En Uygun Mobilya Kampanyaları 2022 – En Ucuz Mobilya Nereden Alınır

En Uygun Mobilya Kampanyaları ve Düğün Paketi Kampanyası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ucuz Koltuk Takımı 3+3+1+1 fiyatı işte detayları.

En uygun mobilya kampanyaları 2022 modelleri evin her odası için birbirinden modern ve şık takımları müşterilerin beğenisine sunuyor. Yatak odası takımları, yemek odası takımları, düğün paket kampanyaları, televizyon ünitesi, köşe takım kampanyaları ile her bütçeye uygun seçenekler mevcut.

Uygun fiyatlı mobilya kampanyalarının belirli bir süreleri olduğu için iyi takip edilmeleri gerekir. Kampanyaları bitirmek firmanın inisiyatifine bağlı bir durumdur. Ülkenin her şehrine kargo seçenekleri ile dilediğiniz modeli sipariş verebilirsiniz. Ürünler garantilidir.

Düğün Paketi Kampanyası

Yeni evlenen çiftlere özel mobilya ve beyaz eşya kampanyalarına düğün paketi denir. Firmalar özel model ve fiyatlar ile her yıl bu kampanyaları müşterilerinin beğenilerine sunarlar. Sıfırdan kurulacak bir ev için gerekli olan her eşya paketin içeriğinde yer alır.

Gündoğdu Mobilya Düğün Paketi

Empoli Yatak Odası Takımı, Koltuk Takımı ve Yemek Odası Takımı 22.670 TL

Gündoğdu Mobilya Fulya Koltuk Takımı, Yatak Odası ve Yemek Odası Takımı 23.390 TL

Gündoğdu Mobilya Alfa Koltuk Takımı, Yatak Odası Takımı ve Yemek Odası Takımı 14.870 TL

Gündoğdu Mobilya Sümela Koltuk Takımı, Yatak Odası Takımı ve Yemek Odası Takımı 16.830 TL

Yatak odası, her türlü mobilya, beyaz eşya, televizyon gibi elektronik cihazlar paketlerin içerisinde yer alan eşyalardan birkaçıdır. Paket içerisinde bulunan mobilyalar birbirlerine uyumludur ve ev dekorasyonu için modern ve şık parçalardan meydana gelmiştir. Elektronik cihazlar ve beyaz eşyalar garantilidir.

Modalife Düğün Paketi En Ucuz 2022

Çiftlerin en çok tercih ettiği markalardan biri olan Modalife düğün paketi en ucuz ile çok uygun seçenekler ve fırsatlar sunar. Ekonomik seçenekler sayesinde düğün için masrafa girmiş olan çiftler için rahatlatıcı bir seçenektir.

Buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, küçük boy elektronik cihazlar, bulaşık makinesi, mutfak ocak seti, kurutma makinesi beyaz eşya modelleri paketin içinde yer alır. Bebek takım modelleri, yatak oda takımları, perde, koltuk takımları, halı gibi pek çok mobilya en son moda modeller ile paketler içerisinde bulunur.

Modalife Akça Düğün Paketi (Yatak ve Baza Hediye) Yatak Odası, Salon Takımı ve Yemek Odası Takımı 17.973 TL

Modalife Alvin Düğün Paketi (Yatak ve Baza Hediye) Yatak Odası, Salon Takımı ve Yemek Odası Takımı 17.990 TL

Ucuz Koltuk Takımı 3+3+1+1

Salon ya da misafir odanız için en uygun fiyatlara sahip koltuk takımlarını sipariş verebilirsiniz. Ucuz koltuk takımı 3+3+1+1 modelleri ya da salonunuza uygun olacağını düşündüğünüz her model için farklı fiyat seçenekleri vardır. Oturma grubu fiyatı 9.000 TL ile 25.000 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Ev dekorasyonunuzu tamamlayıcı olan koltuklar renk ve model uyumu ile salonunuz için bütünlük sağlarlar. Görünüş dışında konforlu ve rahat olması da tercih ederken dikkat etmeniz gereken hususlardır. Renk ve model olarak büyük bir ürün çeşitliliğine sahiptir.

İstikbal Mobilya Fiyat Listesi 2022 – Koltuk Takımı ve Oturma Grubu Fiyatları

Robot Süpürge Yorumları

Mutfak Buzlu Cam Modelleri

Yatak Odası Perdesi Nasıl Olmalı

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu