En İyi 7 Saç Serumu – Saçlarınızın Parlak Ve Güçlü Olmasını Sağlayan 7 Ürün

En iyi 7 saç serumu ile karşınızdayız. Saçlarınızın dolgun, parlak ve hacimli gözükmesi için mutlaka denemeniz gereken ürünler…

Güçsüz, seyrek, hacimsiz saçlar sizi olduğundan daha farklı gösterir. Saçlar görünüşünüzü etkileyen en önemli etmenler arasında yer alır. Saç dökülmenizi durdurmak, az uzayan saçınızın gelişimini hızlandırarak saç uzatan, saçınızın hacimli ve parlak olmasını bazı saç serumlarıyla sağlayabilirsiniz. Saç serumlarını kullanan kişilerin yorumları, saç serumu fiyatları ve özelliklerini ele aldık. Hadi başlayalım mı?

Sante Plus Anti Loss Booster Forte Saç Serumu

Sante plus anti loss booster forte saç serumu

Eczanelerde rahatça bulabileceğiniz en iyi saç serumları arasında ilk sırada yerini alır. Dökülen saçtan şikayetçiyseniz kullanmanız gereken ürünlerden biri. Sürekli saç maşası ya da düzleştiricisi kullanıyorsanız saç yıpranmalarına bire bir ürün. Her saç tipine uygun olan bu saç serumu cansız ve dökülen saçlara sahip kişilerin kullanması gerekir. Saç gözeneklerini açarak derinin nefes almasını, saç köklerini besleyerek uzamasını, sağlıklı saç çıkması ve yıpranmış saç tellerini güçlendirmesi gibi birçok faydası bulunur.

Sante Plus Anti Loss Booster Forte Fiyat 2023155 TL

Sante Plus Anti Loss Booster Forte Kullananlar

 • Saçımın ön kısmında bulunan boşluklar için kullandığım bir ürün. 2 ay boyunca kullandım ve resmen saç dökülmem tamamen durdu.
 • Kuaförün tavsiyesi üzerine kullandığım ürün. Cansız ve seyrek saçlarım vardı. 2 haftadır kullanmama rağmen saçlarımın güçlendiğini hissediyorum.
 • 3 ay içerisinde saçlarım hem güçlendi hem de hızlı bir şekilde uzadı. Sante ailesine bir borcum var.

Abtıra Garden Irıs Saç Serumu

Abtıra garden irıs saç serumu

En iyi serumlar arasında ikinci sırada yer alan Abtıra ile saçlarınızı baştan sonra yapılandırabilirsiniz. İçerisinde bulunan E vitamini sayesinde saçları tamamen yeniler ve güçlendirir. Saç maskesi kullanmanıza gerek bile kalmaz. Eğer saçlarınız yıpranmış ve hasar görmüşse kesinlikle deneyebilirsiniz. Parlaklık, dolgun ve hacimli saç isteyen kişilerin tek tercihi. E vitamini dışında içerisinde argan yağı, fındık yağı ve provitamin B5 bulunuyor. Bu sayede hem saçını yeniliyor hem de ilerleyen dönemlerde oluşacak saç kırıklarını önlüyor.

Abtıra Garden Irıs Fiyat 2023590 TL

Abtıra Garden Irıs Kullananlar

 • Abtıra Garden markasını yüzüm ve saçım için kullanmaya başladım. Saçlarım sağlıklı bir şekilde uzamaya başladı. Tamamen doğal olması harika.
 • Saçları yumuşacık yapıyor. Kokusu muhteşem ve kullanımı oldukça basit.
 • Saç diplerimde egzama ve kaşıntı olduğu için kullandım ve çok etkisi gördüm. Kaşıntımı tamamen ortadan kaldırdı.
 • Bitkisel bir kokusu var saç derisini nemlendiriyor. Ancak mucize bekleyenlerin isteklerini karşılamaz. Çok büyük bir etkisi yok.

Kerastase Resistance Saç Serumu

Kerastase resistance saç serumu

Kimyasal ya da doğal sebeplerden dolayı saçları yıpranan kişilerin kullanılması gereken bir başka ürün tavsiyesi. Saç serumunu kullandığınız andan itibaren saçlarınızı 230 derecelik ısılara karşı korur. Saç uzatma ya da dökülme karşıtı serum arıyorsanız bu ürünü tavsiye etmiyoruz. Yıpranan, hasar gören, yüksek ısıya maruz kalarak saçları zayıflayan ve saç kırıklarından şikayetçi kişilerin kullanması gerekir. Keratinler arasında bulunan proteinleri yeniden canlandırır.

Kerastase Resistance Fiyat860 TL

Kerastase Resistance Kullananlar

 • İlk kullanımdan itibaren etkisi kolayca görebilirsiniz. Kokusu harika ve saçlarınız sürdüğünüz anda yumuşacık oluyor.
 • 1 haftadır ürünü kullanmama rağmen saçlarımı güçlendirmeye başladı. Küçük olmasına rağmen saçlarımı sağlığına kavuşturdu.
 • Saçlarım yumuşacık oldu ve canlanmaya başladı. Kesinlikle herkes almalı.

Bioxcin Forte Saç Serumu

Bioxcin forte saç serumu

Saç dökülme sorunu yaşayan kişilerin kullanması gereken ürünler arasında yerini alıyor. Hem saç dökülmesine karşı koruma sağlıyor hem de saçlarınızı güçlendirerek parlaklık ve canlılık katıyor. Hassas saç deriniz varsa Bioxcin Forte saç serumunu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Seyrek, yıpranmış, dökülen, cansız duran her saç tipi rahatça kullanabilir.

Bioxcin Forte Fiyat 2023190 TL

Bioxcin Forte Kullananlar

 • Eşim için aldım ürünü. 2 aydır kullanıyor saçlarında kalınlaşma ve saç çıkmaya başladı. Bence almalısınız.
 • Saç dökülmesine tek iyi gelen uygun fiyatlı bir ürün kesinlikle kullanmanızı tavsiye ediyorum.
 • İlk kullanımdan itibaren kendini gösteren en iyi saç serumlarından biri. Hemen stok yapmaya başladım.
 • Çok memnun kaldığım ve severek kullandığım ürünlerden biri. Çevremde saç dökülmesi sorunu yaşayan herkese tavsiye ettim.

Yves Rocher Saç Serumu

Yves rocher saç serumu

Eski görüntüsü gibi olmayan yıpranan ve cansız saçlar için kullanılması tavsiye edilir. Saçlarınızın mat görüntüsünden kurtularak parlak saçlarınıza kavuşabilirsiniz. İçerisinde bulunan organik agav, jojoba yağı sayesinde saç tellerini dipten uça kadar güçlendirir. Saçlarınızda kaybettiğiniz nemi geri kazanabilirsiniz. Serumu kullandıktan sonra saçlarınız ağlanmaz. Haftada dilerseniz üç kere kullanabilirsiniz.

Yves Rocher Fiyat225 TL

Yves Rocher Kullananlar

 • Saçlarımı anında yumuşacık yaptı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
 • Üründen en az 5 tane aldım. İlk kullandığım anda saç tellerim güçlendi. Parlaklığını geri kazandı. Bu fiyata alınacak en iyi serum.
 • Yaklaşık 20 yıldır saçımı düzleştiriyorum. Saçlarım yıpranmasını önledi ve saçlarıma hacim kazandırdı. Kokusu muhteşem.
 • Saçlarımı düzleştirmeden önce bu serumu kullanıyorum. Saçlarımı güçlendirdiği gibi parlak bir görüntü sunuyor.

Roesece Saç Serumu

Roesece saç serumu

Saç derisini besler, nem kaybını azaltır, saç dökülmesini engeller. Roesece saç serumunun içerisinde bulunan vitamin, yağ asitleri, oksijen ve doğal bitki yağları ile saçlarınıza hak ettiği değeri verebilirsiniz. Saçlarınızı değiştirmek ve güçlü bir yapıya sahip olması için saç diplerini bu serumla besleyebilirsiniz. Saç köklerini besleyerek daha sağlıklı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Roesece Fiyat225 TL

Roesece Saç Serumu Kullananlar

 • Saçlarımın uzaması için bu serumu kullandım. İşe yaradığını düşünüyorum. Bir ay içerisinde 3 cm saçlarım uzadı.
 • Saçım eski parlaklığına kavuştu bence çok güzel bir ürün.
 • Haftada iki kere saç dibime uyguluyorum. Sürdüğüm anda saçımdaki yumuşaklık ve parlaklık gözle görülüyor.
 • Saçlarıma sürdüğüm de çam kokusu gibi kokmaya başladı. Muhteşem kokusu ve saçlarımı yumuşattığı için kesinlikle tavsiye ediyorum.

Balmaın Overnight Saç Serumu

En i̇yi 7 saç serumu - saçlarınızın parlak ve güçlü olmasını sağlayan 7 ürün

Saçın onarılması, güçlenmesi ve eski sağlığına kavuşmasını sağlar. İlk sürdüğünüz andan itibaren gözle görülür etkiyi fark edebilirsiniz. Hem saç kırıklarını ortadan kaldırır hem de gelecekte oluşacak saç hasarlarına karşı koruma sağlar. İçerisinde bulunan doğal yağlar sayesinde saçlarınız parlak ve hacimli bir görüntüye sahip olacaktır. Ücreti pahalı olsa da kullanıcıların en çok tavsiye ettiği ve en iyi saç serumu ürünlerden bir tanesi.

Balmaın Overnight Saç Serumu Fiyat1800 TL

Balmaın Overnight Saç Serumu Kullananlar

 • Şimdiye kadar kullandığım en iyi gece bakımı. Saç uçlarım bebek gibi oluyor. Saç kırıklarım var diye saçlarımı kestirmeden bu ürünü kullandım.
 • Saç kırıklarınızı anında yok ediyor. Muhteşem bir ürün.
 • Saç kırıklarına çok güzel etki ettiğini söyleyebilirim. Ancak saç dökülmesine karşı etkili değil.
 • Saçlarım eski canlılığa yeniden kavuştu. Bu kadar muhteşem bir ürün hayatımda görmedim.
 • Fiyatı çok pahalı ve gereksiz abartılmış bir ürün. Saçı yumuşatıyor, kırıkları gideriyor evet ama gerçekten bu kadar paraya değer mi?

En iyi saç serumu tavsiyeleri hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizin en çok kullandığınız saç serumu hangisi yorumlarda buluşalım.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥