En iyi robot süpürge listesini sizler için düzenledik. En iyi robot süpürge tavsiyelerini gelin birlikte inceleyelim.

20 En iyi robot süpürge, seçim yaparken dikkatinizi çeken, kimi zaman iyi olup olmadığını sorguladığınız ancak çok tercih edilen ürünlerden oluşuyor. Bugün robot süpürgeler evi süpüren ve silen etkili bir yardımcı olarak tercih ediliyor. Siz de robot süpürge almadan önce markaların robot süpürgelerine ve en iyi robot süpürge ürünlerine bir göz atabilirsiniz

En İyi Robot Süpürge Listesi

1Xiaomi Robot Süpürge9/10
2Fakir Robot Süpürge8/10
3Tefal Robot Süpürge10/10
4Dyson Robot Süpürge10/10
5Arçelik Robot Süpürge7/10
6İhlas Robot Süpürge7/10
7Beko Robot Süpürge8/10
8Samsung Robot Süpürge9/10
9Eufy Robot Süpürge9/10
10Vestel Robot Süpürge9/10
11Miele Robot Süpürge10/10
12Philips Robot Süpürge9/10
13Roborock Robot Süpürge9/10
14TCL Robot Süpürge7/10
15Arzum Robot Süpürge8/10
16Karcher Robot Süpürge10/10
17Anker Robot Süpürge10/10
18Arnica Robot Süpürge8/10
19Grundig Robot Süpürge7/10
20Dreame Robot Süpürge8/10

En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri

En iyi robot süpürge tavsiyeleri piyasada en çok bulunan ve tercih edilen süpürge seçeneklerinden oluşmaktadır. Robot süpürgeler kullanım amacına göre silme ve süpürme işlevlerini yerine getirebilirler. Bazı robot süpürgelerde sadece süpürme işlevi bulunur. Süpürge almadan önce özellik ve kullanıcı yorumları bakımından detaylı inceleme için okumaya devam edebilirsiniz.

1. Xiaomi Robot Süpürge

Xiaomi Robot Süpürge

Xiaomi robot süpürge ürünleri ile çok çeşitli seçenekler sunmaktadır. Robot süpürgelerin ilk kez popüler olmaya başlamasından buyana birçok farklı model çıkaran Xiaomi’nin ürünleri de oldukça kaliteli. Garanti süresi ise 24 ay olarak biliniyor. Tercih edebileceğiniz bir model olarak Xiaomi Mi Rboot Vacuum Mop 2 Pro ile süpürme hem de silme işini robotunuza bırakabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları;

 • Xiaomi robot süpürgeyi bir süredir kullanıyoruz. Evde yokken talimat verip evi temizlemesini söylüyorum. Geldiğimde yerler temiz ve silinmiş oluyor. Tam çalışan kadın yardımcısı.
 • Evi her gün süpürmek lazım çünkü evde kedimiz var. Tüyleri dökülüyor. Robot süpürge ile kedimiz pek anlaşamasa da Xiaomi tüylerin üstesinden fazlasıyla iyi geldi.

2. Fakir Robot Süpürge

Fakir Robot Süpürge

Fakir robot süpürge ailesinin en yeni ve en çok tercih edilenlerinden olan Robert RS700 modeli gerçekten akıllı bir cihaz. Halıların üzerine çıkabilme gücü, merdivenlere duyarlılık ve çarpmamak için sensörleri oldukça güçlü. Yüksek çekim gücü ve akıllı lazer navigasyon sistemi ile yeni nesil  bir ürün.

Kullanıcı Yorumları;

 • Fakir robot süpürgeyi pek yorum olmadığından endişeli almıştık ama beğendik. Süpürgenin özellikle seçerek temizleme özelliğini sevdik. Belirli odalar daha çok kirlendiğinden oraya yönlendirme yapabilmek iyi.
 • Fakir marka robot süpürgeler arasında bu yeni çıkmış diye bunu almayı tercih ettim. Çekim gücü de diğerlerinden yüksekti. Tam 27 tane sensörü varmış. Sağa sola çarpmıyor, süpürüyor. Süpürgeliklerin diplerine kadar giremiyor ama o kadarını da zaten beklemiyordum.

3. Tefal Robot Süpürge

Tefal Robot Süpürge

Tefal robot süpürge modelleri arasında en çok tercih edilen ve en çok gündeme gelen model RG9075 X Plorer Serisidir. Mop özelliklikli bu robot süpürge evcil hayvan dostudur. Yüksekliği çok düşüktür. Koltuk altlarına ve dar alanlara girmek konusunda başarılıdır. Lazer navigasyonu ve kalıcı haritalaması bulunur. Dördü bir arada temizlik konsepti ile çalışır. 3 paspas seçeneği bulunur.

Kullanıcı Yorumları;

 • Kullandığım en iyi robot süpürge. İstisnasız her işlevi ile mükemmel bir robot süpürge. Tavsiye ediyorum herkese.
 • Genç yaşlı demeden alınması gereken bir ürün. Tamam güzel süpürgelerimiz var ama her daim süpürge işini kendimiz yapamıyoruz. Bu yüzden tavsiyemdir. Evi bu süpürsün bende kendime cilt bakımı yaparım. Sefam olsun.

4. Dyson Robot Süpürge

Dyson Robot Süpürge

Dyson robot süpürge seçenekleri yönünden oldukça kısıtlı seçenek sunuyor. Son modeli olan 360 Heurist Robot Süpürge ise kelimenin tam anlamı ile kendi küçük işlevi büyük bir cihaz. Akıllı süpürgelerde iki ana yönelim vardır. Bunlardan ilki cihazın ne kadar akıllı olduğudur. Xiaomi gibi markalar cihazın akıllı olmasına odaklanır. İkincisi ise cihazın nasıl süpürdüğüdür. Dyson ise tam bu noktada gündeme geliyor. Küçücük boyutu ile her yeri temizliyor.

Kullanıcı Yorumları;

 • Türkiye’de henüz satılmıyor olabilir. Bu yüzden denemek isteyenler beklesin ve çıktığında olsun. Boyu küçük ama her yeri pırıl pırıl süpürüyor. Emiş gücü düşük gelmişti ama Dyson kalitesi der susarım.
 • Dyson robot süpürgeyi yeni çıkardı. Kendisinin tüm ürünlerini kullanıyorum. Buna da bir şans vermek istedim. Robot süpürge değil oyuncak gibi ama haznesinden çıkan pislik kendini temiz sanan beni yine hezimete uğrattı.

5. Arçelik Robot Süpürge

Arçelik Robot Süpürge

Arçelik Imperium Robo Rs9131 duvarda haznesi bulunan akıllı bir model. Haritalandırma ve uygulama üzerinden kontrol bulunuyor. Hazne kapasitesi, kendi boşaltım yapabilmesi ve çalışma prensibi ile oldukça tercih edilen bir modeldir.

Kullanıcı Yorumları;

 • Arçelik beni şaşırttı. Çok güvenmemiştim markaya ama güzel temizliyor. Fiyatı da yüksek. Bu yüzden kalitesine hak veriyorum.
 • Evi bir kere haritalandırdı. İlk başta uzun sürdü ama sonra hızlandı. Makine mis gibi temizliyor her yeri. Yerde tüy ve saç görmek mümkün değil. Ama tabi dipli köşeli temizlikleri yine haftalık kendimiz yapıyoruz. Onu da makineden beklemek haksızlık olur.

6. İhlas Robot Süpürge

İhlas Robot Süpürge

İhlas Robot süpürge Aura Cleanmax modeli ile bilinmektedir. Kullananların bir kısmının çok memnun olduğu bir kısmının ise şaibeli yaklaştığını söylemek mümkündür. Yüksek emiş gücü ve maksimum temizleme imkanı sunar. 6 farklı modu bulunur. Başlıca modları; derin temizlik, elektrikli süpürge, iyonizer, vakumlama, parfümleme ve halı yıkama modlarıdır.  Tek başına robot süpürge olmamakla birlikte çok yönlü bir cihazdır.

Kullanıcı Yorumları;

 • Bu makinenin kendine has bir tarzı var. Her yerde kullanıyorum. Halı, koltuk gibi temizlik alanlarının hepsine yetiyor. Robot süpürge almadım ama bu robottan da daha robot. Çok işlevli.
 • Süpürgeden beklentimi tamamen karşılayan bir süpürge olduğunu söyleyebilirim. Hediye gelmese almazdım. Bilinmez bir marka, işlevi iyi tabi ama bu çok yönlü tarzı ömrünü de kısaltıyor.

7. Beko Robot Süpürge

Beko Robot Süpürge

Beko Rs8131 robot süpürge toz boşaltma sistemi ile bilinen, sık sık kontrol gerektirmeyen bir üründür. Robot süpürgenin en kötü yanlarından biri sürekli haznesini boşaltmak olabilir ancak bu model için böyle bir durum söz konusu değil. Kendi haznesini boşaltabilen modelin süpürme kabiliyeti de oldukça güzel. Şarj olma süresi ise 5 saat kadardır.

Kullanıcı Yorumları;

 • Uzun uzun robot süpürge araştırdım. Hepsi birbirine benziyor ama en kalifiye olanlarından biri bu olduğu için seçtim. Yer silme özelliği de var.
 • Hem süpürüp siliyor. Süpürgenin özellikleri güzel. Alınır, alabilirsiniz. Uygulama üzerinden de kontrol edilebilir özellikleri ile. 

8. Samsung Robot Süpürge

Samsung Robot Süpürge

Samsung robot süpürge VR7700 BM modeli ile hem süpürme hem de silme faaliyetlerini yerine getiren bir modeldir. Emiş gücü arttırılmıştır. Böylece tam olarak elektrikli süpürge gibi hareket edebilmektedir. En güzel özelliklerinden biri ise paspaslama yaparken halı olan kısımlardan çekiliyor. Halıya paspas değdirmeyerek halılara zarar vermiyor. 180 dakikaya kadar temizlik yapabilir.

Kullanıcı Yorumları;

 • Robot benden iyi ev süpürüyor. Uygulamadan alan seçimi yapıyorum. Çocuk odasına çocuk varken girmiyor. Güzel bir özellik diğer modellerde görememiştik bu özeliği, girilemeyen bölge özelliğinin yanında halılara paspas vurmuyor. Valla akıllı.
 • Samsung’un yeni modellerinden biri olduğunu söyleyerek önerdiler. Robot süpürge çok güzel gerçekten. Hemen kullanmaya başladık ve temiz evden de kir çıkardı.

9. Eufy Robot Süpürge

Eufy Robot Süpürge

Anker markasına ait Eufy robot süpürge RoboVac LR30 hybrid+ modeli haznesi bulunan, akıllı haritalama yapabilen, süpürme ve silme işlemini aynı şekilde yapabilen bir modeldir. 3000 W gücü ve 50 dakikalık kısa şarj süresi ile her zaman işleme hazırdır. Ortalama ses seviyesi ile kullanılır. Dakikada bir metre kare alanı temizleyebilir.

Kullanıcı Yorumları;

 • Robot süpürgenin her özelliği var. Piyasadaki her türlü özelliğe sahip. Temizliği hakkıyla yapıyor. Hem süpürüyor hem siliyor. 2 günde bir haznesini boşaltıyoruz uyarı veriyor.
 • Annem için eve almıştık. Artık gözleri yakını görmüyor. Sürekli ev süpürmek de zor olduğundan güzel bir anneler günü hediyesi oldu. Süpürüyor da siliyor da bize sadece haznesini boşaltmak kalıyor.

10. A101 Robot Süpürge

A101 Robot Süpürge

A101 robot süpürge modelleri Roborock, Viomi, Deame ve Xiaomi markası için geçerli olan modellerdir. İki markanın ürünlerine A101 marketlerden ulaşabilirsiniz. Garanti süreçleri ise markanın kendi garanti sürecine uygun olarak ilerliyor.

Markalar arasında en uygun olanlarının yanında Xiaomi markasının kaliteli ürünleri de A101 marketlerde bulunmaktadır. Güncel ürünler için doğrudan sitedeki modelleri inceleyebilirsiniz. Online satışa sunulan birçok farklı seçenek bulunmaktadır.

11. BİM Robot Süpürge

BİM Robot Süpürge

Bim robot süpürge ürünleri noktasında satılan markalar aktüel ürünler bazında değişkenlik gösterebilmektedir. S10T benzeri robot süpürge ürünlerinin satışı olmakla birlikte marka ve model bilgisi aktüel ürün kataloğunda kesin olarak yer almaktadır.

Bim tarafından satılan robot süpürgeler arasında Xiaomi markasının ürünlerini de görebilirsiniz. Piyasaya göre daha uygun fiyatlı satılan robot süpürgeler için model ve marka bazında incelemeyi diğer ürün değerlendirmelerini inceleyerek yapabilirsiniz.

12. Vestel Robot Süpürge

Vestel Robot Süpürge

Vestel robot süpürgeler arasında en çok göze batan modellerden biri olan V-Bot Pro S modelini inceliyoruz. Bu süpürge ile temizliği planlayabilir, akıllı kontrol ile evi kontrol edebilir, haritalama ve süpürmenin yanında mop özelliği ile kullanımı güzelleştirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları;

 • Haritalaması başaralı. Uygun fiyatlı güzel bir robot süpürge. Çok paralar vermeye gerek yok.
 • Robot süpürgeyi eve çalıştığımız için aldık. Biz gelmeden çalıştırıyoruz gelene kadar ev pırıl pırıl oluyor. Temizlik hissi de cabası. 

13. Miele Robot Süpürge

Miele Robot Süpürge

Miele 4 farklı temizlik modu ile Cout RX3 ürününü tanıttı. Yüksek çekiş gücü, kuvvetli fan ve kullanımda kolaylık sağlayacak akıllı bağlantılar ile ev temizlemek için ekstra çaba sraf etmeye gerek kalmıyor. 17 mm civarına kadar yüksekliğe çıkabiliyor. Evin ağına cihazınızı bağladıktan sonra kolayca kontrol edebilirsiniz. Akıllı ev aletleri kategorisinde görevini oldukça iyi yapanlardan.

Kullanıcı Yorumları;

 • Kalifiye bir robot süpürge arayışında olanlar bakabilir. Haznesini düzenli olarak boşaltmalısınız. Kumandası ile kolayca kontrol edilebiliyor. Her cihazda kumanda desteği de bulunmuyor.
 • Miele markasının ürünlerini seviyorum. Robot süpürge de yanıltmadı. Uygulama üzerinden süpürgeyi kontrol ediyorum ve her şey mükemmel oluyor. Temizliği benim yerime yapıyor. Annemin evine giderken kucağıma alıp götüresim geliyor.

14. Philips Robot Süpürge

Philips Robot Süpürge

Philips çeşitli robot süpürge modelleri ile dikkat çeken markalar arasında yer almaktadır. uygulama bağlantısı ile doğrudan kontrol imkanı, güzel temizlik yaptığına dair olumlu dönüşler ve hazne boşaltma teknolojisi ile en sevilen modellerinden biri Xu7100 Hemorun 7000 serisidir. Silme, süpürme ve detaylı temizlik için güçlendirilmiş bir robot süpürge ile tanışın.

Kullanıcı Yorumları;

 • Kullandığım en pahalı ancak en çok işe yarayan robot süpürge olabilir. Bir robot süpürgeye 25.000 TL vermek ne kadar akıllıca bilmem ama yurt dışında bu ürün çok seviliyor. Sürekli hazne temizlemiyorum. Kendi uyarı veriyor.
 • Robot süpürge başta yer kaplıyor gibi gelmişti. Sonraları süpürge kendi başına temizlik yapmaya başlayınca, işe de yarayınca haksızlık ettiğime karar verdim. Bazen onun temizliğini yeterli gördüğüm bile oluyor.

15. Roborock Robot Süpürge

Roborock Robot Süpürge

Roborock S7 Max V ultra akıllı robot süpürge duvar ünitesinin çeşitli hazneleri bulunması, cihazın uzun ömürlü olması, kullanım seçeneklerinin fazlalığı gibi noktalarda övülüyor. 4 saatlik tam şarj ile 180 dakika kadar çalışabiliyor. Gürültü seviyesi ise 70 desibel civarında. Kamera ve lazer teknolojisi mevcut. Aradığınız her özelliği bir arada bulabileceğiniz bir günlük süpürücü ve silici.

Kullanıcı Yorumları;

 • Özellikle evcil hayvan sahibi olanların alması gereken bir yardımcı. Kedi tüyleri her yerde geziyordu. Şimdilerde koltuklara da çıksa keşke şu robot diyorum. Çok güzel temizliyor.
 • Kamera sistemini seviyorum. Bazen açıp evdeki hayvanlarımın neler yaptığına bakıyorum. Lazer teknolojisi ile kısa sürede alanları güzelce temizliyor. Teknolojisi gelişmiş uzun süre kullanacağım bir ürün olacak gibi duruyor.

16. TCL Robot Süpürge

TCL Robot Süpürge

TCL robot süpürge fiyat performans olarak daha uygun seçenek arayanların tercihlerinden biridir. Öyle ki TCL Sweeva 6500M mop dustbox robot süpürge muadillerine oranla düşük fiyatı ve hazneli duvar ünitesi ile dikkat çekmektedir. Mobil uygulaması bulunuyor. 2 fırçası ile temizlik noktasında diğerlerinden biraz geride kalsa da zamanlama, uygulama üzerinden kontrol etme ve kesintisiz 180 dakika çalışabilme özelliği ile dikkat çeken bir model olduğunu söyleyelim.

Kullanıcı Yorumları;

 • Bütçeme uygun bulduğum robot süpürge modeli. Kendisi iş görüyor ama başkalarındaki daha yüksek fiyatlı modellerin farkını da anlayabiliyorum. Yeterli benim için.
 • Bu markayı öneri üzerine aldım. Pek bilinmiyor. Bim’e gelmişti. Akıllı ama Dyson robot süpürgesi gibi çalışmıyor. Çalışma prensibinin farklı olduğunu bilerek aldım. Evi temizliyor mu derseniz evet. Tüyleri falan da çekiyor. Daha ne olsun.

17. Arzum Robot Süpürge

Arzum Robot Süpürge

Arzum Ar4304 Robotek X4 LDS robot süpürge modeli ile yuvarlaktan ziyade kareye yakın köşeleri oval bir model sunuyor. Haritalama gibi noktalarda oldukça akıllı ve başarılı olduğunu söyleyelim. Robot süpürge arayanların ve duvar ünitesinin küçük olmasını isteyenlerin başarılı bir şekilde severek kullanacağını düşünüyoruz.

Kullanıcı Yorumları;

 • Basit ve sade bir tasarımı var. Eve yakıştı. Sırıtmıyor öyle. Siyah renkli bir ürün. Temizliği iyi. Hem süpürüyor hem de siliyor. İlk kez kullandığımdan çok beğendim.
 • İş yerimi temizleyeceğine pek inanmamıştım. Aldıktan sonra temizlediğini kendi gözlerimle gördüm. Evcil hayvan dostu ürünler kategorisinde yer almıyor. Bu yüzden eve alır mıyım emin olamadım.

18. Karcher Robot Süpürge

Karcher Robot Süpürge

Karcher RCV 3 Mop robot süpürge hem süpürme hem silme işlemini yapabilen robot süpürgelerden biridir. Maksimum çalışma süresi fiyat bandındaki rakiplerine göre biraz düşük. 120 dakikaya kadar çalışabiliyor. Ses seviyesi ise yine rakiplerine oranla daha düşük. Evcil hayvan dostu ürünler grubunda yer almıyor. Kısa sürede hızlı temizlik yapabilen etkin bir çalışma prensibi mevcut.

Kullanıcı Yorumları;

 • Tıpkı resimde göründüğü gibi bir ürün. Çok güzel. Hızlıca kurulumu tamamlanıyor. İyi süpürüyor alınır.
 • Wi fi sistemine bağlayamadık robot süpürgeyi bunun üzerine destek aldık ama onlarla da başaramadık. En sonunda süpürgeyi iade etmekte çözüm bulduk. Wi fi bağlanma sorunu olan bir cihaz da değilmiş ama bilemedim neden böyle oldu. Çekip çekemediğini test edemedik. 

19. Anker Robot Süpürge

Anker Robot Süpürge

Anker Eufy RoboVac LR30 Hybrid+ Toz Toplama İstasyonlu Akıllı Robot Süpürge – T2181 markanın en çok tercih edilen modellerinden biridir. Toz toplama istasyonu ile sürekli hazne boşaltmanız gerekmez. akıllı haritalama bulunur. Hangi alanları temizlemek istediğinizi seçebilir, özellikle öncesinde işlem yapabilirsiniz. Eve gelmeden temizliği başlatın. Size sadece kahvenizi içmek kalsın. Tam şarj süresi 3 saattir. Tam şarj olduktan sonra 100 dakika çalışabilir. 18 milimetreye kadar yükseklikteki engelleri aşabilir. Akıllı sensörleri ile çarpmaz.

Kullanıcı Yorumları;

 • Ünitedeki haznesi çok güzel. Pratik bir şekilde değiştirilebiliyor. Bildiğiniz eski süpürgelerimizin toz hazneleri gibi hazneler var içinde atıp yenisini takabilirsiniz. Süpürme de başarılı. Evcil hayvan dostu bir ürün olduğundan gönül rahatlığı ile aldık.
 • Telefonla uzaktan çalıştırabiliyoruz. Temizliği evde yokken halletsin ayağımızın altında dolanmasın istiyoruz çünkü bizim hanım biraz sakar çarpıp düşebilir. Süpürmesi de iyi toz olması da. Bezi sık sık yıkayıp yeniden takmak gerekiyor.

20. Arnica Robot Süpürge

Arnica Robot Süpürge

Arnica Sil Süpür robot süpürge markanın bilinen modelidir. Robot süpürge noktasında Arnica markasının çok fazla seçeneği de bulunmuyor. Süpürgenin özelliklerine gelirsek; uzaktan kontrol ,akıllı haritalama, zamanlayıcı ile temizlik, 475 ml toz haznesi hacmi ve eş zamanlı silme ile süpürme özellikleri göze çarpıyor. Süpürdükten sonra hemen arkasından siliyor. Ayrıca silme için vakit harcamıyor. Lazer navigasyon sistemi mevcut. 120 dakika ile 160 dakika arasında çalışma süresi mevcut.

Kullanıcı Yorumları;

 • Kolayca kurduk. Evin heryerini de güzelce temizledi. Teşekkürler Arnica.
 • Arnica kalitesi gerçekten herkes bilmez. Deneyim anlatılamaz. Alın ve görün. Kaliteli ve sağlıklı bir ürün. Kolay bozulmaz gibi görünüyor.

21. Grundig Robot Süpürge

Süpürme performansı oldukça iyi bulunan uygun fiyatlı ürün arayışında olanlar için bir uyarı verelim. Grundig rakiplerinden fiyatı düşük tutmuş. Kumandası vs. yok. Akıllı sistemi ile çalışıyor. Haritalama gibi tüm özellikleri var. Duvar ünitesinde haznesi bulunuyor. Sürekli hazne değiştirme gereği duymayacaksınız.

Kullanıcı Yorumları;

 • Kendime ilk kez robot aldım ama tek fırça ile temizlik yapması hoşuma gitmedi. Çöp torbasını da sürekli yenilemek gerekiyor. Nereden satın alacağımı bilemediğimden külfetli geldi. Cihaz Türkçe ve tamamen kullanılabilir. İyi temizliyor.
 • Bu küçücük fırça ile nasıl temizliği yapıyor anlamış değilim. En nihayetinde parmağım kadar ama topladığı toz gerçekten fazla. Makine iyi çalıştığından eksi puan vermeyeceğim. Çok sesli de çalışmıyor. Bebek uyanmıyor.

22. Dreame Robot Süpürge

Dreame Bot D10 robot süpürge lazer haritalama, toz torbalı ünitesi, 120 dakika süreli çalışması, 3 farklı çalışma modu ile dikkat çeken bir üründür. 20 milimetreye kadar olan engelleri aşabilir. Sensörleri ile çarpmaz ve temizlikte alan tercihini doğru yapar. Süpürme ve silme işlemini tek makineyle yapabilirsiniz. Tam şarja ulaşma süresi ise 6 saattir. Tek şarjla 270 metre kare alanı temizleyebilir. 46 W gücü ve 4.000 Pa emiş gücü ile tam bir fiyat performans ürünü.

Kullanıcı Yorumları;

 • Hem halıda hem de zeminde güzel çalışıyor. Çalışma süresi kısa. Hızlıca temizliyor. Emiş gücü de iyi. Ama şarj olma süresi çok uzun. Sabaha kadar şarj oluyor. Üniteden çıkmıyor kendisi. Şarj olduktan sonra şarj alımını durduruyor. Haznesini düzenli olarak temizlemeyi unutursanız pis su ile vileda yapabilir ve bu da evleri kötü kokutabilir.
 • 3 ayrı modu ile harika çalışıyor. Temizlik moduna göre böyle ayarlama yapması çok hoş. Evi mis gibi temizledi. O azıcık suyla her yeri temizleyemez diyenler de gelsin bir baksın derim. Kelimenin tam anlamı ile mükemmel temizledi.

En Memnun Kalınan Robot Süpürge

En memnun kalınan robot süpürge modelleri süpürme ve silme işlemini bir arada yaparken aynı zamanda hazneli olan modellerdir. Robot süpürgeler az yer kaplaması için tasarlanır. Eni dar olmalıdır. Koltukların altına girebilmek gibi amaçlar ile yüksekliği dar olan bu araçlar içerisindeki hazneler de oldukça küçüktür.

Robot süpürgelerin haznelerinin de küçük olması beraberinde sık sık boşaltmayı gerekli kılar. En memnun kalınan robot süpürgeler duvar ünitesinde boşaltım haznesi bulunan ve silme ile süpürme işlemini aynı anda yapabilen robotlardır. Ayaklarını değiştirmeniz gerekmeden işlevlerini kendi yerine getirebilmelidir. 

En İyi Robot Süpürge Yorumları

En iyi robot süpürge yorumları şüphesiz hem süpürme hem de silme işlevini yerine getiren robotlar için geliyor. Robot süpürgelerin işlevini yerine getiremediği durumlar ise genellikle yüksek halılar ve düşük koltuk altları olduğunda ortaya çıkıyor.

Robot süpürgeler arasında sürekli kullanılan ve tercih edilen başlıca markalar Xiaomi, Samsung ve Dyson olmaktadır. Özellikle son çıkan Dyson robot süpürgesinden sonra süpürgeler arasında büyük bir rekabet de başlamış oldu. Mekanın sahibi geri geldi dercesine bir ürün tanıtımı ile piyasaya adım atan Dyson yeni robot süpürgesi ile kullananlarını sevindirecek gibi görünüyor.

Emiş Gücü En Yüksek Robot Süpürge

Emiş gücü en yüksek robot süpürge modelleri hem süpürge hem de vakum olarak çalışan çeşitli seçeneklerden oluşuyor. Her markanın kendine özel bir ürün grubu bulunur. Ürün grubunda en yüksek fiyatlı olan seçenekler genellikle emiş gücü yönünden maksimum olan seçeneklerdir. Ayrıca fiyat yükselmesine neden olan başka bir faktör de süpürmenin yanı sıra silme işlevinin de olmasıdır. Emiş gücü performans kıyaslaması için aşağıda yer alan tabloyu inceleyebilirsiniz.

Robot süpürgenin emiş gücünün güçlü olarak kabul edilebilmesi için 3.000 Pa ve üzeri olması gerekli görülmektedir. Emiş gücü kıyaslamaları yaparken etkili bir temizlik için bu değeri de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Robot Süpürge Emiş Gücü Karşılaştırma

Xiaomi Robot SüpürgeVakuum S10T8000 Pa9/10
Fakir Robot SüpürgeRobert RS 7704000 Pa8/10
Tefal Robot SüpürgeRG9075 X-Plorer Serie 130 AI2700 Pa8/10
Dyson Robot Süpürge360 Heurist Robot Süpürge2000 Pa9/10
Arçelik Robot SüpürgeImperium robo Rs91312000 Pa8/10
İhlas Robot SüpürgeAura Cleanmax4000 Pa8/10
Beko Robot SüpürgeRs81312000 Pa9/10
Samsung Robot SüpürgeVR7700BM3000 Pa10/10
Eufy Robot SüpürgeRoboVac LR30 hybrid+3000 Pa9/10
Vestel Robot SüpürgeV-Bot Pro S3000 Pa8/10
Miele Robot SüpürgeScout RX3 SPQL3000 Pa9/10
Philips Robot SüpürgeXu7100 Hemorun 70004000 Pa10/10
Roborock Robot SüpürgeS7 Max V ultra4000 Pa9/10
TCL Robot SüpürgeSweeva 65002700 Pa7/10
Arzum Robot SüpürgeAr4304 Robotek X4 LDS3000 Pa8/10
Karcher Robot SüpürgeSCV 32700 Pa7/10
Anker Robot SüpürgeEufy RoboVac LR30 Hybrid T21813000 Pa9/10
Arnica Robot SüpürgeSil Süpür3000 Pa9/10
Grundig Robot SüpürgeVCR 72303000 Pa8/10
Dreame Robot SüpürgeBot D104000 Pa9/10

1 Comment

 1. Kesinlikle en iyi robot süpürge Xiaomi markasına ait kullanımı rahat kalitesi ortada kesinlikle tavsiye ediyorum ben çok memnun kaldım