Dolorex Ne İçin Kullanılır ve Dolorex Ağrı Kesici Fiyatı

Dolorex ne için kullanılır ve Dolorex ağrı kesici fiyatı hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Dolorex ağrı kesici öldürür işte detaylar.

Dolorex ne için kullanılır ve Dolorex ağrı kesici fiyatı hakkında sıkça araştırma yapılıyor. En yalın tanımıyla Dolorex bir ağrı kesici türüdür. Şu an için en güncel fiyatı ise DOLOREX 50 MG KAPLI TABLET  olarak 13.50 TL’dir. Tüm eczanelerde aynı fiyat üzerinden satışa sunuluyor. Kullanım amaçlarını sıralamak gerekirse de;

 • Kas ağrıları için kullanılabilir.
 • Sırt ağrılarında kullanılabilir.
 • Diş ağrıları için sıkça kullanılır.
 • Migren ağrıları
 • Adet sancısı

Tüm bu ağrılar için sıkça kullanılıyor. Ancak bunların yanı sıra farklı ağrıların giderilmesi için de yoğun bir şekilde kullanıldığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Dolorex Diş Ağrısı İçin Kullanılır Mı?

Dolorex diş ağrısı için kullanılır mı, etkili mi gibi sorular diş ağrısı çeken herkes tarafından araştırılıyor. Genelde diş ağrılarında kişiler doktora danışmadan farklı ağrı kesici ilaçlar alarak ağrıyı gidermeye çalışıyor. Nitekim ağrı kesiciler de dahil olmak üzere tüm ilaç türlerinde uzman doktorlara danışmak oldukça önemlidir. Dolorex en etkili ağrı kesici seçenekleri arasında yer alıyor. Genelde diş ağrılarının giderilmesi için de sıklıkla tercih edilir. Ancak yine de bir uzmana danışarak kullanmanızda fayda vardır.

Dolorex Ağrı Kesici Öldürür

Dolorex ağrı kesici öldürür mü, yan etkileri var mı? Dolorex oldukça güçlü bir ağrı kesicidir. Ancak her ilaçta olduğu gibi bunda da çeşitli yan etkiler olabilir. Bu nedenle mutlaka doktor reçetesi ile satın alıp, doktor onayı neticesinde kullanmak gerekiyor. Öldürücü etkisi olmasa bile sıklıkla hastalarda bıraktığı yan etkiler olabiliyor.

Dolorex Ağrı Kesici Öldürür
Dolorex Ağrı Kesici Öldürür

Dolorex Yan Etkileri Nelerdir Yasaklandı Mı

Dolorex yan etkileri nelerdir yasaklandı mı konusunda kullanıcılar çok fazla araştırma yapıyor.  Oldukça güçlü bir ağrı kesici olduğu için yasaklanmasa da sadece doktor reçetesi ile satın alınabiliyor. Bunun nedeni ise ilacın bazı hastalarda ciddi yan etkiler yaratmasıdır. Herkeste görülmese bile Dolorex’in en yoğun yan etkilerinden bazıları şu şekildedir;

 • Şiddetli baş ağrısı
 • Baş dönmesi
 • Midede kramp, ağrı hissi
 • İshal
 • Ciltte döküntü
 • Halsizlik durumu
 • Karaciğer ve böbrek kısmında da ciddi yan etkileri olabiliyor.

Bu ve benzeri yan etkiler herkeste görülmeyebilir. Ancak yukarıda da ifade ettiğimiz üzere mutlaka bir uzman doktora danışarak ilacı satın almak ve kullanmak gerekiyor. Buna ek olarak doktor onayı ile kullanmanıza rağmen bu yan etkilerden en az birini görmeniz halinde ise hemen bunu doktora bildirmeniz gerekir.

Ertesi Gün Hapı Fiyatı

Glifor Kilo Verdirir Mi ve Glifor Fiyatı

Travazol Krem Nedir ve Travazol krem Vajinaya Nasıl Sürülür

Majezik Ne İçin Kullanılır ve Majezik Ağrı Kesici Fiyatı

Dolven Ne İşe Yarar ve Dolven Şurup Fiyatı

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu