dizisi içerisinde Defne karakteriyle başrolü oynayacak olan Damla Sönmez hayranlarıyla 2 yılın ardından yeniden televizyon ekranlarında buluşmayı bekliyor.

Damla Sönmez Diyarbakırlı mı

Damla sönmez diyarbakırlı mı

Damla Sönmez Diyarbakırlı mı sorusunun yanıtı hem evet hem de hayır olacaktır. Nitekim ünlü oyuncu İstanbul doğumludur. Babası Diyarbakırlı olan Damla Sönmez’in annesiyse Bartınlıdır.

Nil Arslan

Ünlüler dünyasını takip etmeyi sever. Yaşama dair merak ettiği çok şey var. BAÜ İletişim bölümü öğrencisi. Akvaryum hayvanlarına bayılır. nil.arslan@bedavainternet.com.tr