Doğum Haritası Analizi 2022 – Doğum Haritası Evlilik Analizi Ücretsiz

Doğum haritası analizi 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Doğum haritası hesaplama ve en iyi doğum haritası ücretsiz işte detaylar.

Doğum haritası kişinin doğum tarihinde Güneş ‘in etrafında gezegenlerin bulunduğu konumları göstermektedir. Astrolojiye ilgisi olan kişiler doğum haritasının çok önemli olduğunu düşünmektedirler. Burada amaç basit bir şekilde burcumuzu öğrenmek değildir. Doğum haritası analizi ile yaşama dair bilgiler, güçlü ve zayıf yönler, alacağınız karar var ise en doğru zaman nedir gibi bilgilere cevap verilir. Kaderinizi size gösterebilir ya da karakteristik özelliklerinizi bulmaya destek olabilir.

Doğum haritası analizi yapmak istiyorsanız doğum tarihi, yeri ve zamanını açık olarak bilmelisiniz. Bu şekilde yükselen burcunuzu, hangi evlerde olduğunuzu keşfedebilirsiniz. Analiz bir astrolog tarafından yapılmaktadır. Burada astrolog, kişinin verdiği bilgilere göre doğum haritasını hazırlar, inceler ve kişiye bilgileri sunar.

Gebelik Hesaplama

Doğum Haritası Hesaplama

Doğum haritası, doğum günümüzde gezegenlerin bulunduğumuz konumda Güneş’e göre konumlarını gösterir. Bu iki boyutlu bir diyagramdır. Bu diyagram, kişinin doğum bilgileri esas alınarak oluşturulur. Doğum haritasını gezegenler, burçlar ve evler oluşturur. Burçlar on iki tanedir. Gezegenler ise sekiz tanedir. Ancak Plüton gezegeni, gezegen olmaktan çıkarıldı ama yine de buna göre yorum yapan astrologlar vardır. On iki adet ev bulunmaktadır. Bu evlerin her birinin farklı anlamları vardır. Bunların anlamlarına gelin beraber bakalım.

1. Ev: 1.ev kişinin karakterini anlatır. Dışarıdan bakıldığında kişinin nasıl göründüğüne dair her şeyi 1.ev anlatır. Kişinin karşı tarafta bıraktığı izlenimi belli eder. Yani davranışlarımız, karakterimiz, çocukluğumuz bu evde saklıdır.

2.Ev: Kişinin sahip olduğu maddiyatı belirler. Nasıl para kazanılır, nasıl para harcanması gerekir gibi sorulara bu ev cevap verir. Yeteneklerimizi kullanarak nasıl para kazanacağımız bu evden anlaşılır. Yani kişinin ekonomik seçimlerini bu ev etkiler.

3.Ev: Kişinin düşünce yapısı, zekâsı, yetenekleri ve iletişim gibi konuları bu ev içerir. Bu evin kalitesi insanlarla iletişim, kendimizi ifade etmenin ve seyahatlerin kalitesi hakkında bize bilgi verir. Aynı zaman okuma yazma, zihnin çalışması ile de bu ev ilgilidir.

4.Ev: Kişinin özel hayatını bu evden anlaşılır. Geçmişimiz, yaşadığımız olaylar, atalarımız bu evle anlaşılır. Bu ev aileyi, yaşanılan evi, kişinin iç dünyasını etkilemektedir.

5.Ev: Duygusal ilişkiler, yetenekler, zevk alınan hobiler, yaşam enerjimiz bu evle ilgilidir. Kişinin keyif aldığı tüm konuları bu ev etkiler.

6.Ev: Bu ev kişinin çalışma hayatı ve karşılaşacağı sağlık sorunları ile ilgidir. Günlük hayattaki iş seçimlerimiz, nasıl bir çalışan olduğumuz ve sahip olduğumuz sorumluluklar bu ev tarafından yönetilir.

7.Ev: Kişinin evliliği ile ilgili soruların cevabını bu evde ararız. Yani kişinin karşılıklı ilişkilerde nasıl olduğu bu evden anlaşılır. Ortaklık, evlilik ve diğer sosyal çevre ile ilgili ilişkimizin kalitesi bu ev ile belirlenmektedir.

8.Ev: Bu evde kişinin hayati tehlikeleri, yaşadığımı endişeler korkular, cinsellik ile ilgilidir. Kişinin ruhsal olarak nasıl bir dönüşüm yaşadığı ile ilgilenir.

9.Ev: Kişinin manevi yönleri ile ilgilidir. Tanrısal gücü nasıl tanımladığımız ile bu ev ilgilenir. Felsefe, din, akademik, yurtdışı ile ilgili ilişkiler bu ev tarafından yönetilir.

10.Ev: Kişinin kariyeri hakkında bilgi verir. Kişinin liderliğini, hedeflerini, iş kapasitesini gösterir.

11.Ev: Bu ev arkadaşlık ilişkileri ile ilgilidir. Kişinin arkadaşlık ilişkilerini sürdürebilme kapasitesini, arkadaş edinmesini, sosyalliği bu ev anlatır.

12.Ev: Bu ev kişinin psikolojisi ile ilgili bilgileri verir. Hayal gücü, hisler, ruhsal durumlar bu ev ile anlatılır.

Doğum haritası hesaplaması için doğumunuz ile ilgili bilgileri açık ve net olarak bilmeniz gerekmektedir. Bunlar bilindiği sürece Doğum haritanız kolayca oluşturulacak ve burcunuz, gezegenler ve evler ilgili yorumlar yapılacaktır.

En iyi doğum haritası ücretsiz
En iyi doğum haritası ücretsiz

En iyi Doğum Haritası ücretsiz

Son zamanlarda insanların astrolojiye olan ilgileri artmıştır. Burada insanlar hangi burca sahip olduklarını, hangi gezegen tarafından yönetildikleri ve bulunduğu eve göre hayatı ile ilgili bilgileri öğrenmek istemektedirler. Burada devreye astrologlar girmektedir. Ancak bu bir ücret karşılığında yapıldığı için insanların çoğu bu isteklerini gerçekleştirememektedir. Doğum haritanız hakkında size ücretsiz bilgi verecek web siteleri bulunmaktadır. Burada doğumunuz ile ilgili bilgileri doğru şekilde girdiğiniz takdirde size doğum haritanız oluşturulacaktır. Bunu ücretsiz olarak yapan siteleri sizin için araştırdık birkaç örnek verelim.

Ücretsiz Doğum Haritası

Doğum Haritası Astroloji

Günlük hayatta genelde burçlar üzerinden yorumlar yapıldığına şahit olmuşsunuzdur. Ancak doğum haritası kişinin hayatı hakkında her türlü bilgiyi verebilmektedir. Doğum haritası ile kendinizin farkına varıp seçim yapacaksanız doğru seçimi bu sayede yapabilirsiniz. Doğum haritası için astrologlara danışılması en doğru karardır. Harita yorumu ile karakterinizin sınırlarını, ileriye yönelik yapabileceğiniz detayları öğrenebilirsiniz.  Burada burcun anlamı, gezegenlerin anlamı ve her evin farklı anlamı vardır.

Doğum Haritası Yorumlama ücretsiz

Doğum haritası son zamanlarda kişilerin kendileri hakkında bilgi sahibi olması için, ileriye yönelik adımlarını kontrol edebilmesi için neler yapması gerektiği hakkında bilgi verebilir. Kişiler doğum haritalarına baktırarak kendilerini keşfetmektedirler. Doğum haritanızı ücretsiz olarak yorumlayan ve size bir ön bilgi veren web siteleri bulunmaktadır. Bu sitelere girip doğumunuz hakkında bilgileri net girdiğiniz takdirde bilgi sahibi olabilirsiniz.

20 Haftalik Gebelik Kac Aylik Oluyo

Yumurtlama Hesaplama

Doğum Kontrol Hapı Fiyat

Ağrılara Göre Cinsiyet Tahmini

googlehaberler