Feedback Nasıl Silinir Android (Feedback Nedir Nasıl Kapatilir)

Feedback nasıl silinir Android ve Feedback uygulaması silme işlemini sizlerle paylaşıyoruz. Feedback telefondan nasıl silinir ve Feedback nedir nasıl kapatilir, birlikte inceleyelim.

Android feedback uygulamasını silmek için öncelikle root yapmak, sonrasında ise belirli uygulamalara başvurmak gerekir. Root işlemi aynı zamanda diğer cihazlarda da kullanılabilir. Bu işlemin amacı, kişinin kullanıcı olarak erişmesi ve kullanılması engellenen bazı uygulamaları ve işlemleri yeniden kullanıma açmaktır.

Root yapılması ile birlikte telefon yeni özellikler kazanır. Root işlemi şu şeklide yapılır;

 • Öncelikle telefonunuzda yer alan Ayarlar kısmına girin.
 • Telefon hakkında kısmından yazılım bilgileri yolunu takip ederek yapım numarası yazan kısma tıklayın.
 • Bu işlemin ardından geliştirici yazan seçenekleri aktif hale getirmiş olacaksınız.
 • Ardından ayarlar bölümüne ve oradan da geliştirici seçenekleri menüsüne girmiş olacaksınız.
 • Geliştirici seçenekleri menüsüne tıklayın.
 • Karşınıza gelen USB hata ayıklama seçeneğini açık hale getirin. Bu sayede root işlemi yapmak için telefonunuz açık hale gelmiş olur.
 • Root atmadan önce yedekleme ve şarj işlemlerini tamamlamayı unutmayın.

Feedback Telefondan Nasıl Silinir

Feedback uygulamasını telefondan silme işlemi IOS 13 Beta için geçerlidir. Diğer telefonlarda ve markalarda Feedback required nasıl düzeltilir. Feedback uygulamasını silmek için farklı işlemlere ve uygulamalara başvurmak gerekiyor. Feedback uygulamasını telefondan silebilmek için şu adımları takip etmeniz gerekir;

 • Öncelikle telefonunuzun ayarlar kısmına girin.
 • Ayarlar sekmesinde yer alan genel kısmına tıklayın.
 • Genel kısmına girdiğiniz zaman ekranı aşağıya kaydırın ve karşınıza gelen profil kısmına giriş yapın.
 • Profil kısmında karşınıza İOS 13 ve İPad 13 Beta Software Profil isminde bir kısım çıkacak.
 • Bu kısma tıkladıktan sonra ekranın alt kısmında profili sil tuşu çıkıyor.
 • Bu tuşa tıklayarak profili silebilir, feedback uygulamasından kurtulabilirsiniz.

Samsung Feedback Nasıl Silinir

Samsung feedback nasıl silinir

Samsung feedback silmek için kişinin root yapması gerekir. Root erişimi sağlandıktan sonra kişi kolay bir şekilde feedback uygulamasını silebilir. Root erişimi sağlamak için cihazını ayarlamak gerekir.

Root erişimi, telefondan kısıtlamaları kaldırmak için tam yetki verir. Bu yetki verildikten sonra ise uygulamalar ile feedback uygulamasını kaldırmanız mümkün hale gelir. Bu nedenle feedback uygulamasını silmeniz için öncelikle root yapmanız gerekiyor.

Feedback Nasıl Silinir Huawai

Feedback nasıl silinir huawai

Huawai telefonlardan feedback silmek için diğer telefonlarda olduğu gibi öncelikle root yapılması gerekiyor. Kişi root yaparak telefonu erişime açık hale getirir. Bu durum da bir miktar tehlikeli olması nedeni ile pek çok kişi tarafından tercih edilmiyor. Root yaparak feedback uygulamasını silmek istemiyorsanız uygulamayı devre dışı bırakarak telefon içerisindeki etkinliğine son verebilirsiniz.

Bunun için yapılan işlem ise oldukça basittir. Öncelikle ayarlar üzerinden uygulamalar kısmına girin. Uygulamalar üzerinden karşınıza çıkan feedback uygulamasını seçin ve sayfanın alt kısmında yer alan devre dışı bırak butonuna tıklayın. Bu sayede feedback uygulaması ile bir daha karşılaşmazsınız.

Feedback Çeşitleri Nelerdir?

Feedback çeşitleri gayri resmi feedback, resmi feedback, olumlu feedback ve olumsuz feedback’tir. Bunlar arasından en kullanılan feedback çeşitleri ise olumlu ve olumsuz feedbackler olarak karşımıza çıkıyor.

Feedback Vermenin Amacı Nedir?

Feedback vermenin amacı, kişinin ya da uygulamanın performansını iyileştirmektir. Bu durumu gerçekleştirmek için olumlu bur tutum sergilenmesi gerekir. Aksi taktirde dönüt alınması mümkün değildir.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr