DenizBank kredi kartı başvurusu, bankanın internet sitesi, mobil uygulaması veya şubelerinden yapılabilir.

Denizbank ülkemizde tercih edilen ve bazı kampanyalarından dolayı beğenilen bankalar arasında yerini almaktadır. Ödeme potansiyelinize göre kredi kartınızı çıkartabilirsiniz. Denizbank kredi başvurusunu birçok kanaldan gerçekleştirme imkanınız vardır. Denizbank internet bankacılığı üzerinden, web sitesi üzerinden, 0850 222 08 00 telefon numarası üzerinden ve şubelerden kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Kesin Onayli Kredi Kartı

Denizbank uzun zamandan beri ülkemizde hizmet veren bankalardan birisi olmaktadır. Kesin onaylı kredi demek şubeye gitmeden yapacağınız kredi kartı başvurularına verilen isimdir. Kesin onaylı kredi kartlarında bazı belgeler istenmez ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bankalarda gelir belgesi gibi evraklar istenirken kesin onaylı kredide bu durum yoktur. İnternet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden kredi kartına başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz Denizbank internet sitesini kullanarak da kesin onaylı krediden faydalanabilirsiniz. Kredi kartı başvurusunu online olarak gerçekleştirdikten sonra onaylandığı zaman kredi kartınız adresinize teslim edilir ve alışverişlerinizi özgürce yapabilirsiniz.

 • Denizbank kredi kartı başvurusun da bulunmak ve kesin onaylı kredi kartı için başvuru ekranı linkine tıklayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Siz uygun kredi kartını öğrenmek ödemelerinizi öğrenmek için hesaplama araçlarını kullanabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenirim

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

1938 yılından beri ülkemize hizmet veren ve müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan Denizbank’ın kredi kartı birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Kredi kartı başvurunuzu online kanallar üzerinden gerçekleştirdiyseniz ve başvuru sonucunuzu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Kampanyası bol olan kredi kartı ile birçok müşterinin beğenisini toplamıştır. Denizbank kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirdiyseniz başvuru sorgulama işlemini şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.;

 • Denizbank şubelerine giderek veya Denizbank müşteri hizmetlerine bağlanarak başvuru sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz. Denizbank müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0 850 222 08 00 telefon numarasını kullanmanız yeterli olacaktır.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır

Kredi kartı başvurusunda bulunmanız için bazı şartları sağlamanız gerekmektedir. Kredi kartlarının olumlu sonuçlanması için kredi notunuzun yüksek olması en önemli kriterlerden biridir. Gelir belgenizin ve işinizin olması da gerekmektedir.

Denizbank kredi kartı başvurunuzu birçok kanalı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank kredi kartı başvurunuzun olumlu sonuçlanıp sonuçlanmadığı ise merak edilmektedir. Denizbank kredi kartı başvurunuz onaylansa da onaylanmasa da sizlere bildirilecektir.

 • Denizbank üzerinden gerçekleşen kredi kartı başvurunuz genellikle 1 veya 2 gün içerisinde sonuçlanırken bazı durumlarda 1 hafta sonra sonuçlanabilir. Bankada yaşanan yoğunluğa göre değişiklik göstermektedir.

Deniz Bonus Gold

DenizBonus Gold, DenizBank tarafından sunulan bir kredi kartıdır. Bu kartın özellikleri şunlardır:

Kart Özellikleri:

 • Yıllık ücreti ilk yıl 100 TL’dir, sonraki yıllarda ise ekstreniz 2.000 TL’yi geçtiğinde ücretsizdir.
 • 750 TL’ye kadar olan tüm harcamalar temassız olarak yapılabilir.
 • Ekstreniz 2.000 TL’yi geçtiğinde %25 daha fazla bonus kazanabilirsiniz.
 • Yıl boyu düzenlenen kampanyalara katılarak 30.000 TL’ye varan bonus kazanma imkanı sunar.
 • Acil nakit ihtiyacınız olduğunda nakit avans çekebilirsiniz.
 • Yurt dışı seyahatlerinizde LoungeKey ile özel salonlara giriş imkanı sunar.
 • Seyahat sigortasından yararlanabilirsiniz.
 • Araç kiralama indirimlerinden faydalanabilirsiniz.
 • Sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

Daha fazla ilgili içerik;

DenizBank Kredi Kartı Limiti Ne Kadar?

DenizBank kredi kartı limiti, başvuru sahibinin kredi notu, geliri ve diğer finansal bilgileri göz önünde bulundurularak belirlenir. Genellikle, 1.000 TL ile 100.000 TL arasında değişen limitler sunulmaktadır.

Kredi Kartı Limiti Max Kaç Olabilir?

Kredi kartı limiti, bankaların kendi politikalarına göre belirlenir. Yasal olarak, kredi kartı limiti, başvuru sahibinin aylık net gelirinin 4 katına kadar çıkabilir. Ancak, bankalar genellikle, bu limitin altında limitler sunmaktadır.

Kredi Kartı Limiti Max Ne Kadar?

Kredi kartı limiti, bankaların kendi politikalarına göre belirlendiği için, kesin bir rakam vermek mümkün değildir.

Kredi Kartı Limitini Artırmak İçin Ne Yapılabilir?

Kredi notunuzu yükseltin
Gelirinizi artırın
Banka ile iletişime geçin