Farklı Milletlerden Olsaydım Nasıl Görünürdüm Video Yapma (FacePlay)

Farklı milletlerden olsaydım nasıl görünürdüm uygulaması, Face Play ücretsiz kullanma yöntemi hakkında bilgiler veriyoruz. FacePlay nedir, farklı millet uygulamasını gelin birlikte inceleyelim.

Dünya da yeni trend haline gelen farklı milletlerden olsaydım nasıl görünürdüm (nationality challenge) akımını nasıl yapabileceğinizi yazımızda bulabilirsiniz. Dünya da popüler olmaya başlayan bu akım videosunu sizler de yapabilirsiniz. Oldukça sevilen bu akımı nasıl yapılacağını çoğu kişi merak etmektedir.

Ünlü kişiler tarafından başlatılan bu akıma katılmak istiyorsanız şu adımları izleyebilirsiniz.

Farklı milletlerden olsaydım nasıl görünürdüm video yapma (faceplay)
Faceplay farklı millet
  • İlk olarak videoyu ayarlamanız için video düzenleme uygulamalarından bir tanesini indirmeniz gerekir.
  • Videoya ilk başlarken normal halinizle olan bir videoyu eklemeniz lazım.
  • Daha sonra FacePlay uygulamasını yükleyin.
  • İlk olarak uygulamayı açın. Ve yüzünüzü ekrana tam olarak yaklaştırın, yüzünüzün fotoğrafını çekin. Karşınıza ilk olarak para ile devam edebilirsiniz seçeneği gelecektir. Uygulama ücretlidir. Fakat sınırlı olarak bazı işlemler ücretsizdir.
  • Uygulamada yüzünüzü çekerek istediğiniz ülkeyi seçin.
  • Uygulama yüzünüzü otomatik olarak o ülkeye ait videoya yerleştirir. Videoyu cihazınıza kaydedin.
  • Daha sonra video düzenleme uygulamasına gelerek ilk normal halinizi ardından FacePlay uygulamasıyla düzenlediğiniz videoyu ekleyin. Arkasına müzik ekleyerek geçiş kısmına uyumlu olan müzik koyarsanız daha güzel olacaktır.

İşte bu kadar kolay. Hadi ne duruyorsunuz sizde akıma katılın.

App-store indir
Google-play indir

Farklı milletlerden olsam nasıl görünürdüm hangi uygulama

Ülkemizde ve Dünya da trend olan farklı milletlerden olsaydım nasıl görünürdüm akımına sizlerde katılabilirsiniz. Bu akıma katılmak için FacePlay uygulamasını kullanabilirsiniz. Fakat bu uygulama ücretlidir. 1 hafta kullanım 23.99 TL’dir. Ama uygulamayı parasız olarak kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak kullandığınız zaman erişimler kısıtlıdır ve istediğiniz ülkeyi seçemezsiniz. Belirli ülkeyi otomatik olarak ekleme yapmaktadır. Sizler için uygulamayı denediğimizde bazen yüzünüz tam otururken bazen de yüz tam olarak oturmaz. Ama bu akımı yapmak istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

  • Farklı milletlerden olsaydım nasıl görünürdüm akımını yapmak için FacePlay ücretsiz kullanma yapabilirsiniz. Face Play ücretli mi sorusuna cevap vermek gerekirse, bazı bölümlerde satın alma gerekebiliyor. Geçiş yapmak istiyorsanız yüzünüzü farklı bir uygulama da kullanabilirsiniz. Reface App uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Farklı milletlerden olsaydım nasıl görünürdüm video yapma

Farklı milletlerden olsaydım nasıl görünürdüm nasıl yapılır

Farklı milletlerden olsaydım nasıl görünürdüm (nationality challenge) akımını yapmanız oldukça kolaydır. Akımı yapmanız için ilk olarak video düzenleme uygulaması cihazınızda olması gerekir. İkinci olarak da FacePlay uygulamasını yüklemeniz gerekir.

Farklı milletlerden olsaydım nasıl görünürdüm video yapma (faceplay)
Face play ücretsiz kullanma

FacePlay uygulamasını açın. Yüzünüzü tam olarak çekerek uygulamaya ekleyin. Hangi milletten olmak istiyorsanız o seçeneğe tıklayın. Otomatik olarak yüzünüzü videoya ekleyecektir. Böylelikle istediğiniz ülkenin insanlarına sizin yüzünüzü otomatik ekleyecektir. FacePlay uygulamasında yaptığınız videoyu cihazınıza kaydedin. Daha sonra video düzenleme uygulamasını açın. İlk olarak normal olduğunuz videonuzu veya resminizi koyun. Daha sonra uygulamada yaptığınız videoyu ekleyin. Ve geçişi tamamlayın. Arkaya bir müzik koyun ve akıma sizde dahil olun.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥