Erikli Damacana Su Fiyatı 2024 (Boş Ücreti)

Erikli damacana su fiyatı 2024, insan hayatı için en önemli etken olan su tüketiminde kalite ve sağlıklı olanı tüketmek yaşam kalitesi içinde önemli. Sağlığı için iyi su tüketimi yapmak isteyenlerin tercihi olan Erikli Damacana Su Fiyatları araştırılan konulardan.

Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı açısından en iyi minerallere sahip olan Erikli suyunu kullanma tercihi anlaşılabilir. Bu anlamda bütçenizi de en iyi şekilde değerlendirmek için damacanalar ile daha ekonomik bir alım yapma yoluna gidiliyor. Erikli Damanaca 19 litrelik hacmi ile en uygun su alım yöntemlerinden birisi.

Erikli Damacana 19 LT65 TL
Depozitosu150 TL

Su satışı, abonelik, su ihtiyacının karşılanması ile bayilik alma gibi hususlarda Erikli Müşteri Hizmetleri telefon numarası olan 444 02 22 numaradan bilgi alabiliyorsunuz. Erikli’nin Bursa Kestel ile İnegöl’de iki dolum tesisi bulunuyor.

Erikli Su Fiyatı 19 LT

Erikli su fiyatı 19 LT, damacana ile su alımlarında kişiler ayrıca depozito ödemesi yapmak zorunda kalıyor. Bu hususta Erikli kampanyalar yoluyla ilk kez alanlar için depozito ücretinin ödenmeden su ihtiyacının giderilmesinin yolunu açıyor. Alacağınız 19 litrelik Erikli Damacana sularının fiyatları ülke çapında her bölgede aynı ücret tarifesi ile sunuluyor.

Güncel olarak depozito alımlarında 100 TL ücret alınırken Erikli 19 litre damacana suyun fiyatı da 43 TL olarak veriliyor. Kampanya ile Erikli sularından alan kişilere ayrıca 2 ve 5. Su alımları da ücretsiz olarak sunulabiliyor. Ayrıca ilk aboneliklerdeki su ücretsiz olarak veriliyor.


Daha fazla ilgili içerik;


Erikli 15 LT Cam Damacana Fiyat

Erikli damacana su fiyatı

Erikli 15 LT cam damacana fiyat, Sağlığı için cam şişeleri tercih eden tüketicilerin bu anlamda ödeyeceği ücretlerde fazla oluyor. Cam damacanalar ile su tüketimi için depozito ücreti 240 TL iken 19 litre su alımlarında ödemeniz 65 TL oluyor.

Sağlık açısından suyun içeriği ve mineralleri önem arz eder. 60 yıldan fazla süredir Uludağ başta olmak üzere önemli su kaynaklarından şişelenen Erikli istenilen her bölgede ulaşılabilen bir marka. Nestle, Nesquik, Maggi ve Nestle Pure Life markasının ürünü olan Erikli’nin kuruluşu 1960’lı yıllarda Uludağ’ın eteklerinde başladı.  Yıllar geçmesine rağmen kaynağındaki lezzetin halen tercih ediliyor olması evimizde de Erikli sularının kullanımının yolunu açıyor.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr