EPX Coin Geleceği 2022 – Ellipsis Coin alınır mı?

EPX Coin Geleceği ve Ellipsis Coin Yorum hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ellipsis Coin Grafik nasıl okunmalı işte detayları.

Ellipsis Coin Geleceği Ellipsis Coin’in yatırımcılarının merak ettiği konulardan biri. Kripto para borsasının en genç üyelerinden biri olan bu altcoin, bu yılın mart ayı itibariyle piyasaya sürülmüştü.

EPX Coin Fiyatı

Ellipsis Coin fiyatı 3,34 TRY’dir. Ellipsis coin son 24 saatte -0.54% değişim gösterdi. Ellipsis coin günlük işlem hacmi 33.999.090 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 177. sıradadır.

  • 1 EPX Coin Kaç Dolar; $0,186383 USD’dir. Son 24 saatte -0.54% oranında değişti.
  • 1 EPX Coin Kaç TL; ₺3,34 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -0.54% değişim gördü.

Ellipsis Coin Nedir

Binance’nin farklı borsalarından biri olan Ellipsis Coin, kullanıcıları için avantajlı bir alım satış süreci vaat edebilmek adına, uygun maliyet ve düşük oranlarda bir slipajdan yararlanmasına yardımcı oluyor.

Ellipsis nedir sorusunun yanıtı ise, Curve Finance’nin desteği ile likidite havuzlarının içerisinde bulunduğu sabit borsalarda ortak parasal değerlerle hizmet verebilmeyi hedefliyor.

Ellipsis Coin Yorum

Piyasa adı EPS olan Ellipsis Coin, yatırımcıların avantajlı işlem yapabilecekleri güvenli bir borsa oluşturabilmek adına yola çıktığından, yorumculara göre Ellipsis Coin Yorum verileri oldukça olumlu seyrediyor. Ellipsis Coin’in kullanıcılara sağlayacağı avantajlar,

  • Stake işlemleri gerceklestirilirken  yatirimcilarina ek kazanç elde edebilme imkânı sunma
  • Stake ve likidite havuzu içerisinde bulunarak aktif islem yapan kullanıcılara tanimlanan sistem odulleri
  • Likidite sağlayıcılığı yapan kullanıcılara LP Token hizmetinin bedelsiz bir bicimde saglanmasi
  • Likidite madenciliği yapan kullanıcılar icin cesitli kurlardan hediye coinler
  • Sistem uzerinden yapilacak sozlesme ile kullanicilarina her islemin ucretsiz bir bicimde yapilabilmesi olanaginin tanınmasıdır.

Çok kısa bir süre önce işleme açılan bu coinin piyasa fiyatı 6,30 civarında ve saatlik işlem hacmi de oldukça yüksek

Ellipsis Coin Grafik

Ellipsis Coin Grafik

EPS coin alım satım işlemleri Binance, MXC.com ve PancakeSwap üzerinden alınabilmektedir. Ellipsis Coin Grafik verilerine göre an itibariyle söz konusu coinin satış fiyatı 4,49 Dolar seyrinde. Piyasa değeri 243.342.856 olan Ellipsis Coin’in piyasa değeri hâkimiyeti %0,01, ticaret hacmi ise, 75,684402 dolar olarak yansıyor.

Üretilerek piyasaya sürüldüğü an itibariyle yakalamış olduğu en yüksek değerin 21.39 dolar, sahip olduğu en düşük değerin ise 1.38 dolar olduğu görülebilen Ellipsis Coin’in gelecek dönemlerde yatırımcılarının ve üretimlerinin desteği ile tekrar yüklemişe geçeceği uzmanlar tarafından on görülen veriler arasında yer alıyor.  

Önümüzdeki hafta itibariyle piyasalarda yaşanacak değişimlerden genel bazda etkilenebileceği düşünülen Ellipsis Coinle ilgili alim işlemi düşük seyirdeyken kolaylıkla yapılabilir. Bu sayede uzun vadede yatırımcılarına yüksek getiri sağlayabilir.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

28 Yorum

  1. Binancede ben eps yi göremiyorum isim değişikliği söyleniyor hiç birşey yapmayacak mıyız elimdeki eps leri tekrar epx olarak mı yükleyecekler yada nasıl olacak

  2. Bu coin epx olacakmış elimizdekiler. İçin işlem yapmamız gerekiyor mu ne yapmalıyız bilen var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu