Ülkemizde birçok kişi en iyi medyum araştırması yapmaktadır. Medyum seçerken nelere dikkat edilmeli, en iyi medyum yorumlarını bir araya getirdik.

Ruhlar alemi ile iletişime geçebilen medyumlar eski zamandan beri yoğun ilgi görür. Medyum ve falcı ayrı kavramlardır. Falcıya sorulacak sorularınızı sorarken medyum sorununuz için gerekli yöntemi uygulamayı amaçlar.

Medyum tercih ederken oldukça dikkatli olmanız gerekir. Alanında uzman kişiler olduğu gibi maalesef kötü amaç besleyen kişiler de vardır. Medyum bulurken çevrenizde daha önce giden kişilerden referans alabilir ya da internet üzerinden medyumları araştırabilirsiniz. Medyum araştırırken şu konulara dikkat edilmelidir;

  • Sizi yönlendireceği konuyu hemen anlaması,
  • Sizlerle iletişiminde yardım üslubuyla konuşması,
  • Yüksek para istememesi,
  • Düşüncelerinizi, sorununuzu iyi dinlemesi,
  • Maneviyatının yüksek olmasına dikkat edin.

Para Almayan Medyumlar

Para Almayan Medyumlar

İşini severek ve iyi niyet üzerine yapan kişiler para almadan medyum danışmanlığı yapabilirler. Medyum seçerken ilk önceliği para değil sizin sorununuzu çözmeye yönelikse tercih edebilirsiniz. Gerçekten işini benimseyen medyumlar kişinin halini ve durumunu anlamaya çalışır. Dolandırıcı olan medyumlar ise para için sizi ikna eder ve asla durumunuzdan anlamazlar.

Para almayan medyumları internet üzerinden kolay kolay bulamazsınız. İnternet üzerinden genellikle az da olsa para ücreti isterler. Sorunlarınızın ve sorularınızın cevabını düzgün veren gerçekten işini düzgün yapan medyum neredeyse yok denilecek kadar azdır.Çevrenizde Allah rızası için medyumluk yapan kişileri bulabilirsiniz. Çevrenizde en az iki kişinin olumlu yorumladığı medyumları tercih etmenizi öneriyoruz.

En İyi Medyum Yorumları

Medyuma gitmek isteyen kişiler, daha önceden giden kişilerin yorumlarını araştırır. En iyi medyum yorumları ve tavsiyeleri için kullanıcı yorumları şu şekildedir;

  • Hocayla çalışıyordum ama bir haftadan sonra ortadan kayboldu. Beni kandırdı 5 gündür haber alamıyorum.
  • Ankara’da Ali Hocayla 3 ay önce çalışmaya başladım. Ulaşmak çok zordu. Pahalı olmasına rağmen sorunumu çok iyi çözdü. Eşimi eve bağladı resmen ben bile inanamadım.
  • Eşimle sorunlarım vardı. Hoca ile çalışmaya başladım. Anne, baba adı gibi bilgiler aldı benden. Eşim düzelmeye başladı. Yüksek para almadı sadece malzeme parası aldı. Memnun kaldım.
  • Medyum tamamen dolandırıcı işi. Aylar önce İstanbul’da bir hocaya gittim çok samimi davrandı. 5.000 TL’den oldum geldim. Arkadaşlar inanmayın böyle şeylere lütfen.

Konu hakkında bilgilerinizi, yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız.