Erkekler neden parmak sokar? Bu soru cinsel ilişkide bulunmuş her kadının sorabileceği bir sorudur. Hatta bazen erkekler bile bunu neden yaptığını bilmeden kendini kaptırıp yapabilir. Peki gerçekten nedeni nedir?

Erkeklerin kadınların vajinasına parmaklarını sokmasının en sık karşılaşılan nedeni kadını harekete geçirmektir. Kadının G noktalarından birine temas ederek onu heyecanlandırmak, ilişkiye hazırlamak istemeleridir. Haksız da sayılmazlar.

Vajinanın giriş kısmında kadınları oldukça cezbeden bir bölüm de bulunuyor. Ancak tek neden bu değil. Erkeklerin kadın vajinası ile olan ilişkisine dair merak edilen soruları yazımızda cevapladık.

Erkekler neden vajinanın içine parmaklarını sokar?

Erkekler neden vajinanın içine parmaklarını sokar

Zevk noktalarını yakalamak için. Yapılan bilimsel araştırmalar kadının vajina içinin üst kısmında bir zevk alma noktası olduğunu ortaya koymaktadır. Tam da bu noktada oraya parmaklar ile ulaşmak kadına mükemmel bir zevk verebilir.

Erkeklerin vajinanın içine parmaklarını sokmalarının nedenlerinden biri de kadının aldığı zevki sevmeleridir. İlişkiyi gerçek bir seks deneyimi yapan şey her iki tarafın da zirveleri görebilecek kadar eğlenmesidir. Bilirsiniz tek taraflı olursa pek de gerçek sayılmaz.

Kadınlar erkeklerden daha geç zevk almaya başlayabilir. Zirveye ulaşma süresi daha uzun olursa bu durumda zamanlama hataları da ortaya çıkar. Erkeğin ilişki sırasında kadının vajinasının içine parmağını sokmasının bir nedeni de aslında onu ilişkiye hazırlamak ve yolun bir kısmını gitmesini sağlamaktır.

Erkeklerin vajinaya parmak sokma nedenleri;

  • Vajinanın tadını merak etmeleri,
  • Kadının ilgisini çekmek istemeleri,
  • Dominant ve erkeksi bir görüntü yakalamak istemeleri,
  • Sınırları olmadığını gösterme istemeleri,
  • Cesur olduğunu göstermek istemeleri,
  • Fantezilere karşı açık olduğunu göstermek istemeleri,
  • Kadının cinsel ilişkiye girmeden zevk almasının zevk vermesi. 

Erkekler neden vajinaya parmak sokar? Tat merakı!

Erkekler neden vajinaya parmak sokar

Erkeklerin kadın vajinasına parmaklarını sokma nedenlerinden biri de vajinanın tadını merak etmeleri. İlk bakışta biraz acayip gelebilir ama bilirsiniz işler seksle ilişkili olduğunda her şey farklı bir ivme kazanabilir.

Vajinanın tadını merak eden erkekler kadını cezbetme maskesi altında vajinaya parmaklarını sokabilir ve sonrasında da tadına bakabilir. Olmaz denen bir şey değil. Cinsel yaşamda sık görülebilen bir durum.

 

Erkeklerin vajinanın içine parmaklarını sokma nedeni: zirveyi birlikte görme çabası.

Erkeklerin vajinanın içine parmaklarını sokma nedeni

Zirve her zaman tek kişiliktir derler. Bu deyim seks için tamamen işlev dışı. Sekste hem kadın hem de erkek aynı anda zirveyi göremiyorsa bir şeyler eksik demektir. Seks sırasında mükemmel uyumu yakalamak biraz zor olabilir. Özellikle kadın zevke gelmekte zorlanıyorsa.

Kadınlarda ve erkeklerde G noktaları bulunur. Bu noktalar zevk almanın çok kolay olduğu noktalardır. G noktalarından biri de vajinanın iç giriş tarafındadır. Parmaklarla uyarılan bu bölge kadının zevk almasına ve erkeğin hızına yetişmesine olanak tanır.

Zirveye birlikte ulaştıktan sonra zirveye kaç saniyede ulaşıldığının bile bir önemi kalmaz. Tam da bu yüzden partnerin zevk noktalarını anlamak gerekir.

Erkek Kadına Oral Seks Yapmaktan Zevk Alır Mı?

Erkek Kadına Oral Seks Yapmaktan Zevk Alır Mı

Elbette zevk alır. Bir erkek için partnerinin zevk aldığını görmek en büyük zevk kaynağıdır. Düşünün. Bir makine ile seks yapmak ve kanlı canlı bir partnerle seks yapmak arasında nasıl bir fark vardır? En büyük fark zevktir.

Kadının aldığı zevki göstermesi erkeği daha da heyecanlandırır ve zevke getirir. Bu yüzden erkek kadının zevk alması için partnerine mastürbasyon yapabilir, parmaklarını kullanarak partnerini zevke getirmekten hoşlanabilir.

Kadının vajinasının okşanması sırasında G bölgesine yoğunlaşmak gerekir. Orta parmağı kadının vajinasına soktuktan sonra karın tarafındaki pürüzlü duvar alanı G bölgelerinden biridir. Yavaş ve emin adımlarla hareket etmek cinsel ilişkiye mükemmel bir hazırlık olacaktır.

Erkekler vajinaya neden parmak sokar?

Erkeklerin kadın vajinasına ilgi duymasının birçok farklı nedeni vardır. Bunlardan en yaygın olanı ise kadının zevk almasından zevk almalarıdır.

Vajinada G noktası var mı?

Evet. Vajinanın içinde ön duvarda pürüzlü bir alan mevcuttur. Bu alan G noktası olarak bilinir.

Comments are closed.