En iyi Şarjlı Diş Fırçası listesini sizler için düzenledik. En iyi Şarjlı Diş Fırçası tavsiyelerini gelin birlikte inceleyelim.

9 en iyi şarjlı diş fırçası önerisi dişlerinizin ihtiyacı olan bakımı düzenli ve sürekli vermeniz için seçebileceğiniz virallerden oluşuyor. En iyi diş fırçaları arasında özellikleri ile size en uygun olanı seçmek için yapmanız gereken sadece incelemeye başlamak. Şarjlı diş fırçaları farklı modlarda çalışarak dişlerinizi daha iyi temizlerken bakımını da gerçekleştirir. Detaylar ve öneriler burada.

En İyi Şarjlı Diş Fırçası Listesi

NoÜrünPuan
1Oral B Genius X Ai10/10
2Oclean X Pro Mist Green8/10
3Oral-B Braun diş fırçası10/10
4Oral-B Junior Pro2 Starwars10/10
5Oral-B-Yapay Zeka9/10
6Oral-B iO 9 Şarjlı Diş Fırçası8/10
7Oral-B Starter Pack Frozen8/10
8Oral-B D100 Çocuk7/10
9Oral B Pro 750 Şarj Edilebilir10/10

En İyi Şarjlı Diş Fırçası Tavsiyeleri

En iyi şarjlı diş fırçası tavsiyeleri hassas dişlerden tutun da dişlerde beyazlık arayanlara kadar çeşitli amaçlarla tercih edilen modellerden oluşuyor. İhtiyaçlarınız için en uygun şarjlı diş fırçasını bulmak için listeyi inceleyin.

1. Oral B Genius X Ai Şarj Edilebilir

Oral b genius x ai şarj edilebilir

Oral B Genius X serisi diş fırçası gerçek anlamda diş fırçalama alışkanlığı kazandırabilir. Farklı modları, çeşitli fırçalama seçenekleri ve akıllı yapısı ile fırçadan beklediğiniz her şeyi size verebilir. Seyahat çantası ve şarj ünitesi de mevcut. Şarj sistemi de oldukça kolay ve pratik.

Kullanıcı Yorumları;

 • çay sigara kahve tüketen biri olarak dişlerimi gerçekten güzel temizliyor. Beyazladılar. Cross action başlık kullanıyorum. Tartarın tutunmasını izin vermiyor resmen.
 • Güçlü bir makine. İşini çok iyi görüyor. Güvenle alabilirsiniz. Oral B Garanti konusunda da çok başarılı. Şarj sorunu olmuştu götürdük hemen makineyi yenilediler. Üstelik alalı da 2 yıla yakın olmuştu. Kullanıma bağlı demediler.

2. Oclean X Pro Mist Green

Oclean x pro mist green

Farklı bir diş fırçası arayanlara, yuvarlak diş fırçaları yerine hem şarjlı hem de oval formda bir fırça isteyenlere Oclean önerisi ile geldik. Normal diş fırçaları gibi formu olduğundan yuvarlak fırçalardan farklı görünüyor. Tarzı ve tipi de bir hayli farklı. Özellik yönünden Oral B Pro seviyeleri ile benziyor.

Kullanıcı Yorumları;

 • Çok güzel ve kullanışlı bir diş fırçası. Ben yuvarlak diş fırçası istemediğim için tercih ettim. Yurt dışından geldi. Garanti süreci nasıl olur bilemiyorum.
 • Beklediğimden çok daha iyi iş çıkardı. Bana diş fırçasının oval olması gerektiği izlenimini veriyor. Renk seçeneği çok yok. Pahalı da, yedek başlıklarını bulmak zor.

3. Oral-B Braun diş fırçası beyaz + seyahat çantası pembe

Oral-b braun diş fırçası beyaz + seyahat çantası pembe

Oral-B Braun diş fırçası beyaz ve seyahat çantası pembe takım halinde sürekli yollarda olanlar için önerdiğimiz bir şarjlı fırça. Oral-B diş fırçası kullanıcılarının büyük bir kısmının bu modeli sevdiğini söyleyebiliriz.

Kullanıcı Yorumları;

 • Oral-B Braun diş fırçası beyaz ürününü aldık. 3 kişi kullanıyoruz. Ayrıca bir diş fırçası kabı da aldık. Şimdilik güzel. Dişlerimin temizlendiğini hissediyorum ama diş etlerimi kanatıyor. Bilmiyorum normal mi?
 • Oral-B bir sürü diş fırçası çıkarmış. Şarjlı diş fırçası ilk kez denediğimden bunu çok beğendim. Diğerleri ne kadar fark eder bilemem ama bu baya iyi. 

4. Oral-B Junior Pro2 Starwars Çocuk Döner-titreşimli diş fırçası Beyaz

Oral-b junior pro2 starwars çocuk döner-titreşimli diş fırçası beyaz

Oral-B Junior Pro2 Starwars çocuklar için döner başlıklı ve titreşimli diş fırçası beyaz rengi ile çocukların diş fırçalamayı sevmesindeki en büyük araç olabilir. Star Wars karakterlerini seven bir çocuğunuz varsa iyi bir alışkanlık kazandırma aracı da olabilir. Çeşitli diş fırçalama modları olduğundan çocukların ihtiyaçlarına uygun şekillerde kullanılabilir.

Kullanıcı Yorumları;

 • Çocuklara bir tane aldık paylaşamadılar. Fırçasını ayrı kullanacaksınız diyoruz yok diyorlar. Mecbur bir tane daha aldık. Hassas modda işe yarıyor gibi görünüyor.
 • Diş fırçalarken her yere diş fırçasını fırlatan bir çocuğum vardı. Bunun titreşimleri ilgisini çekiyor. Bitene kadar sakince duruyor. Ailecek şaşkınız. Çocuğun dişleri sonunda diş macunu gördü valla. Kullanırız bunu baya, eğer bizim çocuk fırlatmazsa. 

5. Oral-B-Yapay Zeka Siyah

Oral-b-yapay zeka siyah

Oral-B yapay zeka siyah rengi ile lüks severlerin tercih ettiği bir modeldir. Oral-B yapay zeka teknolojisi ile oluşturduğu bu yeni şarjlı fırça ünitesi, saklama kabı, seyahat ünitesi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte. Şarj göstergesi üzerinde bulunan ve farklı modları bulunan sevilen bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

Kullanıcı Yorumları;

 • Günlük kullanımda baya iyi bir diş fırçası. Yanımda taşırken ekipmanları işe yarıyor. Evde kullanırken de birden fazla kişi aynı makineyi kullanabiliyoruz. O yüzden tek makine ile tüm aile için bile diş fırçası almış olabilirsiniz. Ekonomik değil ama o kadar da pahalı sayılmaz.
 • Diş fırçası alırken akıllı olsun dedim ama diş etlerim hassas. Böyle değişik modları bulunan bir fırça lazımdı bunu baya beğendim. Bu diş fırçasındaki hassas bakım modu diş etlerim için iyi oldu. Dişleri rahatsız olanlar da alabilir diye düşünüyorum.

6. Oral-B iO 9 Şarjlı Diş Fırçası Pembe

Oral-b io 9 şarjlı diş fırçası pembe

Oral-B İO 9 şarjlı diş fırçası pembe renk seçeneği ile derinlemesine temizlik arayanların tercih ettiği modellerden biridir. Şarj süresinin uzun olması, cihazın tamamen su geçirmez olması, yedek batarya içeren şarjlı seyahat ünitesi ve diğer tüm ekipmanları ile Oral-B’nin seri olarak en kalifiye fırçalarından biridir.

Kullanıcı Yorumları;

 • Baya özel hissettirdi kendimi. Bu kadar lüksüne gerek var mı bilemiyorum.
 • Daha önce aldığım diş fırçası beş para etmezmiş. Üzerinde ne kadar şarjı kaldığı da yazıyor. Seyahat çantası da var. Her şeyi var işte alabilirsiniz. Çok güzel ama fiyat olarak da bu özellikleri karşılaması gereken bir segmentte yer alıyor.

7. Oral-B Starter Pack Frozen Iı + 2li Yedek Başlıklı

Oral-b starter pack frozen iı + 2li yedek başlıklı

Oral B starter pack diş fırçası özellikle Frozen karakterlerini seven çocuklar için harika bir seçenek olabilir. Başlangıç paketi olarak sunulan şarjlı diş fırçasının temel özellikleri mevcut. Diş fırçası 30 saniyede bir uyarı vererek ağızdaki farklı bir bölgeye geçilmesi gerektiğini söylüyor. 2 dakikalık periyotlar ile diş fırçalama süresi sunuyor. Çocukları diş fırçalamaya alıştırmanın kolay yolu.

Kullanıcı Yorumları;

 • Çocuklar diş fırçalamaktan hoşlanmıyordu. Elsa falan derken Frozen’lı diş fırçası baya sevindirdi onları. Bir de bizim çocuklar tembel, dişlerini iyi fırçalamıyordu. Bu makine baya kendi hallediyor.
 • Şarjı uzun gittiği için çoğu zaman şarj aletinin yerini unutuyorum. Benim kız koşarak diş fırçalamaya gidiyor. Sevdi diye düşünüyorum. İşlevini yerine getirdi. Su geçirmez olduğundan temizliğini de çocuğa bırakıyorum.

8. Oral-B D100 Çocuk Diş Fırçası – Frozen

Oral-b d100 çocuk diş fırçası – frozen

Oral-B D100 çocuk diş fırçası Frozen karakterleri ile çocukların diş fırçalama alışkanlığı kazanmasına yardımcı olan şarjlı bir modeldir. En temel modellerden biri olarak Oral-B tarafından üretilen diş fırçası günlük kullanım modu ile kullanıcı deneyimine sunulur. Şarjı 7 güne kadar dayanabilen, su geçirmez bir yapısı vardır.

Kullanıcı Yorumları;

 • Yeğenime doğum günü hediyesi olarak almıştım. Çok beğendi. Her sabah ve akşam dişlerini fırçalıyormuş. Kızlar ve prensesler doğuştan bir sanırım.
 • Çocuk diş fırçası olmasının tek özelliği üzerindeki resimler. Diğer özellikler smarter pack ile aynı olduğundan ben fiyatı ucuz bulunca kendime aldım. Baya iş görüyor. Uzun ömürlü olur diye düşünüyorum. Şarjını 5-6 güne bir yeniliyorum. Günde 3 kez fırçalarım dişlerimi.

9. Oral B Pro 750 Şarj Edilebilir Diş Fırçası Cross Action Siyah

Oral b pro 750 şarj edilebilir diş fırçası cross action siyah

Oral B Pro 750 şarjlı diş fırçası 3 boyutlu temizlik teknolojisini sunan modelde temizliği derinden yapabilirsiniz. Cross Action serisi ile gelen bu modelde diş fırçalamada mükemmel temizlik mümkün oluyor. Denemeden bilemezsiniz diyerek size bu ürünü övmekten çekinmeyeceğiz.

Kullanıcı Yorumları;

 • Daha önce de diş fırçam şarjlıydı. Bununla değiştirdim ama bundaki performans bir başka. Normal diş fırçasına göre hepsi daha iyi olur diyordum da bunların arasında da kalite farkı varmış. Üstelik öncesi de Oral-B markasına aitti.
 • Dişlerimin kenarlarında oluşan sararmalar düzenli kullanımda 2 haftada geçti. Belki yeni olduklarından belki de diş fırçası iyi olduğundan tam olarak bilemedim. Yine de ben çok beğendim. Yanındaki powerbank içeren seyahat çantası da baya iyi. Uzun süre yenisini almam diye düşünüyorum.

Oral B Şarjlı diş fırçası hangisi daha iyi?

Oral B şarjlı diş fırçaları arasında en kalifiye ve özellik yönünden yoğun olanları Cross Action serisinin Genius ürünleridir. Akıllı ve şarjlı diş fırçası arayanların Genius serisine bakmaları önerilir.

En iyi diş fırçası markası hangisi?

Türkiye’de en çok tercih edilen diş fırçası markası Oral-B olarak bilinmektedir. Şarjlı ve şarjsız çeşitli diş fırçaları bulunmaktadır.

Şarjlı diş fırçası iyi mi?

Şarjlı diş fırçaları doğru kullanımda etkilidir. Elle hareket ederek fırçalamaya göre makine gücüne dayanan çok daha hızlı bir temizleme performansı sunduğundan başarılıdır.

Elektrikli diş fırçası seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Hassas dişleri olanlar için hassas modu olan bir diş fırçası tercih edilmeli. Elektrikli diş fırçasının modlarının yanı sıra şarj ömrü de dikkat edilmesi gereken bir husustur.

/ 5.

Share.

Comments are closed.