Erkekler öpüşürken neyi sever sorusu partneriyle tensel bir yakınlık kurmak isteyen pek çok kişi tarafından sıklıkla araştırılan bir konu haline gelmiştir. Bu gibi durumlarda verilen cevaplar öznel olsa da, çeşitli tüyolar almak yakın temas halinde daha keyifli bir anı yaşamanızı mümkün hale getirebilir.

Erkekler Öpüşürken Ne Yapmak İster?

Erkekler öpüşürken ne yapmak ister sorusuna çeşitli şekilde yanıtlar vermek mümkündür. Bu sorunun cevabı için ancak bir erkeğin öpüşürken neler hissettiğini bilmek gerekir.

Öpüşmek yalnızca daha yakın bir temas kurmak için olabileceği gibi, cinsel birlikteliğin başlangıcı içinde gerçekleşiyor olabilir. Dolayısıyla bu soruya tek bir yanıt vermenin mümkün olmadığını bilmek gerekir. Eğer erkek arkadaşınız cinsel bir birliktelik yaşamak için öpüşüyorsa, bu durumda beklentilere daha farklı olacaktır.

Erkekler Öpüşürken Erekte Olur mu?

Erkekler Öpüşürken Erekte Olur mu

Erkekler öpüşürken erekte olur mu sorusuna pek çok erkeğin bu gibi bir yakın temasta erekte olabileceği şeklinde yanıt vermek doğru olacaktır. Erkekler fiziki yapıları gereği bu gibi tensel yakınlaşma onlarda cinsel organlara olan penislerini de hareketlenme hissederler. Bu durum vücudun cinsel birleşmeye olan hazırlığı olarak da ele alınabilir. Dolayısıyla öpüşme gibi yakın bir temas halinde partnerinizden bunu hissediyorsanız, bunun normal olduğunu bilmelisiniz.

Erkekler Öpüşürken Nerelere Dokunur?

Erkekler öpüşürken nerelere dokunur sorusu kişiden kişiye değişse de, öpüşme esnasında genellikle partnerlerinin bellerine sarılmaktan hoşlandıkları bilinmektedir. Bunun yanı sıra soruya verilmesi gereken yanıt öpüşmenin ne şekilde gerçekleştiğine göre de değişmektedir.

Erkeklerin Öpüşme Şekillerinin Anlamları

Erkeklerin Öpüşme Şekillerinin Anlamları

Erkeklerin öpüşme şekillerinin anlamları arasında pek çok farklı öpüşme şekli olduğunu söylemek gerekir. Örneğin french kiss adı verilen ve daha sakin olan bir öpücük ile yalnızca sizinle vedalaşmak istiyor olabilir ancak daha tutkulu bir öpücük ile cinsel bir birliktelik başlatmak istiyor olabilir.

  • Fransız öpücüğü; daha maceracı ve tutkulu olanların tercih ettiği öpüşme türüdür.
  • Dudaklar kapalı öpüşme; gerçekten karşısındaki saygı ve hoşlanma belirtisi ifadesidir.
  • Dudaklar açık öpüşme; dilin kullanılmadığı, sadece dudakların kullanıldığı öpüşme türüdür. Senden çok hoşlanıyorum mesajı verir.
  • Melek öpücüğü; göz kapaklarına yapılan öpüştür. Şefkat ve sevgi ifade eder.
  • Kelebek öpücüğü; dudaklar yerine kirpiklerin birbirine dokunmasını ifade eder, yoğun bir şefkat içerir.

SONUÇ: Her erkek partneriyle öpüşmek gibi yakın bir temas yaşarken farklı davranışlardan hoşlanıyor olabilir. Bu sebeple erkek arkadaşınızı memnun etmek için öncelikle ne şekilde bir öpüşme yaşandığını bilmelisiniz.


Öpüşmek Zararlı mıdır?

Öpüşmenin bilinen bir zararı olmamasının yanı sıra, vücuda mutluluk hormonu salgılanmaktadır.

Öpüşmek Stresi Azaltır mı?

Evet. Öpüşmenin stresi azalttığı ve insanların kendilerini güvende hissetmelerine yardımcı olduğu bilinmektedir.

Erkek Kadının Neresini Emer – Birliktelik Öncesi Bilinmesi Gereken Püf Noktalar

Sevişirken Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Hiç Öpüşmedim Nasıl Öpüşülür – Öpüşme Teknikleri ve İsimleri

Comments are closed.