Erkekler hangi vajinayı beğenir sorusu özellikle kadınların aktif olarak kullandığı internet sitelerinde sıklıkla araştırılan bir konu haline gelse de, bu araştırmanın tamamen mantıklı olduğunu söylemek doğru değildir. Vajina bir organdır ve estetik olarak çekici gelmesini beklemek mantıklı değildir.

Erkekler Vajinada Neye Dikkat Eder?

Daha önce cinsel bir birliktelik yaşamamış kişiler, partnerinin cinsel organı hakkında ne düşüneceği konusunda endişe duyabilir. Daha önce cinsel bir deneyim yaşamamış kişiler için bu korku ve endişe tamamen normal olsa da, vajinanın bir cinsel organ olduğunu unutmamak gerekir. Bunun yanı sıra her kadının vajinası aynı değildir. Birbirinden farklı şekiller olabilir. Bu noktada erkekler vajinada neye dikkat eder sorusu sıklıkla sorulsa da, bu sorunun cevabı tamamen partneriniz ile ilgidir.

Bunun yanı sıra birbirini seven bir çiftin arasında bu gibi konuların kesinlikle konuşulmayacağını da bilmek gerekir. Vajinalar birbirinden farklı olsa da, kadın vücuduna özeldir. Bunun yanı sıra bir organ olduğunu ve estetik olarak muhteşem gözükmesi gerekemediğini de göz ardı etmemek gerekir.

Kilo Verince Vajina Daralır mı?

Kilo Verince Vajina Daralır mı

Kadınlar da erkekler gibi hayatlarının farklı dönemlerinde kilo alır ve kilo verir. Bu tamamen insani ve normal bir durumdur. Ancak bu noktada kadınları, erkeklerden ayıran bir özellikleri vardır. Kadınlar, bu gibi bir istekleri olduğu taktirde, hamile kalarak doğum yapabilir. Hayatlarının bu döngüsü kilo almaya çok daha müsait alınan bir dönemdir. Pek çok kadın bu dönem çok kilo aldığı ve doğum yaptığı için Vajina’da dahil olmak üzere vücutlarında pek çok bölgenin değiştiğini ve deforme olduğunu dile getirir.

  • Ancak kilo verice vajina daralır mı sorusuna net bir yanıt vermek zordur.

Erkekler Neden Vajinaya Bakar?

Erkekler neden vajinaya bakar sorusuna verilebilecek çeşitli yanıtlar olsa da, bu durum cinsellik ile alakalıdır. Ancak bu durum yalnızca partnerler arasında olması gereken bir durumdur.

Vajina Nasıl Daralır?

Doğal yollar ile vajinanın daralması ancak kegel egzersizleri sayesinde gerçekleşebilir.

Vajina Deodorantı Sağlıklı mı?

Vajinalar için kullanılan deodorantlar kesinlikle zararlıdır ve sağlıklı değildir.

Erkekler Sevdiği Kadın Organına Dokununca Ne Hisseder?

Erkekler Neden Ayaklara İlgi Duyar – Bilimsel Açıklama

Kadınlarda Cinsellik Kaç Yaşına Kadar Devam Eder – Hangi Yaşlar Kadında En İstekli Yaşlardır?

Comments are closed.