Twitter video indirme nasıl olur sorusu sıkça gündeme gelen konular arasında yerini aldı. İos, Android cihazlarınızda Twitter videolarınızı kolayca indirmeniz için birçok yöntemi ele aldık.

Twitter sosyal medya platformunda dilediğiniz videoya ulaşabilirsiniz. Bu videoları başkalarıyla paylaşabildiğiniz gibi cihazınıza da kolayca indirebilirsiniz. Twitter profilime bakanları görmeniz için nasıl üçüncül uygulama kullanılıyorsa video indirmek için de maalesef üçüncül uygulamaları kullanmanız gerekir. Twitter uygulaması kullanıcılarının video indirmesine izin vermediği için alternatif yolları kullanmanız gerekir. İşte alternatif yollardan bir tanesi SaveTweetVid internet sitesini kullanarak videolarınızı indirebilirsiniz. Bunun için alttaki adımları takip ediniz.

  • İlk önce Twitter hesabınızda indirmek istediğiniz videoya gelin.
  • Videonun bağlantısını cihazınıza kaydedin.
  • Ardından SaveTweetVid web sitesine gidin ve bağlantıyı gerekli alana yapıştırın.
  • Videoyu indir seçeneğine basarak istediğiniz video kalitesinde indirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Twitter’dan Video İndirme İos Ücretsiz

İos işletim sistemine sahip cihazlarında Twitter uygulamasında gördüğünüz videoları indirmek için iki alternatif yol bulunur. İki yolda Twitter internet tarifenizden çok fazla yemez. Bu yollardan birincisi cihazınıza video indirici uygulama yüklemek. İkincisi ise Twitter videolarını indirebileceğiniz web sitelerini kullanmak olarak karşımıza çıkar.

  • Eğer Twitter videolarını internet sitesi üzerinden indirecekseniz Twitter Video Downloader sitesini kullanabilirsiniz.
  • Eğer uygulama ile video indirmek istiyorsanız Documents By Readle uygulamasını cihazınıza yükleyin.

Bu iki yöntemle de Twitter videosunun bağlantısını kopyalamanız gerekir. Kopyaladığınız bağlantıyı üçüncül uygulama ya da web sitesine giderek kolayca yapıştırabilir ve cihazınıza indirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Twitter’dan Video İndirme Android

Twitter’dan video indirmek için birçok üçüncül indirme uygulamaları ve web siteleri bulunmaktadır. Ancak bazı üçüncül web siteleri maalesef ücretli olduğu gibi indirme işlemini de çok geç sürelerde gerçekleştirir. Android işletim sistemine sahip cihazlarının için video indirmek için kullanabileceğiniz web siteleri ve uygulamalar şu şekildedir;

  • Web Sitesi; Twitter Video Downloader
  • Uygulama; Download Twitter Videos

İki uygulama sayesinde kolay bir şekilde cihazınıza indirme işleminiz tamamlayabilirsiniz. Konu hakkında görüşlerinizi, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız.