Erkekler Nasıl Azar? Cinselliğe Tahrik Eden Hareketler

Erkeği nasıl etkileyeceğiniz hakkında bilgiler veriyoruz. Denenmiş cümleler ve hareketler ile partnerinizi etkilemeyi deneyin, olumlu sonuç almanız yüksek bir olasılıktır.

Erkekleri baştan çıkarmak kadınların en etkili silahlarından biri olabilir. Bunu bir silah olarak değil de yetenek olarak görenler de var.

İster silah ister yetenek olsun erkekleri azdıran bazı davranışlar olduğu net. Peki bu davranışlar hangileridir? Bir erkeği azdırmanın en kolay yolu nedir? İlişkiler hakkında detaylar ve tüyolar burada. 

Bir erkeğin ilgisini çekmenin en kolay yolu ona güzel bir tebessüm vermektir.

Bir erkeğin ilgisini çekmek
Bir erkeğin ilgisini çekmek

Güzel bir tebessüm özellikle içten ve sıcaksa erkeğin ilgisini çekmenin ilk adımıdır. Bir erkeğin ilgisini çektikten sonra yapacağınız her davranış onun için seksi olabilir. Ancak gülümsemek tabi ki tek başına yeterli olmayabilir.

Hoş bir görünümün içindeki bir gülümseme ile paspal bir giyimin içindeki bir gülümsemenin farklı olacağını kabul edersiniz. Erkekleri azdıran en önemli şeylerden biri de bilinmezliktir. Ne tam anlamı ile kendinizi karşınızdaki erkeğe sunmalı ne de tamamen kaçmalısınız.

Dekoltede hafif bir aralığı tercih edin.

Dekoltede hafif bir aralığı tercih edin
Dekoltede hafif bir aralığı tercih edin

Dekolte erkeklerin kadınları ilgi çekici bulmalarının nedenlerinden biridir. Etkili bir dekolte kullanımı ile bir erkeğin sizi çıplak hayal etmesi ve size karşı farklı hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Hafif dekolte sevmeyenlerdenseniz dekolteyi abartmak da bir tercih olabilir. Ancak erkeklerin abartı dekolte giyinen kadınlara karşı eğlenilecek kadın evlenilecek kadın ayrımı yaptığını da söylemekte fayda var.

Karşınızdakinin sizin hakkınızdaki düşüncelerini önemsiyorsanız dekolte seçiminde biraz da kapalı kalabilirsiniz.

Bir erkeği etkilemeye çalışırken küfür etmeyin.

Bir erkeği etkilemeye çalışırken küfür etmeyin
Bir erkeği etkilemeye çalışırken küfür etmeyin

Birçok seks uzmanı küfrün erkekleri azdırdığı yönünde konuşsa da aslında ilk bakışta küfür erkeği kadından soğutan bir faktör olabilir. Küfrün çekici gelmesi ancak cinsel ilişki sırasında sıkça görülebilmektedir.

Bununla birlikte küfür etmek erkeğin hakimiyetini düşürmeye yönelik bir tutum olduğundan size karşı gardını takınmak zorunda hissedebilir. İlgisini çekmek istediğiniz erkeğin yanında küfür etmekten kaçının.

Dikkat çekmek ve etkilemek farklı şeylerdir.

Dikkat çekmek ve etkilemek farklı şeylerdir
Dikkat çekmek ve etkilemek farklı şeylerdir

Bir erkeği etkilemek ve onun dikkatini çekmek tamamen farklı şeylerdir. Dikkatini çekmeniz halinde sizden hoşlanmayabilir ya da kaçmak isteyebilir. Ancak bir erkeği etkilemeyi başardıysanız her zaman aklında olacağınızı da bilmelisiniz.

Bir erkeği süzen davranışlar takınmak erkeği tahrik eder.

Yanlış duymadınız bir erkeği süzen davranışlar takınırsanız onun tahrik olduğunu göreceksiniz. Hafif cüretkar bakışlar ile onun yüzünü süzmeniz onunla sevişmek isteyip istemediğinize yönelik aklında bir soru işaretine neden olacaktır.

Aralıklı olarak dudaklarına bakın.

Aralıklı olarak dudaklarına bakın
Aralıklı olarak dudaklarına bakın

Birkaç saniye süren ve uzun aralıklarla yapılan bakışlar dudaklara değdiğinde erkeğin kendisini arzuladığınızı düşünmesine neden olacaksınız. Kesinlikle doğru! Bir erkeğin sizi arzulaması için sizin onu arzulamanız yetebilir. Çünkü kadınlar her zaman arzulanmaya daha müsaittir.

Cinsel ilişki öncesinde çamaşırlarınızı giysilerinizden önce çıkarın.

Bir erkeği tahrik etmenin en kolay ve hızlı yolu çamaşırlardan geçer. Cinsel ilişki öncesinde onu tahrik etmek için çamaşırlarınızı kıyafetlerinizden önce çıkarmayı deneyin. Farkı göreceksiniz. Çoğu zaman giysileri çıkartma isteği duymadan bile hızlı bir şekilde sekse yönelmeleri sizi arzulamalarından kaynaklıdır.

En olmayacak yerlerde en özel şeyleri fısıldayın.

En olmayacak yerlerde en özel şeyleri fısıldayın
En olmayacak yerlerde en özel şeyleri fısıldayın

Bir erkeği azdıran şeylerden biri de kadının onu arzuladığını söylemesidir. Hele ki yasaklı olan yerlerde. Yasak olan şeyler her zaman daha çekici gelir. Bir erkeği azdırmanın yollarından biri de kalabalık içerisindeyken, sevişmenin mümkün olmadığı bir yerde ona onu arzuladığınızı fısıldamanızdır.

Aralıklı olarak küçük dokunuşlarla karşınızdaki erkeğin sizi düşünmesine sebep olun.

Minik bir ipucu olabilir ancak küçük dokunuşlar erkeğin kadını arzulamasının etkili bir yoludur. Bir kadın arzulanmak istiyorsa karşısındaki erkeğe aralıklı olarak masumane dokunuşlar ile değebilir. Omzuna ya da koluna ufak bir dokunuş erkeğin ilgisini anında size çekecektir.

Erkeklerin Hoşuna Giden Telefon Mesajları (Baştan Çıkartıcı)

Erkekler Hangi Vajinayı Beğenir – Nasıl Daha Dikkat Çekici Olurum?

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥