En İyi Kripto Para Yorumcusu – 2023 Kripto Para Tahminleri

En çok hangi coin kazandırır ve günlük kripto para tahminlerini sizler için listeledik. Kripto para tüyoları ve 2023 kripto para tahminlerini gelin birlikte inceleyelim.

2022 yılında başlayan ve hala devam etmekte olan Ukrayna Rusya savaşı gibi gelişmeler, Bitcoin ve kripto para piyasasını da olumsuz etkiledi. Şimdi ise gözler kripto para yorumcularına çevrildi.

Dünya genelinde gerek sosyal medyada gerekse ünlü analist dergilerinde yorum yapan yatırımcı ve analist sayısı oldukça fazladır. Bunların arasından en iyi kripto para yorumcusu seçilen isim ise Van De Poppe’dir.

Kripto Para İçin Hangi Uygulama – En Çok Kazandiran Coin Uygulaması

Uzmanların Bitcoin Yorumları

Uzmanların bitcoin yorumları

Bitcoin, kripto para piyasasının temelidir yani bu piyasanın en temel para birimidir. Bütün paraların Bitcoin’e bağlı olmasının nedeni ise piyasada var olan Ethereum da dahil olmak üzere tüm paraların altcoin olmalarıdır. Bitcoin blok zinciri kullanılarak üretilen Ethereum ve buna bağlı olarak gelişen diğer para birimlerinin ilerleyen zamanlardaki fiyat göstergeleri de BTC değerine göre değişiyor.

2023 yılına girdiğimizde BTC değerinde büyük bir yükseliş beklenmiyordu. Nitekim yılın ilk çeyreğinde beklendiği gibi büyük bir yükseliş trendi görülmedi. Her hafta, hatta neredeyse her gün dalgalı bir grafikle seyreden BTC hakkında uzmanlar bazı yorumlarda bulunuyor. Dünyanın en iyi kripto para yorumcusu kimdir, gelin birlikte inceleyelim.

Günlük Kripto Para Tahminleri

Günlük kripto para tahminleri

Günlük kripto para tahminleri, kripto paraların fiyat grafiklerine, piyasanın genel hareketine, günlük işlem hacmine, kripto paralarda ortaya çıkan yeni gelişmelere göre değişir. Bu analizler genellikle ünlü yatırımcılar ve analistler tarafından yapılır. Günlük kripto para tahminleri, büyük ya da kurumsal yatırımcılar için yapılmaktadır.

Analistlere göre bu tarihten itibaren bu hafta genelinde BTC ve diğer altcoinlerin değerinde anlık iniş çıkışlar görülebilir. Önümüzdeki dönemde değer kazanabilecek kripto para alternatiflerinin ise metaverse ve ETH tabanlı paralar olduğu düşünülüyor.

Önemli Not: Yukarıda anlatılanlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Uzmanların görüşleri ve beklentileri açıklanmıştır. Yatırım yapacak olan kişilerin, tüm risk unsurlarını göz önünde bulundurmaları gerekir.

Kripto Para Al Sat Taktikleri – Günlük Al Sat Coin Önerileri

Nil Arslan

Ünlüler dünyasını takip etmeyi sever. Yaşama dair merak ettiği çok şey var. BAÜ İletişim bölümü öğrencisi. Akvaryum hayvanlarına bayılır. nil.arslan@bedavainternet.com.tr