Facebook’tan video nasıl indirilir ve Facebook video indirme programsız işlemi sizlere aktarıyoruz. Facebook’tan telefona video indirme işlemini birlikte inceleyelim.

Facebook’tan video nasıl indirilir, diye arama yaptığınızda karşınıza pek çok alternatif çıkar. İşletim sisteminize göre tercih edebileceğiniz yollar vardır. Video izleme oranlarının ve yayınlarının çok yüksek olduğu Facebook uygulamasında bazen izlediğimiz videoları saklamak isteyebilir ya da kendimiz paylaşabilmek için kaydetmek isteriz.

Masaüstü ya da mobil cihazlardan dilediğiniz videoyu indirebilirsiniz. İnternette yer alan video indirme siteleri kullanıcıların en çok kullandığı platformlar. Eğer masaüstü bilgisayardan giriyorsanız izlediğiniz videonun sağ tarafındaki üç noktaya tıkladığınızda kopyalama seçeneğine basarak videoyu kopyalayın.

Kopyaladığınız videoyu indirme sitesinde bulunan kutucuğa yapıştırıp indir butonuna bastığınızda işlem başlar ve birkaç saniye içerisinde video bilgisayarınıza inmiş olur.

Facebook video indirme siteleri;

  • savefrom
  • getfvid
  • videoindirelim
  • allinonedownloader

Facebook’tan Video İndirme Programsız

Facebook’tan Video İndirme Programsız

Facebook’tan Video İndirme Programsız bilgisayarınıza herhangi bir bağımsız program yüklemeden video indirmek anlamına gelir. Bunu yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken video indirme sitelerini ziyaret etmektir. Popüler sitelerden video indirmek son derece güvenlidir. En çok kullanılan web sitesi www.fbdown.net sitesidir ve uygulamanın kendisine ait olduğu için yüzde yüz güvenlidir.

İndirmek istediğiniz videonun linkini kopyaladıktan sonra aynı işlemi Android ya da IOS işletim sistemine sahip telefonlarınızdan da yapabilirsiniz. İlgili kutucuğa linki kopyalayıp indir butonuna basmanız yeterlidir. Site herhangi bir üyelik istemez ve tamamen ücretsizdir. Video indirme sayısında kısıtlama olmadığı için dilediğiniz kadar video kaydedebilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Facebook’taki Video Whatsapp’ta Nasıl Paylaşılır

Ücretsiz mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp ülkemizde en çok kullanılan mesajlaşma programlarından biri. Sevdiklerimizle izlediğimiz videoları buradan da paylaşmak için birkaç basit adımı takip etmemiz yeterlidir.

Facebook’daki bir videoyu genel anlamda paylaşmak için iki farklı seçenek bulunur. Bunlar,

  • Videonun altında yer alan paylaş imgesine tıklamak
  • Video linkini kopyalamak ve ilgili alana yapıştırmaktır.

Whatsapp uygulamasından video paylaşmak için Facebook sayfanızdaki videonun sağ kısmındaki üç nokta işaretine tıklayın. Orada yer alan paylaş sekmesine tıkladığınızda videoyu paylaşabileceğiniz program seçenekleri çıkar. Seçeneklerden Whatsapp uygulamasını bulup tıklayın.

Tıkladıktan sonra videoyu göndermek istediğiniz kişinin numarasının üzerine gelerek tıklayın ve mesaj göndere basın. Videonuzu bu şekilde paylaşmış olursunuz. Bağlantıyı kopyala seçeneğini kullanarak da videolarınızı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Facebook’taki Video Whatsapp’ta Nasıl Paylaşılır sorusunun yanıtı için bu adımları izlemeniz yeterlidir.